• Komunikace, rychlost vyřízení objednávky

Reakce obchodu Besta

děkujeme za kladné hodnocení, kterého si velmi vážíme a také za doporučení. Komunikace se zákazníkem a rychlost vyřízení objednávek jsou naše priority.

• Rychlé dodání, kvalitni vyrobek

Reakce obchodu Besta

děkujeme za Vaše hodnocení, které nás velmi těší. Budeme se i nadále snažit udržet si vysoký standard služeb zákazníkům.

Vše super

Reakce obchodu Besta

děkujeme za kladné hodnocení, kterého si velmi vážíme a také za doporučení. Budeme se těšit na další nákup :-)

• Velmi ochotný personal prodejny

• Zakázka dorazila obratem

• Ok

• Skvělé

Rychlost.

v pořádku

Tatarová Milena ml. - Zákaznický servis

jeden z mála obchodů, kde měli požadované těsnění a za dobrou cenu

Reakce obchodu Besta

děkujeme za kladné hodnocení, kterého si velmi vážíme a také za doporučení. Mrzí nás, že jste nebyl spokojen s délkou dodací lhůty - zboží jste objednal 11.3. odpoledne, 12.3. jsme zásilku expedovali a 13.3. byla připravena k vyzvednutí na Vámi zvoleném výdejním místě. Dodací lhůta tedy byla 2 pracovní dny od objednání.

Tatarová Milena ml. - Zákaznický servis

• Vždy rychle a profi jednání

Tatarová Milena ml. - Zákaznický servis

Na obchod jsem četla převážně negativní recenze, takže jsem měla obavy z toho, jestli vůbec nějaký produkt dorazí a v jakém stavu. Ale během dvou dnů byl na místě, perfektně zabalený, bez závad, funkční. Takže se možná z těch negativních recenzí poučili. Za mě tedy o.k.

Reakce obchodu Besta

děkujeme za kladné hodnocení, kterého si velmi vážíme a také za doporučení. Hodnocení na Heurece i Zboží.cz máme hodnocení 96 % spokojenosti, v poměru 624 kladných ku 18 negativních. Naše společnost si zakládá na spokojenosti zákazníků, komunikaci a kvalitě dodávaného zboží.
    Předpokládám tedy, že jste si přečetla negativní recenze na eshop Besta-shop.cz, za který naše společnost bývá zaměňována. Tento web s námi ovšem nemá nic společného.

Dobrý výběr zboží.
    Dobrá komunikace.
    Dražší poštovné.

Reakce obchodu Besta

děkujeme za kladné hodnocení, kterého si velmi vážíme a také za doporučení. Mrzí nás, že jste nebyl zcela spokojen s našimi službami. Hodnota poštovného je nastavena adekvátně zboží, pokud objednáte věc za 88,- Kč a poštovné je 79,-, chápu že se to jeví jako nepoměr. Na takto nízké hodnotě zboží si nemůžeme dovolit dotované poštovné.

• Richlost
    • Spolehlivost
    • PROSTĚ OK
    • Žádná
    • Spokojenost

Reakce obchodu Besta

děkujeme za kladné hodnocení, kterého si velmi vážíme a také za doporučení. Mrzí nás, že jste nebyl zcela spokojen s délkou dodací lhůty - zboží jsme dodali za 3 pracovní dny od objednávky, tak jak jsme avizovali v informačním e-mailu.

• Vstřícmost

Tatarová Milena ml. - Zákaznický servis

• Pro mne je výhodou osobní vyzvednutí.

Tatarová Milena ml. - Zákaznický servis

• Vždy velmi rychlé vyřízení a spolehlivost
    • NIC

Tatarová Milena ml. - Zákaznický servis

velká spokojenost s rychlým vyřízením a expedici objednávky

Rychlé dodání.

spokojen na 100%