vietnamské velikosti i zboží

Reakce obchodu BezvaSport.cz

uvedené zjištění nás mrzí. Pokud Vám zboží nevyhovuje, můžete vrátit k nám ve lhůtě 60 dní od zakoupení.
    Hezký den

• Přeska u pásku je zlomená, o vadě očividně věděl ten, kdo kabát balil a snažil se to zamaskovat!!!! Byla jsem fakt naštvaná, jak si to někdo může dovolit!!!

Reakce obchodu BezvaSport.cz

uvedená zkušenost a zjištění nás mrzí. Prosím kabát vraťte k nám zpět na naše náklady po vyplnění formuláře na vrácení: https://www.bezvasport.cz/return
    Děkujeme za spolupráci a ještě jednou se omlouváme

• Velký výběr
    • Téměř všechny výrobky jsem vrátila buď kvůli velikosti, střihu nebo nevyhovujícímu materiálu

Reakce obchodu BezvaSport.cz

mrzí nás, že to nevyšlo. Nevyhovující zboží nám můžete vrátit ve lhůtě do 60ti dnů od zakoupení.
    Děkujeme za spolupráci

Mrzí mě že poštovné není zdarma. Velikost šatů neodpovídá 38, jsou velké-

Reakce obchodu BezvaSport.cz

děkujeme za zpětnou vazbu.

• Neodpovida fotce,zbozi made in China

Reakce obchodu BezvaSport.cz

mrzí nás Vaše zkušenost, pokud Vám produkt nevyhovuje, prosím vraťte k nám ve lhůtě 60 dní od zakoupení.

Děkujeme za spolupráci

• pomerne rychle dodani
    • vraceni trva dlouho - podanao na zasilkovnu 28.3., ze zasilkovny potvrzeni o vyzvednuti 3.4., z eshopu az 9.4., vraceni peniz zatim v nedohlednu
    • velikost obleceni neodpovida znaceni - objednana bunda XL, bezne nosim L nebo XL, zaslana bunda byla tak mala, ze jsem si v ni pripadal jako obr (vzhledem k bunde o velikosti XL)

děkujeme za recenzi.
    Zákonná lhůta na zpracování vráceného zboží je pro každý e-shop 14 dní ode dne, kdy zásilku přijme. Platba již byla zadána k odeslání Twistu, proto pokud jste jim uhradil, bude Vám platbu vracet Twisto.
    Hezký den

Ceny jsou uvedeny bez DPH, to se objeví až při posledním kroku.

Dobrý deň,
    Ceny uvedené na našom e-shope sú uvedené s DPH.
    Pekný deň

• Dopravce za to nemůže,ale zboží mi dorazilo v hrozném stavu. Švy rozpárane, všude nitě, musela jsem si to opravit sama. Velmi zmačkané. A ta cena? Strašné!! Nikdy víc!!

Toto zboží nekupovat!!

Reakce obchodu BezvaSport.cz

Chtěli bychom Vám poděkovat za Vaši recenzi. Pracujeme na tom, aby se podobná situace znovu neopakovala.

Ještě jednou se omlouváme a přejeme krásný zbytek týdne.

Zboží nebylo dodáno

Dobrý deň,
    Na Vašej objednávke sa momentálne pracuje. Po zabalení objednávky Vám príde potvrdenie na Váš email.
    Pekný deň.

Dlouhá doba dodání, cena neodpovída kvalitě

Reakce obchodu BezvaSport.cz

děkujeme za Vaši recenzi. U každého zboží jsou lhůty dodání individuální, záleží na dodavateli.

• Nejpomalejsi doruceni
    • Nespolihlive. Zrusili pulku objednavky a bez dotaz pry polali druhou pulku. Jsemzvedav jestli mi vrati i pulku postovneho!

Dobrý deň,
    Ospravedlňujeme sa za komplikácie. V objednávke ste mali 2 produkty z čoho jeden bol zrušený. Platba za zrušený tovar Vám bola odoslaná späť na Váš účet.
    Pekný deň.

Svetr neoznačený velikostí, nabízený jako velikost "UNI", ve skutečnosti odpovídá tak vel. S, vzhledem k poštovnému tam i zpět se nevyplatí vrátit.
    Zde nenakupovat!

Reakce obchodu BezvaSport.cz

uvedená zkušenost nás mrzí. Univerzální velikosti jsou zpravidla doporučeny pro ženy cca ve velikosti S-L. Mrzí nás, že to nevyšlo.
    Hezký den

• Nabízíte něco co mi ani po zaplacení nepošlete / Proč to máte v nabídce???

Reakce obchodu BezvaSport.cz

produkt, který jste si vybrala byl vyprodán u dodavatele. Pokud byl během Vašeho nákupního procesu dostupný, znamená to jediné - někdo byl rychlejší a vytvořil objednávku těsně před Vámi.
    Mrzí nás toto nedorozumění, platbu jsme obratem stornovali.
    Hezký den

• Při vrácení zboží nutno platit znova dopravu

Zboží,kalhoty,nehezké,neodpovídá velikost ani materiál

Reakce obchodu BezvaSport.cz

mrzí nás Vaše negativní zkušenost s produktem. Zboží prosím vraťte k nám. Ano, vrácení je u nás zpoplatněné, dle našich VOP.
    Děkujeme za porozumění a spolupráci
    Hezký den

• Dosud jsem objednané zboží nedostal!

Reakce obchodu BezvaSport.cz

omlouváme se za zpoždění s Vaší objednávkou. Objednal jste si však produkty se skladovou dostupností až 10 pracovních dní, jak jsme Vás informovali ve Vašem potvrzení objednávky a jak jste si mohl všimnout před vložením zboží do košíku. V tuto chvíli stále čekáme na naskladnění jednoho produktu od dodavatele.
    O naskladnění a následném zabalení a expedici Vás budeme informovat.
    Hezký den

Bohužel jsem byla po zaplacení nucena zrušit objednávku, na co mi obchod odpověděl, že už ho poslali. Ok, počkala jsem, než se jim vrátí a po x urgencích o vrácení peněz nereagují.

Reakce obchodu BezvaSport.cz

objednávku je možné stornovat před zabalením balíku, poté je už vytisknutý přepravní štítek a balík odevzdaný do přepravy. Objednávku si může stornovat i sám zákazník přes link v Potvrzení objednávky. Pokud zákazník nevyzvedne objednávku ta se vrátí zpátky a jakmile je zpracovaná na skladě je zákazník informován a systém vrací automaticky platbu. Vaši objednávku máme na skladě od 29.3.2024 a čeká na zpracování.
    Hezký den.

Neskutečně dlouhá dodací lhůta. V dnešní době, čekat na obyčejné tričko, (které měli mít na skladě) 10 dnů je podle mě zbytečně dlouho.

Hezký den.

Zboží bylo zaplaceno převodem a odesláno 25.03.2024 a dodnes 2.04.2024 ještě nedorazilo, nemohu nic hodnotit

Reakce obchodu BezvaSport.cz

Vaše zásilka byla 2x doručována (1x na Vaší žádost) a je uložena na poště, kde již končí úložní lhůta.
    Pokud se k nám vrátí, bude objednávka zrušena a vrátíme Vám automaticky i platbu.

Hezký den

• Zmatečné reklamní postupy, velmi neseriozní.

Reakce obchodu BezvaSport.cz

mrzí nás toto nedorozumění, avšak jak uvádíme na stránkách u každého produktu, je potřebné si zadat kód pro slevu do 1. kroku v nákupním košíku. Bez ručního zadání zákazníkem není sleva poskytnuta, tj. výsledná cena v objednávce za produkty je vyšší.

Dobry den. Koupil jsem si tricko XL a velikost tricka odpovida tak M

Reakce obchodu BezvaSport.cz

uvedená zkušenost nás mrzí. Pokud Vám produkt nevyhovuje můžete ho k nám poslat zpět do 60ti dnů od zakoupení.