• Podle ostatních nízká cena.

Vyhovující.Nevím jak vydrží dlouho,na to je brzy.

• rychlé doručení

Obchod mylně uváděl na svých stránkách, že zboží je skladem a expeduje ho do 48h. Po mém objednání přišla až následující pracovní den zpráva o tom, že zboží skladem není a nebude a že vůbec nevědí, kdy bude k dodání. Jednalo se o dárek k svátku, čili tímto člověk ztratil zbytečně další dva dny, aby zjistil, že zboží skladem není a musí objednávat jinde.

velmi dobrá spolupráce ,vše proběhlo jak má,děkuji

Ačkoli má u produktu uvedeno, že je na skladě a bude vyexpedováno do 48 hodin, po zaplacení mi přišel mail, že zboží bude naskladněno až za více než měsíc. Měl to být dárek k narozeninám, takže mi už nebude k ničemu. Rozhodně to bylo poprvé a naposledy, co jsem tento obchod využila.

• Po objednání rychlé doručení zboží.

nic moc

• Zboží nedorazilo, do obchodu se po registraci nelze přihlásit, nemají telefon v kontaktech. Poslední email od nich, přišel, že mají peníze na úctě, od té doby mrtvo.

Dobrý den
    Psali jsem v emailu číslo objednávky 1825-7942 jelikož nedorazil a v uvedeném termínu, žádám zrušení objednávky a peníze zpět na účet

Reakce obchodu Blemcatko.cz

telefon máme uvedený v obchodních podmínkách. Pokud nenahlásíte číslo objednávky, nedokážeme Vám pomoci s bližší specifikací. Mrzí nás komplikace.

• Nekomunikují. 14 dní se snažím z nich dostat odpověď na můj e-mail ohledně objednávky. Je již 14 dní zaplacena. Přišlo mi potvrzení o

Reakce obchodu Blemcatko.cz

omlouváme se, je to vyřešeno

• Solidni obchod

• Široký výběr
    • Ten široký výběr není skladem
    • Dloooouhé čekací doby na naskladnění

Objednali jsme si 2 matrace v sobotu. V úterý jsme se dověděli, že právě začali připravovat naši objednávku.

Ale - Bohužel některé zboží nelze ihned odeslat.
    ....... některé z našich dvou kusů.
    Následovalo ujištění o datumu naskladnění za 20 dní (přesněji - předpokládaného datumu naskladnění).
    ...... budeme se těšit. Co víc, tesit se budeme na odeslání k nam.

• Nedodržení termínu odeslání
    • Komunikace obchodu
    • Zboží odesláno i přes zrušení objednávky
    • Zboží zřejmě není skladem

Objednáno zboží u kterého bylo psáno "Odeslání do 48hod". Dopravce mě informoval o přijetí zásilky po 91 hodinách od objednání, což je téměř dvojnásob.
    Před odesláním jsem pokládal prodávajícímu dotaz na stav, kdy mi bylo sděleno, že zboží teprve bude odesíláno, jsem obratem odpověděl, že chci objednávku zrušit. Od té doby nikdo na moje emaily nereaguje.

• velmi rychlé dodání
    • kvalitní zboží

• rychlé vyřízení objednávky

• rychlé dodání + informace o stavu objednávky

opravdu svižný obchod

• Perfektní informovanost o stavu objednávky, která mi byla doručena během velmi krátké doby, do 2 dnů. Tento obchod vřele doporučuji.

obchod absolutně nekomunikuje

Psali, že mají zboží skladem a po několika dnech napsali, že zboží není skladem a neví kdy bude

• Neni zaručena dodávka na čas