• Po cestě z práce, pickup pro cycology.cz

bikero.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Velmi prozákaznický přístup
    • Spolehlivost

Objednavka dorazila v požadovaném termínu, personál na Brumlovce byl velmi prozákaznický a milý.

• Velmi kvalitní firma

bikero.cz

• Zboží k vyzkoušení ani po týdnu nedorazilo na prodejnu. Nechápu, jak provozovatel může de facto tvrdit, že zboží bude třetí den po objednání k vyzkoušení na prodejně (na webu doručení zboží do druhého dne do 17 hod.), když to není pravda...

Zboží ani po týdnu nedorazilo na prodejnu, v rozporu s tvrzením obchodníka - doručení zboží na prodejnu do třetího dne po objednání...

Dobrý den, Petře,

děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Zboží se bohužel opozdilo z důvodu technické závady. Pracujeme na odstranění technické závady tak, aby se již neopakovala. Omlouvám se za komplikace.

bikero.cz

Rychlé dodání zboží, které je zaručeno i na stránkách. Ne všechny obchody dodržují, co slibují.

Dobrý den, Jaro,

• Rychlost dodání, cena!

• osobní přístup
    • široký výběr kol
    • profesionalita
    • snad jen doba dodání kola, ale za to prodejna určitě nemůže (dáno situací na trhu)

bikero.cz

• obsluha s nami prosla vyber kol nacez jsme objednali to, ktere dceri vyhovovalo nejvic :-)
    • super komunikace a poradenstvi

Ochotný personál

bikero.cz

Velký výběr, přehledné stránky, slušné ceny, dobrá komunikace, rychlá reakce.

bikero.cz

V obchodě jsem dostal jiné zboží, prodejce nebyl schopen odpovědět, jak je namontovat a odkázal mě internet. Doma jsem pak zjistil, že jsem dostal jiné zboží než objednané. Musel jsem jet se zbožím do obchodu, kde jsem ho vrátil a dostal zpět cenu za zboží. Cenu za platbu v kartou na prodejně jsem už zpět nedostal. Pro jen špatné zkušenosti a ztráta času.

Vše rychle dodáno

Rychlost, spolehlivost.

Dobrý den, Jarko,

děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojená.

Výborný sortiment.

Dobrý den, Mirku,

• Ochota, rychlost, kvalita

Personál na Brumlovce prostě TOP, až to nechápu :-)

bikero.cz

• Ochota řešit problémy u nového kola,pro klientský přístup.

Zatím nic.

Dobrý den, Jiří,

bikero.cz

• Spolehlivost a rychlost ! Dekuju !

Dobrý den, Jano,

děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojená.

• Dobře ceny

Dobrý den, Juro,