Dostal jsem darkovy poukaz do bontonlandu, prisel jsem vyzvednout zbozi a rekli mi ze mam smulu ze bontonland zkrachoval a nedali mi nic!

Reakce obchodu Bontonland.cz

Dobrý den, dárkové poukazy Vám prodala společnost Bontonland, a.s. Provozovatel eshopu Bontonland.cz je od května 2019 jiný, vše je vyhledatelné ve veřejném obchodním rejstříku. Musíte se tedy obrátit na společnost Bontonland, a.s., na email [email protected], kde můžete svojí pohledávku přihlásit do vypořádání. S pozdravem Jan Pohan

Zboží dle webových stránek skladem u dodavatele do několika málo dnů. Následně jsem obdržela dva e-maily o nedostupnosti. Dále e-shop nereaguje na urgence ani další informace o dostupnosti nebo zrušení objednávky. Telefonická linka nedostupná. Objednala jsem zboží k narozeninám a žádala jsem stornování objednávky pro neplnění. Žádná odezva.

Nic moc

Reakce obchodu Bontonland.cz

Dobrý den, Vaše objednávka byla expedována do 4 pracovních dní na pobočku Zásilkovny. Prosíme o upřesnění, s čím konkrétně jste byl nespokojen, co konkrétně hodnotíte jako "nic moc"? Díky Jan Pohan

Neplatné informace o dostupnosti zboží v e-shopu.

Inzerují zboží jako skladem, ale není to pravda, přišly mi 2 maily, že se omlouvají za zpoždění od dodavatele.

Zboží nebylododáno ani popd vou měsících od zaplacení.

Chtěl jsem doručení formou vyzvednutí ma pobočce. Musel jsem proto zvolit pobočku, kde bylo zboží skladem. Nechápu, proč v tom případě trvalo 2 dny, než mi přišlo info, že je objednávka připravena k vyzvednutí. Mezitím jsem to sehnal u vaší konkurence.

• Zboží mělo být jako vánoční dárek, ale do dnešního dne ještě nedorazilo.

Že 23.12. měli zavřeno a že jsem si toho na webu asi někde měl všimnout to beru, ale že expedici provedli až 2.1., to jsem u takového obchodu opravdu nečekal a myslím si, že jsem na to měl být nějak upozorněn v košíku před provedením objednávky. Přitom zásilkovně podklady dodali 27.12., ale ve skladu asi nikdo nebyl...

• zboží na e-shopu označeno jako skladem, avšak po 15 dnech bez jediného informačního e-mailu mi po několika telefonátech bylo řečeno, že zboží bude až za měsíc.
    • sami od sebe se ani neozvou, když nemají zboží z objednávky, i když ta je dávno zaplacená.

nedoporučuji

Takové hnusné obchodování se zákazníkem este ne zažila! Žádná odpověď prý komunikaci z obchodem, ne jde zjistit stav objednávky. Ne doporučuji!

• Není co hodnotit, zboží mi nepřišlo, ani nemám info kdy přijde.

• os. odběr v Brně
    • nespolehlivost

Objednavala jsem LP jako dárek k narozeninám s předstihem, aby byl doručen včas. Při os. odběru jsme zjistili, že místo LP poslali z Prahy pouze CD. Navíc mě zklamal přístup prodavače ve Špalíčku, který mi sice slíbil, že provede novou objednávku, ale nevzal si na mne ani kontakt a nadiktoval špatné tel. číslo, takže to pak byla trochu detektivní práce. LP by mi doručili den po narozeninách, takže Dárek jsem musela shánět na poslední chvíli jinde.

• Neskutečně dlouhá doba dodání, obchod vůbec nekomunikoval.

• Maji možnost vyzvednutí v kamenných prodejnách
    • Přehled o stavu zboží je mizerný
    • Objednávku nelze po odkliknutí opravit ani zrušit

Nemohl jsem jednoduše zjistit stav objednávky. Chtěl jsem ji zrušit ale nikde jsem tuhle možnost nenašel a čekat než mi pošlou mail je opravdu otravný. Za roveň sledování stavu a celková informovanost klienta o stavu jeho zakázky je mizerná pokud na danou věc spěcháte.

Zboží mi vůbec nedorazilo

• Nelze objednat na pobočku.

Jde o podvod. Platba proběhla, zboží nedošlo. Telefonní kontaktní číslo neexistuje.

• dlouhá doba dodání

• Velký výber
    • Zboží mi nebylo kompletně doručeno včas ačkoli objednávka byla učiněna více jak týden před Stedrym večerem.