• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Nekvalitny tovar

• největší slabina je doprava.řidiči si jezdí bez upozornění jak se jím to hodí a ne jak to vyhovuje zakaznikovi.chyba je,že se to nedá poslat poštou.

snad to ani nebudu hodnotit.

• Klamou při popisu zboží, zboží nemá ty vlastnosti, které uvádějí. Některé v popisu uvedené díly chybí. Na telefonu mají paní, co ničemu nerozumí.

Dejte pozor, co píšou není vždy pravda!!!
    Koupil jsem čepadlo za 3990,- Kč, a musel jsem ho z vrtu opět vytahovat, protože nemělo zpětnou klapku jak bylo uvedeno v popisu. Stala sice jen cca 300,- kč, ale škoda s tím spojená mě přišla na daleko víc!!!

Objednala jsem zboží skladem na dobírku, do dnes nedorazilo, ani žádná reakce..

Reakce obchodu Bergland24.cz

Dobrý den, bohužel objednávku jsme opravdu nedopatřením přehlédli, již bylo vyřízeno. Hezký den, Bergland24

• Příspěvek byl odstraněn na žádost zákazníka, který situaci s obchodem ke spokojenosti vyřešil.

• Hodnocení bylo odstraněno z důvodu vulgárního obsahu.

• Nemusím lítat po obchodech
    • To bych asi poznal až při reklamaci

Profesionální obchodník by automacicky nabídl
    k centrále uzemnovací kolík,když ví že tam chybí.To je jako když koupím skřínku a doma zjistím že nemá sokl.

• k motorové pile byla přiřazena špatná lišta a řetěz.

Zboží dorazilo v nepoškozeném obalu ale poškozené - skříň na nářadí byla deformovaná.
    Vzhledem k rozměrům skříně a zjištění poškození až po rozbalení jsem zboží nereklamoval. Nákup dílenského vozíku s dopravou u této firmy nedoporučuji.

• dobrá komunikace
    • prodávají zmetkové neoskoušené zboží. 3x jsem reklamoval setejný výrobek a nakonec mi chtějí vrátit peníze jelikož po prověrce skladu zjistili že mají samé zmetky.

obchod je dobrý komunikace skvělá, jsou zdílní rychlí a problémy řeší bez problémů jen to zboží není úplně na jedničku

• Příspěvek smazán na žádost zákazníka.

• prima nabídka
    • zboží přišlo poškozené - folie je roztržená, reklamovat nebudu - zalepila jsem si ji,ale spokojena nejsem

prima obchod,ale zboží přišlo poškozené,což tento obchod nedoporučuji

Reakce obchodu Bergland24.cz

Dobrý den, velice nás mrzí, že se o reklamaci dozvídáme až z hodnocení. Takovýto případ lze přeci jednoduše řešit výměnou za nový kus. Bergland24

• Doprava.

Zboží jsem objednal v úterý večer bankovním převodem zaplatil taktéž v úterý jelikož byla nabízena dodávka do 24 hodin a celkem jsem objednanou věc nutně potřeboval tak to bylo rozhodující. Bohužel zboží dorazilo až za týden. Nerad píšu takové hodnocení ale dost mě to zklamalo.

Reakce obchodu Bergland24.cz

Objednáno: 3.4., úhrada nám dorazila až 5.4.2012 - ještě ten samý den 5.4.2012 byla zásilka odeslána. Pokud zvolíte platbu na účet předem, musí prodejce vyčkat na připsání platby.Bohužel jste se ani neozval, že zboží obratem potřebujete, mohlo být zasláno například na dobírku. Přesto děkujeme za objednávku, Begland24

• Recenze byla smazána na žádost zákazníka

• výhodu jsem spatřovala v široké nabídce a výhodné ceně
    • přepravní služba
    • obchod mi zaslal návod k obsluze dříve než mám zboží dodané

Pokud obchod nenabídne širší nabídku přepravců, raději neobjednávejte, s firmou General Parcel je špatná komunikace. Doufám, že moje objednané a zaplacené zboží mi doručí.