• dobírka na již uhrazené zboží

Dnes je 1.1. 2016 a zboží objednané a zaplacené 16.12.2015 jsem neobdržel a ani žádnou zprávu z obchodu. Je to jediný obchod, který takto postupuje, jinak všechny objednávky z tohoto období u jiných obchodů byly okamžitě a perfektně vyřízeny.

zboží jsem chtěl vyměnit,napsali mě svoz ale zboží nedovezli,jenom odvezli.
    nedoporučuji.
    protože se zboží mělo vyměnit.

Zboží sice dorazilo,ale v obchodě zadali špatné tel.číslo,takže jsem se s dopravcem domlouval telefonicky,mailem a až po týdnu jsme se domluvili.K výrobku nebyl dodán návod k montáži,takže několika hodinová montáž,různé lišty,opravdu zbytečná ztráta času.
    Obchod se se po mé urgenci sice omluvil za ten telefon,ale návodu se nevyjádřil.

• Žádné ,zboží nefungovalo!
    • Nefunkční zboží!

Nenakupovat!

• nelze se dovolat na jejich linku, když člověk potřebuje poradit

• Dobrá cena
    • Katastrofální.upozorňuji na jednu věc. Objednali jsme si pařeniště. Nejenom že došlo bez návodu,krabice byla v Němčině,kompletně v demontu a ty debile montuj. Stálo nás dalších 300 korun za zaplacení kluka,který tomu rozuměl a živil se tím. A i ten měl problémy to sestrojit.

Prvně se u Berglandu zeptejte na Český návod. Kupovali jsme u něho i postřikovač a ten také nebyl v Češtině. Když je problém,těžko se cokoliv shání. Takže bacha.

• Storno objednávky i když zboží bylo před nákupem i po něm na stránkách avizováno se statusem dostupnosti "skladem 2 ks" my požadovali jen jeden kus.

• Zakoupený výrobek je tak nekvalitně zpracován a s tak špatným nastavením otáček pásu,že ho lze provozovat jako hračku maximálně pro začínající modeláře.

Objednal jsem zboží,přišlo již použité a nefunkční!!! Balík jsem zaslal zpět a nikdo si ho již týden nevyzvedl,snažím se do obchodu po celou dobu marně dovolat,telefony jsou obsazené!!!
    Takže tento obchod velice NEDOPORUČUJI!!!!!

• Rozumnou cenu
    • Nedostatek zbozi

• Obchod vůbec nekomunikuje se zákazníky
    • Návod v češtině až mailem
    • mylné informace o zboží

Zajímavá cena totožného zboží, avšak zavádějící popis zboží, po zaplacení již obchod nekomunikuje...
    Určitě ne.

• nízké ceny
    • velmi nízká kvalita mnou zakoupeného zboží, ta nejpodřadnější "polská" čína (svěrky, pákové kleště)

Pokud potřebujete jako já levné nářadí na jednorázovou akci, je to rozumná volba.

Kvalita zboží je příšerná.
    Nechápu, jak takovéto zboží mohlo projít výstupní kontrolou.

• Nízké ceny, sortiment, který není leckdy nikde jinde.
    • Zboží bylo dodáno bez jakéhokoliv návodu. Jedná se o excentrický slunečník dodaný v několika ne moc logických komponentech či subkomponentech. Po kontaktování e-shopu a po prosbě o český návod na složení slunečníku, nebo alespoň o anglický návod, nám bylo řečeno, že oni návody ke zboží nedodávají vůbec!!!, tedy ani cizojazyčné. Jestli se nám to prý nelíbí, tak máme zboží vrátit!!!!!!!!!!!!!!

Jedná se evidentně o německý nebo Němci vlastněný obchod, který české zákony týkající se povinnosti dodávat české návody používá maximálně na WC !!!!!!!

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Výrobník byl zvenku asi odřený a je opravený přestříkánim barvou, ne tak lesklou. Je to vidět a ještě to je cítit. Na funkčnost výrobníku to nemá vliv, ten zatím funguje bez problémů.

Nevím zda to tak neprijelo z výroby, ale prodejce to tak odeslal, bez jakéhokoli upozornění. Vím, že jde o levnější řadu, ale i tak je to nefér.

Reakce obchodu Bergland24.cz

Dobrý den pane Bažata, mrzí nás, že se musíme o problém se zásilkou dozvědět až z hodnocení. K dispozici Vám je tel. číslo 355 335 550 nebo email: [email protected] na který případný problém můžete nahlásit. Obratem Vám může být kus vyměněn za nový. Zboží je originál zabalené, před odesláním jej nerozbalujeme. V případě problému je nutná komunikace obou stran.

prodejce se snaží ovšem prodává nekvalitní zboží.Po reklamaci prodejce poslal zboží nové avšak opět nekvalitní

Zakoupil jsem foliovník,síťky v okénkách jsou plesnivé,spoje konstrukce jsou velice chabě svařené-musel jsem několik svařovat,jelikož i při opatrném stavění se rozpadly-za tu cenu jsem čekal truchu lepší kvalitu.

• dopravce- nespolehlivy