- objednanie aj dodanie prebehlo bez problémov, rychlo
    - zarazilo ma, ze pri 4 objednaných produktoch v jednej objednavke, bola rozdelená do 2 balikov a za kazdy som musela zaplatit samostatne 6,76€, teda spolu postovne 13,52 ....

Vzhľadom k zrušeniu objednávky z mojej strany obchod bol veľmi ústretový a obratom mi bola poukázaná zaplatená suma za tovar. Milé jednanie, rýchle konanie, nemám voči obchodu žiadne výhrady, hodnotím veľmi kladne.

• 99% zboží nemají skladem

Zboží není skladem i když píší že ano, týden nekomunikují (tel, e-mail) a pak zavolají že zboží nemají jestli mají objednávku zrušit nebo jestli si počkáme měsíc? Co je toto za obchod?
    E-shop nahlášen na ČOI za klamání zákazníka a uvádění lživých informací, brzy bude na seznamu rizikových e-shopů.
    Můžou si za to sami, koukám že stejné recenze mají už pár let a žádná změna...

cena,komunikace

• Rychlé dodání, vše v pořádku

Inzerují zboží skladem, které ale skladem nemají, ani nejsou sto zajistit. Platbu slibují vrátit, ale bez udání termínu do kdy, jak je obvyklé u jiných e-shopů.

• reklamoval jsem zboží, nikdo nekomunikuje.

• přijatelná cena,rychlost dodání,dobré a rychlé jednaní,
    • O ničem nevím

• dlouhá doba doručení

• Zboží bylo inzerováno skladem.Ani po týdnu nedorazilo.

• Žádná komunikace
    • E-mail se vrací jako nedoručený
    • Platba předem, menší částka, avšak zboží nepřišlo, obchod nereaguje

Absolutně nevyhovující!!! Po všech stránkách!!!

Reakce obchodu Blemcatko.cz

Dobrý den, prosím, zavolejte mi zítra na tel 734 511 496 a společně vyřešíme vrácení platby - bude vrácena obratem. (pokud bych nebral, volám zpátky ihned, jak budu moci)

V současné době máme problém s e-mailem, bude vyřešeno do 24 hodin.

Děkuji, David Marák

• Nízké ceny.

Perfektní informace o dodání zboží .Rychlé vyřízení objednávky

• výhodné ceny
    • široký sortiment
    • zišlo by sa zlepšiť prehľadnosť a orientáciu
    • niekedy účtuje zvlášť dopravu pre jednotlivé položky

• Rýchlo, s ochotným prístupom :-)

Všetko v poriadku :-)

Obě jejich e-mailové adresy jsou nefunkční. Zprávy se mi vrátily jako nedoručitelné. Na vzkaz z formuláře z jejich webu nereagují a tel. číslo neuvádějí. Pokud možno vyhnout se tomuto obchodu nejlépe přes celou Afriku !

• Nulová komunikace

Obchod neporučuji. Zboží jsem obdržel rychle,ale vzhledem k tomu že nefungovalo, jak mělo zaslal jsem zpět. Od té doby nic. Mail se vrací nedoručitelný, telefon žádný, takže typické jednání šmejdů.

• Poslou co nechcete

cena

• Zboží přišlo zničené. Obchod odmítl reklamaci. Již zde nikdy nenakoupím.