• Objednáno 3.4. , objednávka obchodem potvrzena, a zboží nedorazilo

Reakce obchodu BLACK Monday CZ

objednávka již dávno čeká na zvoleném odběrném místě :)

• Zboží skladem není dostupné

Reakce obchodu BLACK Monday CZ

zboží skladem bylo, bohužel ve Vašem případě, nastala klasická časový zákon schválnosti a těsně před Vámi někdo zboží odkoupil, z toho důvodu jsme byli nuceni Vaší objednávku stornovat, jak jsme Vás informovali.

Tým Black-Monday.cz

uvadeli,ze maji skladem, nemaji zrejme svuj sklad a po nekolika dnech napsali,ze jiz nesezenou a objednavku stornovali...nicmene kc vraceny rychle...

Reakce obchodu BLACK Monday CZ

ano bohužel kus, který jsme měli byl vadný a proto jsme co nejrychleji chtěli zajistit nový kus, bohužel již nebyl k dostání a museli jsme se tedy uchýlit pouze k tomuto kroku :/ Omlouváme se za komplikace, snad následující zkušenost bude pozitivnější :)

Tým Black-Monday.cz

Objednávku obchod zrušil z důvodu údajně chybné ceny.

Reakce obchodu BLACK Monday CZ

údajně, opravdu... Zboží bylo o 90% levnější než je M.C. a jelikož se jednalo o chybu v cenotvorbě automatického systému, jsme Vás na to upozornili, omluvili se a objednávku tedy museli stornovat. Očekával bych trochu více pochopení, ale chápu, že jistě žijete v dokonalém světě bez možnosti chyb.

+Nejlevnější cena
    -dodací lhůta je katastrofa, po týdnu nekomunikace jsem objednávku zrušil

Reakce obchodu BLACK Monday CZ

vybral jste dopravu skrz Balíkovnu, bez vybrání místa kam se má zásilka odeslat, následně po kontaktování jste již nechtěl dále dodání řešit. Pokud nevyberete místo kam zásilku doručit, tak opravdu jí neodešleme, aby nezůstala někde na poli.

• nekomunikace,
    • špatná dodací lhůta

po týdnu nedoručeno, ale "vše skladem" píšete email, že se ozvou.
    Zboží jsem koupil o 78kč dráž kupodivu na Alze doručeno do následujícího dne. Měli by jste seledacos od Alzi učit.

Reakce obchodu BLACK Monday CZ

velice nás mrzí, že jsme nedoručili zboží v dobu jakou jste očekával, určitě se budeme snažit být lepšími.
    Děkujeme za hodnocení.

Tým Black-Monday.cz

Ve specifikaci pro „Mi Vacuum Cleaner Mini“, byly uvedeny dvě sací rychlosti, z tohoto důvodu jsem akceptoval vyší cenu, nicméně jsem obdržel „Mi Vacuum Cleaner Mini (EU)“, který má jen jednu sací rychlost. Oceňuji, že eshop na připomínku reagoval okamžitě, nicméně musím investovat čas a peníze na vrácení zboží - negativní zkušenost, která eshop zařazuje na blacklist, byť veřím, že se jedná o prosté nedopatření.

Reakce obchodu BLACK Monday CZ

opravdu se jednalo pouze o chybu v názvu zboží, již jsme tuto skutečnost opravili a Vám děkujeme za nahlášení chybičky :) Omlouváme se, že první zkušenost byla tak negativní :/ Věřím, že jestli nám dáte ještě šanci, tak to určitě napravíme!

Tým Black-Monday.cz

• Zboží co mélo být nové, přišlo rozbalené a zjevně použité

Při reklamaci, mi bylo sděleno, že za to může jejich dodavatel. (A to to jako nikdo nekontroluje?) A tím, že zboží není poškozeno je to ok a pokud chci odstoupit od obchodu mám jim to za svoje náklady poslat zpátky. Proč za svoje?

Objednal jsem nové, přišlo použité. Proč mám teda platit já poštovné. Doručili jednoduše něco jiného než jsem objednal. Princip 0
    Sebereflexe 0

Reakce obchodu BLACK Monday CZ

nejednalo se o použitou nabíječku, pouze obal ve kterém je nabíječka zabalena tak měla oddělanou nálepku přes otevírací víko, nic to nemění na funkčnosti, originalitě a novotě zboží. Doručili jsme zboží, které jste si objednal.

Tým Black-Monday.cz

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Nikdo nekomunikuje
    • Na email nikdo neodpovida

Zbozi stale nemam,ani mi nikdo po dvou emailech v jakem stavu je moje objednavka neodepsal…takze ja tento obchod nedoporucuji..:-(

Reakce obchodu BLACK Monday CZ

Na email jsme Vám již dávno odpovídali ohledně dodání, bohužel u tohoto typu zboží je lehce delší čekací doba a proto to trvalo o něco déle, avšak není v našem zájmu si oddalovat vyřízení objednávek, děláme tedy opravdu všechno pro to aby jsme objednávku měli za vyřízenou co nejdříve. Omlouváme se za vzniklé komplikace pokud vznikla komunikační bariera.

Tým Black-Monday.cz

Přišlo mi jiné zboží, než jsem si objednal

Reakce obchodu BLACK Monday CZ

velice nás mrzí pokud vznikla taková situace, ale bylo by fajn nás s takovou věcí kontaktovat, aby jsme ji mohli společně vyřešit. Zboží již máte 3 dny u sebe a stále jste nám nedal žádným způsobem vědět a proto se k tomu nemáme jak postavit. Bohužel stále nemáme na skladě věšteckou kouli, snad někdy v budoucnu.

• Neseriózní eshop

Obchod vystaví fakturu na objednané zboží, ale dodá zboží, které si neobjednáte s podstatně horšími parametry (T600 4GB). Po reklamaci a zdůvodnění chyby od prodejce v rámci špatného "zalistování" produktu, byla neobjednaná grafická karta T600 vrácena. Nyní čekám druhý týden na vrácení peněz. Po urgenci platby, prodejce zdůvodnil odložení vrácení peněz tím, že mají ze zákona 14 dní na vrácení. Prodejce Apollo Multimedia s.r.o. je tedy spíše bezúročnou záložnou. Již nikdy více BlackMonday, Apollo Multimedia s.r.o. důrazně nedoporučuji - ztráta času a i peněz.

Reakce obchodu BLACK Monday CZ

děkujeme za zpětnou vazbu.
    Zboží, které Vám dorazilo bylo opravdu chybně na webu vystavené, za což jsme se omluvili a poprosili zda by jste nám na naše náklady mohl zboží odeslat zpět. Od nahlášení a požádání o zaslání zpět, a než jste opravdu poslal zboží zpět uběhlo 5 dní, pokud se tedy bavíme o rychlosti, poprosím trochu pokory. Ano co se týče vrácení platby, jak jsme Vám psali, bylo hned předáno na účetní oddělení. Lhůta běží od vyřízení vratky, tak si zde nevymýšlejme nějaké dny navíc prosím, v tomto ohledu se omlouváme, že dodržujeme zákony :)

Tým Black-Monday.cz

Chcete hodnotit obchod a ještě jste nic nedodali.

Reakce obchodu BLACK Monday CZ

již jsme Vám psali email o dostupnosti zboží, prosím zkontrolujte si emailovou schránku vč. spamu a newsletteru.

Tým Black-Monday.cz

Jednalo se o kameru do auta. Měli špatné údaje a když zjistili zájem, tak ještě zdražili asi o 1200.-Kč. Neseriozní obchodník.

Reakce obchodu BLACK Monday CZ

můžeme se tu klidně pobavit o tom kdo je neseriózní, po vytvoření objednávky jste přišel na jednu chybu ve specifikacích a 10x se zeptal wifi podporu, natož jsme Vás 10x ujistili. I když jste zjistil, že se jedná pouze o chybu v jedné větě, jste chtěl objednávku stornovat z důvodu nedůvěry. Myslím si, že za život narazíte ještě na spoustu produktů se specifickými chybami na jakémkoliv eshopu :) Ano jelikož eshop funguje na časové akci, tak za těch X hodin, se cena změnila (tak jak se na eshopu píše, od toho tam ten odpočet je) i tak jsme byli stále eshop s nejlepší cenou, poté teda pár emailu typu výmluv a vychloubání jak jste sehnal levněji. Jsem rád, že jste sehnal zboží levněji a doufám, že bude dobře sloužit. :) Hlavně přeju krásný den a trochu více té radosti do života!
    Děkujeme za hodnocení a jsme rádi za každého seriózního zákazníka :)

poslali fejk

Reakce obchodu BLACK Monday CZ

velmi nás mrzí vzniklá situace, abych jí lepe situoval... Neposlali jsme Vám žádný fejk jak uvádíte, pouze jsme zaslali jiný model, za vše jsme se omluvili a již pracujeme na nápravě. I když chápu, že je to nepříjemná situace, nemusíte být tak kritický :) Jsme lidi a občas se to může stát, nikdo není neomylný.

Tým Black-Monday.cz

Na displejích se objevily nějaké skvrny, produkt je špatný, obchod nedoporučuji, je falešný a neuložil jsem si účtenku, ale uplynulo 14 dní, OBCHOD JE SHIT!

Reakce obchodu BLACK Monday CZ

zde si myslím, že nás haníte trochu neprávem. Do 2 dnů od objednáni zboží, jste ho měl již u sebe. Měsíc jste zboží používal a po měsíci se Vám na displeji objevila skvrna, to už může být chyba z výroby nebo tím jak jste zařízení používal, ale to samozřejmě posoudí příslušný servis. Každopádně, když jste vadu nahlásil do pár minut Vám byl odeslán email s instrukcemi k reklamaci, stejně tak i faktura, kterou jste ztratil. Prosím příště trochu více soudnosti, když se rozhodnete takto neprávem nás hanit :) Přeji hezký zbytek dne a doufám, že příště se nad tím zamyslíte a díky tomu budete mít i lepší požitek z nákupu.

Tým Black-Monday.cz

• pofidérně nízká cena, důvod se potvrdil ihned po dodání zboží
    • posílají něco co si neobjednáte
    • hra na nízké ceny za účelem dodat něco jiného než si objednáte
    • komunikace na úrovni "polib mi" já nic, já muzikant
    • chybně dodají zboží a žádají zaslání zpět na mé náklady
    • nemají zájem o spokojenost zákazníka
    • řeší pouze vlastní profit
    • snaží se podrážet ceny aby něco prodali, tipuji, že jedou max na 5-10% marži a pak tak vypadá i to jak pečují o zákazníka
    • nedoporučuji a vyhněte se eshopu obloukem
    • chybně dodají zboží a žádají zaslání na mé náklady zpět
    • lžou
    • svádí chybu na jiné, přitom mají máslo na hlavě

Ve čtvrtek jsem objednala robotický vysavyč Tapo RV 20 mop ve verzi PLUS. Následně došla faktura a tím skončila večkerá komunikace eshopu, nedošla žádná informace o odeslání zásilky atd.. V pondělíí dojelo DPD a dovezlo krabici, po rozbalení nastal šok. Objednala jsem vysavač ve verzi PLUS s dokovací stanicí, kam se vysavač sám vyprazdňuje. Eshop však dodal obyčejnou verzi bez této dokovací stanice. Okamžitě jsem kontaktovala eshop a dostalo se mi pouze omluvy y výmluv typu to náš eshop ne, to dodavatel atd.. vše jen výmluvy bez uznání. Jediné nabídnuté řešení bylo vrácení na naše náklady. V komunikaci jsem eshopu nabízela i možnost, že pokud si nastavil pouze chybně cenu (vysavač totiž ve verzi PLUS nabízel za cenu klasické verze), že si ráda za dokovací stanici doplatím, nebo ať zašlou verzi jakou jsem objednala třeba i s mírným doplatkem a objednají si svoz kusu, který mi nevyhovuje. Tuto nabídku eshop neakceptoval. Tím eshop ukončil veškerou komunikaci. Za mne se jedná o podvod, nedodají to co si objednáte, ale levnější verzi, kterou jsem si mohla koupit jinde.. stejně jako v emailu čekám i zde v reakci na recenzi milion výmluv. Eshopů mají několik a v žádném si u nich již nikdy neobjednám a nikomu kdo nechce řešit podobné trable jako já to ani nedoporučuji. Jsou to jen přeprodejci co ani neví jaké zboží zabalí nebo posílají. Vše bez zájmu.

Reakce obchodu BLACK Monday CZ

rád bych zde uvedl vše na pravou míru. :)
    Ano bohužel, naší chybou jsme Vám poslali zboží, které nesplňovalo daná kritéria při nákupu. Bohužel model, který jste požadovala, nemáme vůbec v nabídce. Po upozornění na špatně dodaného produktu, jsme Vám v podstatě okamžitě odpověděli, že se omlouváme a prosíme o vrácení zboží, po několika od Vás až nehezkých emailů jsme se tedy dobrali k tomu k čemu jsme Vás od počátku žádali, vrácení zboží s tím, že veškerá finanční újma bude námi proplacena. Tak se i stalo, peníze včetně veškerých nákladů na dopravu atd.. jsme Vám v podstatě hned proplatili. Věřte, že kdybychom daný model měli v nabídce, tak Vám ho rádi pošleme, ale bohužel nejsme kouzelníci a něco co normálně nemáme, se tu jen tak neobjeví :/ Z naší strany jsme udělali vše pro to, co je v našich silách, ale mrzí nás, že Vy to tak nevidíte.

Tým Black-Monday.cz

Nedodano. Neduveryhodne vysvetleni o poskozeni behem transportu.

Reakce obchodu BLACK Monday CZ

omlouváme se za tuto zkušenost, je tomu opravdu tak. Zboží se poškodilo při dopravě, snažili jsme se Vám zajistit nový kus, ale bohužel tento konkrétní výrobek již nebylo možné sehnat. Z tohoto důvodu, jsme mohli jedině objednávku stornovat.

Tým Black-Monday.cz

Nechápu, proč se dál používá tak katastrofální balíková služba jako Česká pošta.
    Obchod není jak kontaktovat a můj balíček se někde ztratil, čekal jsem příliš dlouho a zřejmě jsem vyhodil 6000 korun do koše

Reakce obchodu BLACK Monday CZ

Česká Pošta je stále jeden z nejžádanějších dopravců v ČR a samozřejmě podle toho i tak balíčky skrz tohoto dopravce posíláme. Mrzí nás, že Vás balíček měl zrovna takové zpoždění, ale nakonec dorazil v pořádku. Škoda, že jste nám dala takového hodnocení, my náš úkol splnili, ale bohužel neovlivníme zbytek po odeslání.

Tým Black-Monday.cz

Objednávka vytvořena a zaplacena před 8ti dny stále někde stojí na krámu. Za celou dobu nedorazil ani jeden e-mail s informací, jak je na tom objednávka. Po 2 hovorech a celém tomto procesu obdržen e-mail, že objednávka je dnes na expedici. Tím to končí, komunikace se zákazníkem 0.