Obchod je asi dobry, ale zaslani pres Zasilkovnu je jedna velka tragedie. Nekompetentni lide, nikdo nic nevi. Jejich hlasovy bot je k smichu….

Až po druhé e-mailové výzvě se obchod ozval telefonicky, že údajně zboží odeslali, ale zásilka se nejspíše ztratila (žádný odkaz na sledování balíku od Zásilkovny ovšem nedorazil), a prý zboží pošlou znovu. Dodnes pořád čekám na objednávku z října a zaplacené zboží stále nikde, ani po další e-mailové urgenci... Mám proto důvodné podezření, že se jedná o podvod.

Zboží objednáno, zaplaceno ale nedodáno. Na e-meilovou urgenci žádná reakce. Obchod zásadně nedoporučuji.

• Přišlo jiné zboží

Objednány antigenní testy od evropského výrobce, přišly čínské. Po zprávě volal pán, omlouval se, vymlouval na brigádníky a slíbil zaslat zpět rozdílnou částku plus peníze za poštovné jako omluvu. Ok, ale zapomněl. Po další zprávě volala paní, která rozdíl v ceně už poslala. Chápu předvánoční shon, ale tohle bohužel trochu drhlo.

• Po měsíci od objednávky, bez jakéhokoliv komunikace obchod objednávku zrušil

Reakce obchodu Beringo.cz

snažili jsme Vás mnohokrát kontaktovat, ale bohužel neúspěšně. Zboží bylo bohužel zakoupeno přesně v době, kdy jsme čekali na jeho dodání. Během tohoto procesu se cena zvedla exponenciálně a tak jsme se s Vámi chtěli domluvit na alternativě, či nějakém řešení. Buď bychom Vám nabídli alternativní testy, nebo upravili dobírkovou částku.

Mrzí nás Vaše negativní hodnocení a omlouváme se Vám za tuto zkušenost.

S pozdravem Beringo.cz

Objednané zboží zatím nedorazilo, stejně tak žádná reakce eshopu na můj dotaz, v jakém stavu je má objednávka. Jsem poměrně hodně zklamaná z nákupu.

Reakce obchodu Beringo.cz

Vaše zásilka je aktuálně připravena k výdeji. Omlouváme se za zdržení, ale dorazil nám vysoký počet objednávek.

• komunikace obchodu
    • doba dodání

Po cca 2 dnech jsem zjistil, že stále nebylo žádné potvrzení objednávky. Zkoušel jsem se do obchodu několikrát dovolat, ale neúspěšně a bohužel ani nikdo nevolal zpět (mobilní číslo). Po e-mailové urgenci zboží doručeno. Stačilo by napsat, že bude doručeno později či alespoň nějaká komunikace, bohužel zde nic.

Reakce obchodu Beringo.cz

omlouváme se za zdržení a nezvedání telefonů. Celá firma nonstop balila jeden balík za druhým, jelikož dorazilo nestandartně vysoké množství objednávek. Byla pro nás prioritní hlavně expedice a bohužel neměl kdo zvedat telefony.

Beringo.cz

• Nemohu doporučit. Zboží mi nedorazilo, na e-mail žádná odpověď a linka je stále obsazená. Nevím co si mám myslet. Asi nestíhají, ale já na zboží spěchám a čekám již přes týden...

Reakce obchodu Beringo.cz

omlouváme se, naše linka dostala zabrat. Bohužel u Vaší objednávky nám jedna položka nebyla dodána dodavatelem. Tato položka způsobila prodlevu v odeslání objednávky.

Beringo.cz

nedostatečná komunikace obchodu se zákazníkem, objednané zboží jsem ihned uhradila a dosud jsem ho neobdržela !!!

Reakce obchodu Beringo.cz

určitě Vám dorazily emaily s potvrzením objednávky, potvrzení o úhradě, odeslání objednávky a e-mail od Zásilkovny, že Vám bue doručena zásilka s číslem Z 470 8778 757. Bohužel jsme nestíhali expedovat do 2 dní, jelikož dorazilo extrémní množství objednávek.

Tým Beringo.cz

Objednáné 13 .10. zboží nedošlo ani po urgenci na emaily neodpovídají telefon nezvedají nejhorší obchod u jakého jsem něco objednal.

Reakce obchodu Beringo.cz

bohužel jsme od Vás za celou dobu objednávky neobdrželi platbu, Vaše objednávka byla již stornována. Několikrát jsme Vám posílali e-maily ohledně nezaplacené objednávky ale bohužel jsme nic neobdrželi.

Ještě jednou se omlouváme za negativní zkušenost, ale je obtížné odeslat objednávku, která nebyla uhrazena a není na dobírku.

S pozdravem Beringo.cz

• Chtěla bych upozornit na podvodné jednání obchodu, zaslali úplně jiné zboží, než jsem objednala.
    • Telefonické spojení s obchodem není možné, telefon je trvale obsazen. Podotýkám, že stejný kontaktní telefon a adresa je uvedena u několika dalších e-shopů se stejným zbožím.

Naprosto nedoporučuji, vědomě matou a podvádí zákazníka, nekomunikují. Pozor na podobné e-shopy se shodnými kontaktními údaji.

Reakce obchodu Beringo.cz

mrzí nás Vaše negativní zkušenost, každopádně dle ověření jste určitě obdržela objednané černé respirátory. Telefon byl obsazen, jelikož množství telefonátů a objednávek bylo takřka extrémní.

Beringo.cz

• zboží nedorazilo i přes mojí tel . a mailovou urgenci

Reakce obchodu Beringo.cz

mrzí nás Vaše negativní zkušenost, ale dorazilo vysoké množství objednávek. Dělali jsme vše, co bylo v našich silách, abychom všechny zásilky doručili. Nakoneč byla Vaše zásilka doručena, ačkoli se objevila prodleva oproti standartním třem dnům.

Moc se omlouváme.

• nevím
    • zboží zaplaceno, ale nedoručeno!

Zboží zaplaceno, odesláno potvrzení o zaplacení, zboží však nedoručeno.
    Na telefon se nelze dovolat, na e-mail žádná odpověď, tudíž nevím co se děje. Počkám ještě třeba další týden, pak to předám příslušnému oddělení které se postará o dořešení.

- objednal jsem produkty, které měly být všechny skladem - uplynul týden a objednávka nebyla ještě ani vyexpedována
    - volal jsem na kontaktní telefon, pán slíbil že se na objednávku podívá a zavolá zpět, bohužel se tak do dnešního dne nestalo

Reakce obchodu Beringo.cz

mrzí nás Vaše negativní zkušenost, ale bohužel přišlo tolik objednávek, že nestíháme při balení zvedat telefony. Vaše objednávka je právě balena a bude dnes předána dopravci.

• Nekomunikují
    • Nesdělí kdy objednávka dorazí

Reakce obchodu Beringo.cz

Vaše objednávka je právě balena a bude předána dopravci. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost, avšak aktuálně neděláme nic jiného, než balíme balíky a bohužel nejsme schopni zároveň informovat tisíce zákazníků o stavu jejich objednávek. Ještě jednou se omlouvám, balí totiž celá firma a to nonstop, včetně víkendů, či svátků.

Beringo.cz

• Nic jsem ještě neobdržel a

Reakce obchodu Beringo.cz

mrzí nás Vaše negativní zkušenost s námi, avšak jsme byli extrémně zahlceni objednávkami a nestíhali jsme balit. Vaše zásilka je však nyní zabalena a bude dnes předána dopravci.

Beringo.cz

• 21.10.2021 jsem si objednal respirátory kvůli nástupu na operaci do nemocnice 1.12.2021 dnes je 30.10.2021 takže mi už asi nedorazí moc děkuji Šnajdr

Reakce obchodu Beringo.cz

omlouváme se za prodlevu, avšak jsme nestíhali balit zásilky. Vaše zásilka je však nyní zabalena a dnes bude předána dopravci.

• Ceny
    • Zboží nepřišlo v čase který e-shop uvádí na webu
    • Obchod nekomunikuje

Objednávka 21.10., zboží skladem, napsáno, že bude dodáno do 26.10. to se nestalo, ani 27.10. není vůbec expedováno. Na emaily neodpovídají, telefon nezvedají.

Reakce obchodu Beringo.cz

mrzí nás Vaše negativní zkušenost, každopádně situace je taková, že přišlo extrémní množství objednávek. Celá naše firma neustále balí balíky i v den dnešního svátku. Bohužel nemá kdo zvedat telefony, jelikož brigádník, který tuto funkci měl obstarat, nedorazil. Denně telefon zvoní více než 300 krát a pokud bychom nebalili, tak telefony určitě zvedáme. Prioritou je pro nás doručení zásilek.
    Omlouváme se, ale opravdu není v našich silách při tomto extrémním náporu balit i zvedat telefony zároveň.

Beringo.cz

Zboží nebylo doručeno, nulová komunikace obchodu. Telefon nikdo nezvedá.

Beringo.cz

• Dodací doba je neskutečně dlouhá. Zboží došlo za 10 dní. Veškeré kontaktování obchodu bylo bez odezvy. Jsem zklamaná z jednání obchodu a podruhé už bych zde neobjednala.

Reakce obchodu Beringo.cz

Dobrý den, bohužel došlo ke globálnímu výpadku u našeho dodavatele. O této skutečnosti jsme všechny zákazníky s tímto produktem informovali prostřednictvím e-mailu.
    Mrzí nás Vaše negativní zkušenost, objednávka byla odeslána 7 dní po jejím uhrazení. 7 dní je skutečne doba dlouhá a stávat by se to nemělo, avšak jsme skutečně, díky vysokému počtu objednávek nebyli schopni Vaši objednávku pokrýt okamžitě. Nás dodavatel se opozdil s dodávkou zboží o 5 dní. Věřím, že to bylo pouze jednorázové pochybení.

S přáním hezkého dne
    Tým Beringo.cz