• Zboží neodpovídalo popisu. Chtěl jsem zboží vrátit a to nebylo možné.

• výrobek je dost mizerné kvality

• rýchlost, cena
    • kontrola zasílaného zboží zboží

Objednával jsem sadu grylovacího nářadí jako dárek.
    Zboží dorazilo v sedřeném obalu značně uprášené. Dřevěné části byli oštípany.
    Zboží vracet nebudu kvuli 450,-Kč se nemá cenu nervovat.
    Jako dárek nepoužitelné.

• Přestože jsem se ptal telefonicky a mejlem předem na rozměr objednávané frézy, bylo mi řečeno, že nelze "provést zkoušku", což znělo až moc honosně a zároveň nepravdivě, protože dřevěná krabice s nástroji se jen vytáhla z papírového přebalu a otevřela se petlice. Nic nebylo zapečetěno, zalepeno ve fólii.

Za druhé na webu do sekce parametry chrakteristiky jednotlivých fréz také opsali nesprávně. Protože zrovna u té kulové drážkovací frézy prohodili průměr a hloubku.

Další den jsem jim balíček poslal zpět - sami si sjednali svoz a čekám na peníze, až mi přijdou.

M.A.

• Zbozi nefunguje potrebuji ho vyreklamovat a obchod nereafuje!

• zboží nebylo v 100% kvalitě.

Reakce obchodu Bergland24.cz

Hm nebylo by od věci sdělit minimálně prodejci jak se tato nekvalita projevila, když nejste schopen se ozvat pouze udělit negativní hodnocení. Nejspíše bazénové čerpadlo s trny pane Bouček nebylo tak špatné.

• Absolutní nekomunikatelnost.Telefoní spojení po několik dnů nerealizovatelné.Komunikace mailem mizerná,až po několika urgencích

Zboží dorazí i když občas nepřebaleno a zasláno v původním nevyhovujícím obalu a to ve značně rozloženém stavu

• široký sortiment
    • ne úplně dostatečné informace

pozorně si přečíst popis a radši se zeptat ...

doprava nad 500,- zdarma; obchod se tváří seriozně ale je to hnus velebnosti: u rozpěrné tyče místo stručného návodu jen malá 9mm široká 38mm dlouhá, odlepující se, odřená - přehlédnutelná nálepka s šipkou a písmeny 1mm velkými; na jednom konci podložná guma přichycena třemi vruty - ze čtyř a na druhém konci jen přilepena - díry bez náznaku vrutů - při vybalování zůstala v krabici;
    diamantový kotouč s cca 5-ti mm diamantu - což je jen o 1,5mm více než na kotouči který který jsem chtěl brzy vyměnit; zkrátka aby jim kočky u dveří chcaly!

• Dopravu

Poskozeny obal,drze chovani ridice,toto je uroven Geis ne prodejce.Byt to neco krehkeho tak z toho nic nezbyde.

• Pozdní dodání..... Absolutní arogance při reklamaci nedodaneho, již zaplaceného zboží!!!
    • Obviňování, ze jsem si pozdě dodanou prázdnou krabici vykradl sám.... atd.

Nikdy!!!!

• .

Obědnal sem čistič skel Fixinela ale přišlo uplně jiné zboží bez toho že by mě předem informovali.

• Objednal jsem si dílenský vozík HWW2009KG. V popisu se uvádí:
    • 3 malé vrchní zásuvky jsou vyjimatelné,nejdou vyjmoůt ,
    • 8xmasivních zásuvek uložených na kuličkových pojezdech pro snadné vysunutí a zatížení zásuvek
    • Při rozbalení jsem zjistil, že na žádné zásuvce nejsou kuličkové pojezdy. V návodu na montáž je uveden v příslušenství také křížový šroubovák který chybí.

• Rychlost dodávky.Dostupná cena.
    • Zboží nedorazilo s díly navíc, které uvádí firma v nabídce na svých stránkách.
    • Na e-mail, který jsem odeslala k reklamaci zboží, mi byl poslán tento dotazník, který nic neřeší.

Přednost obchodu je v rychlosti dodání.

Zboží je mírně levnější než v jiných obchodech se stejným artiklem, ale odpovídá tomu i menší kvalita. Jako by bylo na jedno použití, protože bez
    dodání dílů navíc je nekvalitní.

Nedoporučila bych ho ostatním.

• Manuál k použití je v němčině. Zákon ČR toto nepřipouští.

• Hrnec měl vadu a to úchyt na poklici nebyl uprostřed.

• Tento obchod jsem si vybral dle recenzí odběratelů, bohužel všechno špatně.
    • Komunikace pouze přes operátorku, která nemám informace o vráceném zboží, respektive nedá informaci, co se se zbožím děje, pouze vyhledá číslo zakázky a sdělí, že zboží bylo odesláno. Toť vše.

Zboží jsem objednal, rychlost zaslání perfektní,doprava perfektní - ovšem -!!! Po rozbalení vyvažovačka jevila známky již dřívějšího použití, byly zde patrné známky po zásahu jiné osoby, tj. nejdůležitější, že nefungovala, na krytu byly spadané vruty po nějakém šroubování, seříznutý přívodní drátek nožem, ani se někdo nenamáhal tuto bužírku odstsranit, na krytu bylo spousta ošmataných prstů. Toto jsem nafotil,zaslal e-mailem,vyvažovačku vrátil a nutno podotknout,že zboží bylo objednáno 22.6.2016,dorazilo 24.6.2016,ale do dnešního dne,tj. 11.7.2016 nemám ani peníze,ani vyvažovačku,pouze písemně sdělení,že se vyvažovačka bude testovat na servisním středisku.

• Dodavatel je nespolehlivý

• Nikdo neví co bylo v krabici.Čerpadlo bylo používané a nějakým záhadným způsobem se dostalo ke mně.vše jsem nafotil a poslal na adr.obchodu.Vzhledem k tomu,že čerpadlo bylo vyvezeno do Dánska k mé dceři,nevím jak by reklamace probíhala.Myslím,že kdyby zůstalo u nás,tak by problém nebyl.

Nebojte se u nich nakoupit.

• dostupnost a komunikace
    • zboží bylo nejlevnější

foliovník na rajčata byl nejlevnější ze všech nabídek