• Super komunikace
    • Bleskové dodání
    • Dobré ceny a široký sortiment
    • Při vratce zboží peníze bleskem na účtu zpět.

Doporučuji.....

• Široký sortiment, prodejny v Praze
    • Prodavač - alespoň ten, který měl službu 19.4.2024 před koncem prodejní doby.

Měl jsem špatnou zkušenost se slíbenou rychlostí dodání do kamenné prodejny (Brumlovka). E-shop sliboval doručení do 17:00 hod, infolinka mě na můj dotaz informovala, že ten den zboží určitě dorazí. Ale 2 minuty před zavíračkou tam stále nebylo. Prodavač naštěstí nabídnul jednu položku shodnou ze skladu a druhou alternativní, která je také OK.

Rychlost dodání

Super, rychlost, komunikace

• Zboží objednáno a zaplaceno 14.4. 2024, do dnes 23.4. 2024 zboží nemám a to bez jakého kolik vysvětlení či komunikace od obchodu.

rychlost vyřízení objednávky - super

Velmi pozitivně hodnotím tento shop.
    Do druhého dne zboží doručeno, kvalitní cyklo oblečení, vyborná komunikace, veškeré vrácení na jejich náklady, vřele jsem všem svým blízkým doporučila.

Mohla proběhnout lepší komunikace se zákazníkem.

Objednávka byla stornována.

Velmi vstřícné jednání.

• Po cestě z práce, pickup pro cycology.cz

Dobry den, komunikace strasna. Byl jsem na Brumlovce, domluvili jsme se, ze kolo pro moji zenu poslou na Borislavku. Nekolikrat volam operatorce , ze manzelka upadla a ma na ruce ortezu, at rezervaci na Borislavce prodlouzi. Pise, ze ji prodlouzila do 16.4. .Mezitim prijde nekolik nesmyslnych emailu o tom , ze rezervace konci, ze mam ohodnotit nakup a pod. Nic jsem nekoupil. Pokud neumi programator parovat zakazku s konkretnim zakaznikem, tak ho vyhodte. Rezervace skoncila. Dnes 17. 4. se ptam jest-li kolo je na Borislavce. operatorka pise, ze si mam udelat novou objednavku. Tel. cislo mi na Borislavku mi nechce dat. Potrebuji jen jednu odpoved . Pokud je kolo na Borislavce a muze tam byt rezervovane do zitra 16.00 To je vsechno S pozdravem Kavka

• Velmi prozákaznický přístup
    • Spolehlivost

Objednavka dorazila v požadovaném termínu, personál na Brumlovce byl velmi prozákaznický a milý.

• Velmi kvalitní firma

• Zboží k vyzkoušení ani po týdnu nedorazilo na prodejnu. Nechápu, jak provozovatel může de facto tvrdit, že zboží bude třetí den po objednání k vyzkoušení na prodejně (na webu doručení zboží do druhého dne do 17 hod.), když to není pravda...

Zboží ani po týdnu nedorazilo na prodejnu, v rozporu s tvrzením obchodníka - doručení zboží na prodejnu do třetího dne po objednání...

Rychlé dodání zboží, které je zaručeno i na stránkách. Ne všechny obchody dodržují, co slibují.

• Rychlost dodání, cena!

• osobní přístup
    • široký výběr kol
    • profesionalita
    • snad jen doba dodání kola, ale za to prodejna určitě nemůže (dáno situací na trhu)

• obsluha s nami prosla vyber kol nacez jsme objednali to, ktere dceri vyhovovalo nejvic :-)
    • super komunikace a poradenstvi

Reakce obchodu bikero.cz

děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojený.

Tereza,
    bikero.cz

Ochotný personál

Reakce obchodu bikero.cz

děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojený.

Tereza,
    bikero.cz