• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem

• Obchod nabízí respirátory za příznivé ceny

• Sortiment
    • Ceny
    • Kvalita

Super

• komunikace obchodu
    • doba dodání

Po cca 2 dnech jsem zjistil, že stále nebylo žádné potvrzení objednávky. Zkoušel jsem se do obchodu několikrát dovolat, ale neúspěšně a bohužel ani nikdo nevolal zpět (mobilní číslo). Po e-mailové urgenci zboží doručeno. Stačilo by napsat, že bude doručeno později či alespoň nějaká komunikace, bohužel zde nic.

Reakce obchodu Beringo.cz

omlouváme se za zdržení a nezvedání telefonů. Celá firma nonstop balila jeden balík za druhým, jelikož dorazilo nestandartně vysoké množství objednávek. Byla pro nás prioritní hlavně expedice a bohužel neměl kdo zvedat telefony.

Ještě jednou se omlouváme.

Beringo.cz

Dodací doba (1 týden)

• komunikace
    • nevím

Spolehlivý obchod s dobrými cenami.
    Výborně zabaleno.

• Ceny
    • Zboží nepřišlo v čase který e-shop uvádí na webu
    • Obchod nekomunikuje

Objednávka 21.10., zboží skladem, napsáno, že bude dodáno do 26.10. to se nestalo, ani 27.10. není vůbec expedováno. Na emaily neodpovídají, telefon nezvedají.

Reakce obchodu Beringo.cz

mrzí nás Vaše negativní zkušenost, každopádně situace je taková, že přišlo extrémní množství objednávek. Celá naše firma neustále balí balíky i v den dnešního svátku. Bohužel nemá kdo zvedat telefony, jelikož brigádník, který tuto funkci měl obstarat, nedorazil. Denně telefon zvoní více než 300 krát a pokud bychom nebalili, tak telefony určitě zvedáme. Prioritou je pro nás doručení zásilek.
    Omlouváme se, ale opravdu není v našich silách při tomto extrémním náporu balit i zvedat telefony zároveň.

S pozdravem Filip
    Beringo.cz