• odesláno bez českého návodu tak jak ukládá zákon

Přijelo nám poškozené zboží

• Zajímavá nabídka zboží, dobré ceny.
    • Nefunkční dopravce zásilky.

zboží muselo být vráceno, nefungovaly a po týdnu ještě nedorazily.

dlouhá dodací lhůta a zboží sice zabalené ve strečové folii ale vyteklé a bez českého návodu

Nůžky naprosto nevyhovují, již při prvním střihu letorostu jabloně (mladé a nevyzrálé dřevo) o průměru 12 mm se nůžky zasekly a nešlo je již používat. Baterie byla plně nabita. To není dobrý pomocník.

• snad nejhorší doručovací služba

chybí český návod
    nejsou náhradní pilky

• rusi objednavky,ktere schvali,ze zbozi maji,a uprednostnuji pak asi tzv lepsi kupujici...

V dobe me objednavky,byly masky na sklade,obednal sem pouze 3ks,ale asi uprednostnili lepsi kupujici..,takze po cca 3 dnech mi jiz potvrzenou obednavku zrusili...,tak se nechova slusny prodejce podle me,takze absolutne nedoporucuji a nikdy uz nebudu u nich nakupovat...

Reakce obchodu Bergland24.cz

Vážená paní Koďousková, nikoho neupřednostňujeme, pouze z důvodu paniky, která v ČR vznikla byly zásoby na 2 roky ochranných masek vyprodány během jedné noci. Vaši objednávku jsem s omluvou museli vystornovat, tak jako ostatním kupujícím. Nejspíše žijete v jiné realitě, že nevíte co se aktuálně děje?
    Negativní lživé hodnocení jste udělila, tak se Vám snad nyní ulevilo. S pozdravem, Martin Petik

• V zásilce zabaleno i kazové zboží. Vzhledem k ceně dopravy se nevyplatí vracet...

Reakce obchodu Bergland24.cz

Dobrý den, bohužel se o kazovém zboží dozvídáme až z Vašeho negativního komentáře. Normální je defektní zboží reklamovat u prodejce. Na faktuře máte uvedené veškeré kontakty. V případě reklamace je prováděn SVOZ na NÁKLADY PRODEJCE! A je zajištěna výměna zboží, zpětné vyplacení nebo eventuelně sleva z ceny.
    Nenormální jec neozvat se prodejci a bez šance na vyřešení nastalého problému uvést negativní komentář.

• Výhodné ceny, doprava zdarma i na méně hodnotnou objednávku.
    • U veškerého zboží uvedeno skladem, i přesto mi bylo doručeno až po týdnu, kdy jsem se dotazoval na stav. Ze strany prodejce bylo sděleno, že objednávku vyřídí a posílají. Mohlo být předem sděleno, že se objednávka zpozdí, platil jsem předem, bohužel nic nesdělili.

Obchod nedoporučuji. Očekával bych, že pokud je vše skladem, platím předem okamžitým převodem, tak na zboží nebudu čekat týden.

Zboží přišlo plesnivé a prožrané červotočem. Po odeslání fotek a popisu závady rychle zareagovali a chtěli zaslat zboží zpět. Stále čekám na platbu a vyřízení reklamace, tak snad v tomto budou kvalitní.

• nedodal návod v češtině

Dne 2.4.2019 jsem si objednala zboží, dne 3.4. ho převzala přepravní služba Geis a dodnes, t.j. do 13.4. mi nebylo doručeno přes řadu urgencí jak směrem na obchod, tak na přepravní firmu.
    Je to sice chyba přepravce, ale obchod by měl tento nedostatek urychleně s přepravcem řešit.

• Dlouhá doba dodání

Zboží nedorazilo. Stále nějaké výmluvy, padly na to 2 dny dovolené a zrušení výletu s rodinou a stejně zboží nedoručeno. Obchod se k tomu postavil zády, čili i přes vícero objednávek již s tímto obchodem spolupracovat nebudu. Našel jsem jiný, ještě levnější, dodání zdarma a bez komplikací. Jeden den objednáno, druhý jsem to měl doma!

Reakce obchodu Bergland24.cz

Vážení zákazníci, pro Vaši představu, zde úryvek z komunikace se zákazníkem, obrázek si udělejte sami, Bergland24

Čili požaduji náhradu za 2 zbytečné dny. 5.000,- za středeční dovolenou a 10.000,- za dnešní den, kdy jsem byl zavřen doma neoprávněně. Celkem očekávám 15.000,- jako náhradu za zbytečný čas trávený doma, čučení do stropu, přičemž jsem mohl trávit den úplně jinak s rodinou, kterou zas několik měsíců neuvidím. Náhradu si pak požadujte po GEIS, ostatně i mi řekli, že náhradu můžete žádat.

• Spatna informovanost o vyrizovani objednavky..clovek je v nejistote ,co se stalo ,jestli platba dorazila apod ..ani informace kdy zbozi priblizne dorazi ,aby zakaznik mohl byt v klidu ..v porovnani s ostatnimi podobnymi obchody ,zatim suverene nejhorsi pristup a chybi i navod v cestine ,alespon strucny..myslim,ze je to dokonce v teto dobe povinnost

Dobrý den pane Hůla,

1. - návod v českém jazyce jste obdržel automaticky emailem (přiložené originál návody jsou v jazyce německém)
    2. - 11.5. zboží objednáno (spediční zásilka 115 kg s doručením do 4 pracovních dnů) - již 16.5. doručeno!
    3. - o přijetí platby jste byl informován 11.5. automatickou zprávou tak jako o odeslání
    4. - 16.5. Váš dotaz o doručení obratem zodpovězen

Vše splněno na 100%, děkujeme tedy velice za NEGATIVNÍ hodnocení. Věříme, že si příště vyberete raději jiný eshop.

objdnal jsem si hadici 3vrstvou ale jedná se Polský nekvalitní výrobek který se překrucuje a to je to co jsem nechtěl.Prostě hrůza.

Bambusova clona, kterou jsme si koupili na balkon byla na web strankach prezentovana jako 'Atraktivní ochrana proti zvědavým pohledům a větru z přírodních materiálů na terasu, balkón a zahradu.' Clona, ktera nam fyzicky prisla, byla spinava, plna pilin, prachu a trisek, na balkon tedy rozhodne ne. Stravili jsme asi 2 hodiny uklidem balkonu, clonu urcite tedy nevyuzijeme.

• Nevidelsem gdy dorazi objednavka v jakyj den,rano nebo večer aspon +-
    • NETĚSNÍ
    • NEDOPORUČUJI-NETĚSNÍ,hned po obdržení jsem (http://www.bergland24.cz/varnice/nerezova-varnice-bez-vypusti-20-5-l/)vyčistil,naložil do kufru automobilu a vyjel k pramenu ,kde jsem do 3ks.nerezových várnic naplil pramenitou vodou,uzavřel, jedu domu a ejhle-otevřu kufr a spousta vody vylito v zavazadlovém prostoru.Tak nevím k čemu mají sloužit?Možná do vitríny na koukání....?Ale v návodu to není,tak nevím?HM... bud i nadále pro přepravu pramenité vody používat cca 50 let staré hliníkové konve,těsnění je původní a jsou opatřeny hliníkovým pákovým uzávěrem s původním těsněním a fungují dodnes.Co k novému výrobku dodat-ŘEMESLO-BRAŇ-SE.A co něco jako výstupní kontrola?Je to MARNÝ.Nedoporučuji-nekupovat-Standa Ordnung.
    • Spousta nepodstatných otázek.....je zapotřebí řešit jen a jen,že NETĚSNÍ!Jiných výtek není a když není-netřeba se vyjadřovat....PROČ???TAKY.....