• Přístup, rychlost, kvalita odvedené práce

Vše proběhlo naprosto v pořádku.Objednal jsem si termín na servis.V určitou dobu jsem přistavil vůz a v dohodnuté době jsem odjížděl ze servisu a za poskytnutou službu jsem zaplatil seriózní cenu.

• Na provozovně v Mostě, vždy probíhá vše bez problému. DOPORUČUJI.

• Nabídka, velmi příjemné jednání

• rychlost vyřízení
    • komunikace

profesionální přístup, servisní technik nadstandardně upozornil na závadu na podvozku byt to nebyla jeho povinnost - velice příjemný komunikativní a schopný technik

Přezutí, vyvážení a geometrie celkově katastrofa, auto ujíždělo doprava a samozdřejmě pneu se začali sjíždět, vyhozené peníze. Šel jsem raději jinam, teď už vše v pořádku, bestdrive už nikdy.

• profesionální přístup
    • rychlé vyřízení
    • kvalita služby

Prohlidka pred dovolenou za 99Kc nabidnuta v emailu, dobra cena za uvedene ukony. Samozrejme nabidnou i dalsi sluzby, takze jsem si jeste priplatil za doplneni a dezinfekci klimatizace, takze celkove uz to asi tak "akcni" nebylo, ale zase prevence klimatizace po 14ti letech asi byla na miste, takze OK...

• Skvele vyvazuji kola.

• dostupnost

Spolehlivý a ochotný personál, servis aut výborný, doporučuji všem.

Relativně drahý servis (alespoň mi to tak připadá), ale pokud se člověk zaregistruje do klubu (a znovu ručně vypíše všechny nacionále, které jim už dal při objednávce, takže je v systému mají a stačilo by to jen odkliknout (včetně toho, že nějaké věci o autě si pak technik vyplní znovu a přesně (třeba stav kilometrů, to člověk fakt z hlavy neví))), dávají velmi výraznou slevu. V podstatě jsem se nedopočítal, jak to vlastně počítají, protože jsem platil ještě méně, než jsem myslel že budu... Jejich bordel, moje radost.

Jeden z mála servisů, kde člověk zná cenu předem (alespoň horní limit, viz sleva výše), aniž by se musel někoho doprošovat.

Samotná práce je asi OK.

Jsem pravidelný zákazník a vždy spokojen.

Maximální spokojenost.

Paní na příjmu úžasná :-), servis rychlý a kvalitní.

Vse super, servis, cena , rychlost a taky ocenuji online objednani.

kvalitní pneuservis, dobrá zkušenost

Po zadání čísla věrnostní karty jsem očekával nějakou slevu, ale bohužel nic.

• zboží skladem
    • dobrá cena
    • pro dokončení internetové objednávky chce registrační značku vozidla ???