• 27.6 jsem si objednala v e schopu. 14.7 přišla zpráva o zpoždeni od dodavatele( to se stát může) 15.7 zpráva že předali dopravci. 21.7 jsem psala do e schopu zda mi ještě zboží přijde ( jelikož jsem od dopravce žádnou zprávu nedostala) 22.7 přišla info. že dopravce balík ztratil ať si udělám novou objednavku . Ještě že jsem tak neudělala. 23.7 se balík zázračné našel.

V tomto e schopu si už určitě nic neobjednám.

• Žádné
    • Neseriosní

Otřesená zkušenost. Recenze nebyly nic moc, ale cena zboží výrazně nižší než jinde. Proto jsem to zkusil, ale raději dal zaplatit při doručení. První údiv přišel, když mě následně obchod mailem vyzval, abych zaplatil předem, že ušetřím pár desítek korun za platbu dobírkou. To jsem odmítl jako hodně zvláštní. A za další den mně přišel dali mail, že prý dodavatel má místo dvou objednaných stolů jen jeden, takže objednávku upravují. Přitom měli napsáno, že zboží mají skladem. Objednávku jsem zrusil a už o nich nechci nikdy slyšet. Nikomu tenhle obchod nedoporučují.

• 9 dní po zaplacení zboží nemám ani zboží ani info proč jej nemám a kdy ho budu (?) mít

Dříve pro mě byla výhoda extrémně rychlého odeslání. Bohužel poslední odeslání objednávky trvalo několik dní (objednané zboží bylo vše skladem).

Žádná komunikace když jsem za 2dny chtěl objednat manželce bundu tak mě to trvalo 1hodinu a potom mě to hlásilo že sleva pro mě není.Tak jsem to objednal jinde a za super cenu.Bezvasport už ne.

• Dobrá cena
    • Bohužel jsem si ho musel po týdnu čekání objednat na jiném eshopu.

Objednávku jsem stornoval .Žádná komunikace s obchodem.Nedoporučuji.

Velikosti neodpovídají velikostem v kamenných obchodech. Vesměs vše z umělých vláken

• V emailu

• Dvě objednávky a po 17 dnech není doručena ani jedna.Možná v létě objednat zimní oblečení a třeba to do zimy doručí

Reakce obchodu BezvaSport.cz

Velice se omlouváme za pozdní odeslání objednávky. Věříme, že Váš další nákup proběhne již bez komplikací a bude vše v pořádku.

Hezký den

Zboží jsem objednala 1.7 upozorňuji vše skladem ( objednano 2x letní pantofle a 1 tričko)a doručeno 22.7 , protože stále se čekalo na naskladneni a nakonec mám pouze 1 pantofle, tričko.

Reakce obchodu BezvaSport.cz

Velice nás mrzí Vaše zkušenost. Věříme, že Váš další nákup proběhne již bez komplikací a bude vše v pořádku.

neznám termín doručení, čekám už 2 týdny

Reakce obchodu BezvaSport.cz

zboží které jste si u nás vybrali, je s dobou odeslání do 13 pracovních dní od vytvoření objednávky, jak uvádíme u každého produktu před vložením do košíku.

dost drahe

Děkujeme za Váš názor.

Hezký den

Strašné jednání pracovníků obchodu. Nechají si zaplatit a zboží se jim nechce poslat :(

Reakce obchodu BezvaSport.cz

Velice nás mrzí Vaše zkušenost. Vaší objednávku evidujeme jako v pořádku odeslanou.

Hezký den.

Přestože jsem si objednala zboží, které bylo označeno, že je na skladě, ani po čtrnácti dnech od objednání, nebyla moje objednávka vyřízena. Objednávku jsem zrušila, dodavatel s tím neměl problém.

Hezký den

Vždy jsem objednané zboží obdržela obratem. Nyní čekám třetí týden a nemám žádnou informaci

Hezký den

Zboží vráceno neodpovídá barva ani velikost

Hezký den

Objednávku 3 ks produktů jsem ani po měsíci neobdržela. Obchod prý neobdržel zboží od svého partnera.

Hezký den

• Velká nespokojenost, špatná kvalita a špatná velikost. Určitě vrácení a vrácení peněz. 1087Kc. Pokud nebude vyřízeno včas, stížnost zašlu na obchodní komoru. Také mám možnost zaslat do tisku.
    • Nekvalitní látka nekvalitní zpracování a velikost neodpovídá velikosti XL
    • Nedá se nosit.
    • Dtto
    • Napsáno výše.
    • Nevýhody popsány dostatečně.N

Nekupovat, špatné jednání.

strašně dlouhá dodací doba ,

Hezký den

• Žádost o hodnocení nákupu dorazila dříve, než zboží. Objednala jsem a zaplatila 1. 7. 2024, do dnešního dne - 18. 7. 2024- zboží není na cestě k zákazníkovi.