• vždy velmi vstřícné a milé chování, vyřeší jakýkoliv problém

s obchodem jsem velmi spokojena, pro mě jsou na jedničku a velmi ráda zde nakupuji krásné a originální výrobky

Reakce obchodu BeWooden

Krásný den, moc děkujeme za milá slova! To, že se k nám vracíte, nám dělá neskutečnou radost. :)

• Originalita
    • Provedení náušnic
    • Vím, že obchod explicitně uvádí, že dřevo je dřevo a každý výrobek je jiný, nemusí odpovídat obrázku atd. atd. To vše mi je jasné, dřevem jsem ve svém bydlení obklopen. Nicméně vzor na dřevěné dekoraci pod mým vlkem je výrazně rušivý, nehezký - přece nemusím použít každou destičku, kterou mám po ruce bez rozmyšlení k danému vzoru. A to se tu přesně stalo. Přitom stačilo destičku otočit a vlka umístit na druhou stranu, která je daleko hezčí než zvolená pohledová. Asi frmol...

Reakce obchodu BeWooden

Krásný den, moc děkujeme za zpětnou vazbu! Jsme rádi, že oceňujete originalitu výrobků a naši rychlost, vždy se snažíme balíčky co nejdříve zabalit, aby vám už už mohly přinášet radost.

Rádi vám dekoraci vyměníme za jiný kousek, kde se vám dřevo bude líbit více :) Stačí se nám ozvat na [email protected], děkujeme!

Kvalita, spolehlivost, nadčasovost.

Moc děkujeme. :)

• Rozmanitý sortiment
    • Zboží k vyzvednutí druhý den po zaplacení
    • Když jsem chtěl zaplatit, přišel mi proces trochu zmatečný, ale pouze můj dojem

Reakce obchodu BeWooden

Krásný den, děkujeme za upřímnou recenzi. Zamyslíme se nad tím, zda v procesu placení nemůžeme něco zlepšit. :)

• Velký výběr
    • Rychlé jednání
    • Příjemná komunikace

Nakupuji opakovaně a vždy maximální spokojenost.

• Rychlost,komunikace

Děkujeme! :)

Nejde o obchod. Zásilková služba v úterý nahlásila, že zboží musí uložit jinam a do nes tedy do pátku se neozvala, kam je uložila, V emailu tvrdí, že to bude na místě druhý den a od té doby je ticho po pěšině.

Reakce obchodu BeWooden

Krásný den, vaše nepříjemná zkušenost se zásilkovou službou nás moc mrzí. Pokud můžeme jakkoliv pomoct s dohledáním balíčku, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou podporu.

skvělá komunikace, rychlé doručení, krásné výrobky

Reakce obchodu BeWooden

Máme radost, že se vám naše zboží líbí. Děkujeme za milá slova. :)

• Kvalita zboží
    • EKO balení

Reakce obchodu BeWooden

Moc si vážíme vaší zpětné vazby. Děkujeme! :)

• Rychlost a krásné zboží. Doporučuji :)

Reakce obchodu BeWooden

Děkujeme, Marti! Jsme rádi, že se vám zboží líbí. :)

• Rychlost dodani,dobre baleno….

Mam jiz vice vyrobku teto firmy,vzdy originalni a kvalitni vyrobky,dobra komunikace.

Reakce obchodu BeWooden

Děkujeme, Jito! Moc nás těší, že se k nám na e-shop ráda vracíte. :-)

• Telefonicky jsem se velmi rychle domluvila na specifické objednávce, vyšli mi vstříc ve všech směrech, obrovská spokojenost a pochvala

- velmi vstřícné jednání, ochota, rychlé dodání, velká spokojenost

Reakce obchodu BeWooden

Moc děkujeme za milá slova. :) Zákazník je pro nás na prvním místě a jsme rádi, že je to vidět. <3

• okamžitá zpětná vazba
    • nevím o ní

Spolehlivý obchod, vřele doporučuji!

Reakce obchodu BeWooden

Moc děkujeme za krásná slova. Máme radost, že se vám u nás dobře nakupovalo. :)

Reakce obchodu BeWooden

Děkujeme za pozitivní ohlas. :)

Kvalitní zboží, které je doručeno krásně zabalené vhodné rovnou k darování. Mohu jen doporučit :)

Reakce obchodu BeWooden

Moc děkujeme. Děláme vše pro to, aby vám doručený balíček vykouzlil úsměv na tváři.

Jsem velmi spokojen.

Reakce obchodu BeWooden

Vaše spokojenost nás moc těší. Děkujeme!

• doprava zdarma v rámci akce
    • dobrá komunikace obchodu
    • výrobky vy mohly být levnější (jsou předražené)

Reakce obchodu BeWooden

Děkujeme za upřímné hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byl spokojen s komunikací i dodáním. :)
    Ceny našich produktů nastavujeme s ohledem na výrobní náklady, které zvlášť v poslední době rostou směrem nahoru. Na druhou stranu se za těmito cenami skrývá poctivý kus práce a vysoká kvalita zboží. :)

Rychle zpracovaná objednávka, krásné produkty ze dřeva, pěkné balení které rovnou můžete předat obdarovanému.

Reakce obchodu BeWooden

Moc děkujeme. Při balení našich produktů si dáváme záležet. :)

• blesková doba dodání
    • perfektní komunikace
    • krásné dřevěné výrobky
    • bohatý výběr
    • česká výroba

doporučuji, krásné dřevěné výrobky, česká firma!

Reakce obchodu BeWooden

To je krásné hodnocení, moc děkujeme. :) Jsme moc rádi, že jste s nákupem u nás byla spokojena. :)

• nádherné balení
    • komunikace obchodu
    • široká nabídka
    • česká ruční výroba
    • rychlé doručení

Reakce obchodu BeWooden

Moc děkujeme za obsáhlé hodnocení. Máme z něho radost. :)