Blemcatko.cz

29 recenzí z celkového počtu 60 hodnocení

Recenze Blemcatko.cz

Wendy

Přidáno: před 15 minutami

• Přestože objednávka nedorazila včas,sami mi zavolali a informovali mě co se děje a jaké mám dále možnosti
  • Přestože jsem měla okamžité dodání, zboží nedorazilo včas

Nakupovala jsem zde poprvé, ale má zkušenost není negativní, určitě zde ještě nakoupím.

Majda

Přidáno: 18. ledna 2018

• rychlost dodání,komunikaca

askrivan

Přidáno: 10. ledna 2018

• Vrátili peníze zpět na bankovní účet
  • Nabízí zboží skladem, které skladem nemá

Vybíral jsem zboží, které většina ostatních e-shopů inzerovala jako dostupné na skladě u dodavatele. Tento e-shop inzeroval, že je má skladem. E-shop následně objednávku zrušil, sedmý den od objednávky (peníze jsem odeslal 3dny po objednávce, platba předem). Peníze po urgenci vrátil zpět na bankovní účet.

Alena

Přidáno: 7. ledna 2018

• Obchod funguje perfektně

Přidáno: 6. ledna 2018

• Zboží neodpovídalo vyobrazenému a je prakticky nefunkční.

Průběh nákupu na internetu standardní a bez problému.

Reakce obchodu Blemcatko.cz

Dobrý den, mrzí nás, že se dozvídáme o podobné věci jen skrze tento formulář a nenapíšete email. Pokud nejste spokojený, zboží můžete reklamovat - ať už s udáním, či bez udání důvodu. Peníze Vám budou vráceny. S pozdravem David Marák, Blemcatko.cz

Přidáno: 3. ledna 2018

Zbozi jsem doposud nedostal, prestoze je uhrazene.

Reakce obchodu Blemcatko.cz

Dobrý den, vaše objednávka je z 23. prosince. Musíte brát v potaz, že expedice v tomto období je extrémně zahlcené a mezi svátky zbyly jen 3 pracovní dny, kdy se zkrátka všechno nestíhalo. Děláme maximum pro nápravu, ale i my jsme jenom lidé. S pozdravem

David Marák, Blemcatko.cz

Zdeněk

Přidáno: 1. ledna 2018

• slušné ceny
  • rychlost odeslání na zásilkovnu

Mohu doporučit

Jarda

Přidáno: 31. prosince 2017

• Dne 20.12. jsem si objednal zboží, a dnes je 31.12. a o zboží nic nevím. Nikdo mě nekontaktoval, nic

Reakce obchodu Blemcatko.cz

Hezký den, máte pravdu - u pár objednávek opravdu došlo ke zdržení, bylo to sice jen pár jednotlivých kusů, v každém případě se snažíme o maximální zrychlení expedice. Teď, během svátku, to bylo nejnáročnější období, jaké jsme zažili. Jsme poučení a podobné situace napravíme. Děkujeme za zpětnou vazbu. David Marák, Blemcatko.cz

Přidáno: 25. prosince 2017

• Rychlá komunikace

Zboží, které jsem objednával bylo skladem, po objednání mi hned přišel e-mail, zboží není skladem a musí se naskladnit.Vzhledem k tomu, že se jednalo o vánoční dárek jsem se informoval na dostupnost.Bylo to týden před Vánocemi, objednávka byla z 12.12.17. Reakcí obchodu bylo zrušení objednávky.Možná kdybych se neinformoval, stále bych ještě čekal na dárek.Takže jsem si nakonec objednal dárek v jiném e-shopu.Ještě jsem se musel připomenout e-mailem o vrácení peněz, taky rychle odpověděli s omluvou a za tři dny penízky za zrušenou objednávku ze strany obchodu přišly na účet.Takže celkově hodnotím kladně, rychlá komunikace, super nízké ceny. Akorát tedy nevím, jak je to se skladnosti nabízených produktů.

Reakce obchodu Blemcatko.cz

Hezký den, děkujeme za Vaše hodnocení. Ano, máte pravdu, výjimečně se stávalo, že souběžně probíhalo více objednávek na stejné zboží, a již to systém nedokázal v řádu sekund vyřešit a detekovat (jinými slovy, nápor objednávek byl stonásobně větší a občas se stalo, že někdo objednal něco, co před pár vteřinami jiný vykoupil). V každém případě pracujeme na řešení, jak tomuto předejít :-)

Přidáno: 22. prosince 2017

Super obchod i cena .