• přehledný web (3)
  • nakoupil v obchodě Blemcatko.cz před 2 týdny

• Přehledný obchod. Dobrá komunikace a brzké dodání zboží.
  • nakoupil v obchodě Blemcatko.cz před 3 týdny

• špatná komunikace

Zboží přišlo poškozené. Obchod to musel při odesílání vidět a přesto zboží odeslali.

• nakoupil v obchodě Blemcatko.cz před 1 měsícem

• nabízíte něco co vůbec nemáte
  • nakoupil v obchodě Blemcatko.cz před 3 týdny

• Špatná komunikace

bez starosti

• nakoupil v obchodě Blemcatko.cz před 1 měsícem

• perfektní informovanost, co a jak se děje s objednávkou a zbožím
  • nakoupil v obchodě Blemcatko.cz před 1 měsícem

Zboží bylo doručeno v pořádku na výdejnu, komunikace s výdejnou bez závad. Vše proběhlo rychle a k mé spokojenosti

• nakoupil v obchodě Blemcatko.cz před 3 měsíci

Nejhorší obchod, v jakém jsem kdy nakupovala.Špatná komunikace, hned zruší objednávku :(

• nakoupil v obchodě Blemcatko.cz před 2 měsíci

Zbozi uvadi ze je skladem.zaplatil jsem ho a po tydnu po mem dotazu,jak to vypada, udajne predavaji urgenci na dodavatele.ubehl dalsi tyden a opet se nic nedeje,nikdo se neozval..

• nakoupil v obchodě Blemcatko.cz před 1 měsícem

Nedostatečná komunikace. Neexistující kontaktní telefon!

• nakoupil v obchodě Blemcatko.cz před 1 měsícem

Po recenzích na obchod jsem byla polekaná, ale vše OK, sehnala jsem zboží, co jinde nebylo.

• nakoupil v obchodě Blemcatko.cz před 3 měsíci

Stranky obchodu uvadely vetsi pocet kusu v baleni, nez kolik doopravdy dorazilo.

• nakoupil v obchodě Blemcatko.cz před 2 měsíci

Rychlé ajednoduché vyřízení objednávky.Spokojenost.

• Telefonní číslo neexistuje
    • Na maily majitel nereaguje
  • nakoupil v obchodě Blemcatko.cz před 2 měsíci

19.12.2018 přijata objednávka i platba a tím komunikace skončila,ani zboží ani vysvětlení

• Bohužel jsem žádnou nezaregistroval
    • Snad je bezproblémové vrácení zboží a peněz
    • 0-lová komunikace, chodí jen automatické potvrzovací a informační emaily, žádná reakce na emaily pokud chcete něco změnit/řešit úpravu objednávky, jednou jste si objednalia hotovo...
    • Stránky obchodu nejsou zrovna přehledné, pokud si vyfiltrujete nějaký druh zboží, stejně se objevuje i jiný typ/velikost, než bylo zadáno, je třeba si to řádně hlídat, aby jste si neobjednali třeba jinou velikost
    • Některé zboží není vyfoceno v reálu ze všech stran
    • Žádná možnost komunikace přes telefon, jen email, bez zpětné vazby

Já už bych v tomto obchodě nic nekupoval, bohužel.

ještě po 4 týdnech mi nevrátili peníze

• Rozhodně tento obchod nedoporučuji. Objednávala jsem pro dceru výrobu svíček, předem i zaplatila. Následně mi přišel email, že dané zboží nemají, přitom na webu bylo dostatek kusů. Tak jsem je poprosila o vrácení peněz, nejdříve nikdo nereagovat, pak mi tedy napsali, že do 48 hodin dostanu své peníze zpět a do dnešního dne, to je 2 měsíce, jsem peníze stále nedostala. Na emaily nikdo nereaguje, telefon na stránkách nemají.

ROZHODNĚ NENAKUPUJTE!!!!

Reakce obchodu Blemcatko.cz

o jakou objednávku se jedná? Nedovolili bychom si peníze nevrátit. Prosíme o upřesnění na info@blemcatko.cz - reagovali jsme na všechny vratky. Děkuji, David Marák

• nakoupil v obchodě Blemcatko.cz před 2 měsíci

• nekomunikuje, nic o sve objednavce nevim, mobilni cislo neexistuje

Objednavka vytvorena 27.12.2018, poslany a pripsany penize na ucet 28.12.2018 a doted jeden email, ze ktereho nic nevyctu.

• nakoupil v obchodě Blemcatko.cz před 2 měsíci

• objednaný dvě věci, jedná šla dodat domu a druhá né, jen do zasilkovny, objednával jsem obal a ochranné sklo na jeden telefon, bohužel obal seděl ale sklo jiné na jiný typ, no co dodat, už nikdy