Pěkný den, paní Eliško,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že byla Vaše objednávka rychle a v pořádku vyřízena.
    Mějte se krásně a užívejte letních dnů. Tým BENLEMI

Vše v pořádku. Doporučuji.

Dobrý den, paní Lucie,
    jsme moc rádi, že jste byla spokojená jak s průběhem vyřízení Vaší objednávky, tak s objednaným zbožím. Přejeme Vašemu dítku ty nejsladší sny v nové postýlce Poppi a spoustu zábavy. :)
    Mějte se krásně! Tým BENLEMI

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Domluva skvělá a vstřícná.

Pěkný den, paní Martino,
    děkujeme Vám za recenzi, která nám udělala radost. Jsme moc rádi, že se Vám u nás příjemně nakupovalo a že jste byla spokojená i s naší zákaznickou péčí.
    Přejeme Vaší malé princezně spoustu krásných snů a příjemných chvil v nové postýlce Tery. :)
    Mějte se hezky, tým BENLEMI.

Zboží jsem vyzvedávala osobně v obchodě Benlemi v Opavě, jsou tam milý a ochotní lidé, zásilku mi předali bez čekání, já pouze podepsala, že jsem si zásilku převzala a už jsem odcházela. Obchod mohu všem vřele doporučit.

Krásný den, paní Magdaléno,
    děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. Jsme moc rádi, že vyzvednutí Vaší objednávky proběhlo rychle a že jste byla spokojená. Rádi Vás u nás opět uvidíme, pokud se k nám přijdete zase podívat, třeba do našeho showroomu. :)
    S přáním prima dne, tým BENLEMI.

• Rychlost výroby a doručení
    • Vše bezchybné, krásné a čisté provedení
    • Jednoduchá montáž postýlky
    • Nadstandardní vzhled, malou upoutala na první pohled a už nechce spát jinde

Dobrý den, pane Danieli,
    děkujeme Vám za krásnou recenzi, která nás moc potěšila. :) Jsme rádi, že u Vaší objednávky vše klaplo na jedničku a jste s postýlkou Lucky i dalším příslušenstvím spokojeni. Přejeme Vaší malé princezně spoustu kouzelných snů i zábavy v nové postýlce!
    Mějte se prima, tým BENLEMI.

• Nalepené etikety uvnitř misek. Lepidlo jde velmi špatně umýt. Lepší lepit zespodu.

Pěkný výrobek, dobrá cena a rychlé vyřízení. Jsem spokojená, odpovídá i výšce mého buldočka. Děkuji.

Pěkný den, paní Heleno,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která je pro nás důležitá. Jsme moc rádi, že jste s miskami spokojená a že Vám vyhovují.
    Děkujeme také za upozornění ohledně nálepek, předáme informaci našemu dodavateli.
    Přejeme Vám krásné léto, tým BENLEMI.

Za mě celkové špatná komunikace,žádný zpětný eimel nic,a zboží po 30dnech stále nemam

Pěkný den, paní Petro,
    děkujeme za Vaši recenzi. Moc nás mrzí, že došlo ke zpoždění vyřízení Vaší objednávky. Je to z důvodu opožděné dodávky materiálu do výroby. Emailem jsme Vás o zpoždění také informovali. Věříme, že jakmile zboží dorazí k Vám, budete s jeho kvalitou spokojená.
    Přejeme Vám pěkné letní dny, Tým BENLEMI.

• Vše pečlivě zabaleno
    • Srozumitelný plánek k sestavení postele
    • Výrobky odpovídají fotkám

Dobrý den, paní Marie,
    děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu k výrobkům, které jste si u nás zakoupila. Těší nás, že vše dobře proběhlo a že se Vám postel Study líbí a dala se podle plánku dobře sestavit. Věříme, že budete spokojeni také s matrací Metropolis a že mantinel-Jezevčík udělal radost Vašemu dítku. :) Přejeme Vám krásné letní dny, tým BENLEMI.

• Rychlost výroby
    • Kvalita provedení
    • Široká nabídka sortimentu
    • Slevová akce

Pěkný den, paní Marie,
    děkujeme Vám za milou recenzi, která nám udělala radost. :) Těší nás, že jste byla spokojená s rychlým průběhem vyřízení Vaší objednávky a že jste spokojena jak s postelí Nakana, tak s nálepkami bagříků, které budou jistě ozdobou pokojíčku.
    Užívejte léto a mějte se krásně, tým BENLEMI.

Dokud ani po měsíci zboží nebylo doručeno. Jedná se o dárek pro vnučku, které bychom chtěli houpačku darovat k narozeninám a ne až někdy po.

Dobrý den, pane Petře,
    děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás, že došlo ke zpoždění ve vyřízení Vaší objednávky způsobené výpadkem materiálu potřebným pro výrobu. Dělali jsme, co bylo v našich silách, aby byla houpačka vyrobena co nejdříve to bylo možné. Věříme, že Vaší vnučce houpačka udělala radost a líbí se jí.

Mily vstricny profesionalni pristup

Dobrý den, paní Evo,
    děkujeme Vám za Vaši krásnou recenzi. Jsme moc rádi, že se Vám u nás příjemně nakupovalo a věříme, že sametové křesílko udělalo velikou radost Vaší princezně a dělá parádu v jejím království! :)

• široký výběr
    • lepší ceny oproti konkurenci

Krásný den, pane Tomáši,
    Vaše recenze nám udělala radost. :) Jsme moc rádi, že jste u nás našel, co jste hledal a že se Vám u nás dobře nakupovalo.
    Přejeme Vašemu čtyřnohému parťákovi, ať se mu daří a rampa mu usnadní vylézání nahoru :)
    S přáním prima dne, tým BENLEMI

• Kvalitní produkty
    • Česká výroba

Pěkný den, pane Jiří,
    děkujeme Vám za Vaši milou recenzi. Těší nás, že jste si zvolil naši firmu pro svůj nákup a jsme moc rádi, že jste spokojen s kvalitou objednané matrace Naty do dětské postýlky a chráničem.
    Mějte se krásně, tým BENLEMI

• Krásné a kvalitní zboží
    • nedostatky lakování

S nákupem jsem vcelku spokojená, postel splňuje má očekávání - je nízká, nemá žádné ostré rohy nebo hrany, byl k ní dodán i laťový rošt a má vysokou nosnost, tedy unese dítě nebo tatínka, prostě podle situace. Doporučila bych však zvolit nebarevnou verzi postele - já si vybrala krásnou šalvějovou barvu, nicméně už při vytahování z krabice byly na některých místech viditelné nedostatky lakování (netuším, zda bylo nalakováno špatně nebo někde rýpnuto), nicméně mě to celkem mrzí, že na nové posteli jsou viditelná bílá místa, která v té zelené barvě opravdu křičí o pozornost.

Pěkný den, paní Adélo,
    děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že jste se rozhodla zakoupit postel Dreamy u nás a že jste s ní spokojená.
    Moc nás mrzí, že došlo k poškození lakování na některých místech. Poslali jsme Vám email, abychom se pokusili situaci napravit a vyřešit. S přáním krásného dne, tým BENLEMI.

• Komunikace, výběr zboží, přehlednost
    • Některé zboží není skladem

Krásný den, paní Mirko,
    děkujeme Vám za Vaše hodnocení. Snažíme se nabízet našim zákazníkům co nejširší výběr zboží, aby si každý vybral, co se mu líbí :) Některé často poptávané zboží máme skladem, jiné vyrábíme, případně objednáváme až na základě objednávky od zákazníků. Vždy se však snažíme, aby bylo zboží co nejdříve odesláno a informujeme naše zákazníky o přepokládané době expedice, kterou uvádíme i na webu.
    S přáním příjemného dne, tým BENLEMI.

• velice dlouhá čekací doba

Krásný den, paní Lucie,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která je pro nás velmi důležitá. U sluneční clony je doba odeslání variant, které nejsou skladem, během 2-3 týdnů, jak uvádíme na webu. Je to doba, kterou náš dodavatel potřebuje na výrobu, protože se jedná momentálně o velmi poptávané zboží. Věříme však, že přes delší dodací dobu bude clona dobře sloužit, ochrání Vaše dítko před spálením od sluníčka a poskytne příjemný stín.
    S přáním prima dne, tým BENLEMI

Výborná komunikace, rychlé dodání

Hezký den, paní Moniko,
    děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Jsme moc rádi, že váš nákup v pořádku proběhl a závěsné křeslo Elis bylo rychle doručeno. Přejeme Vám spoustu příjemného lenošení v něm.
    Mějte se prima a užívejte sluníčka, tým BENLEMI.

• Je to již 22 dní, objednávku stále nemám a nidko se mi ani sám od sebe neozval, že má zdržení, musela jsem volat.

Zboží hezké, ale dodací doba 4 týdny v dnešní době a bez jakékoli zprávy mi přijde moc.

Dobrý den, paní Martino,
    mrzí nás Vaše recenze a že jsme nestihli Vaši objednávku dodat v avizovaném termínu. Očekávali jsme naskladnění zboží v termínu během 3 týdnů od vytvoření Vaší objednávky, nicméně došlo k neočekávanému zpoždění odeslání od našeho dodavatele. Ohledně stavu Vaší objednávky a následném zpoždění Vás informovala kolegyně emailem i telefonicky.
    S přáním pěkného dne, tým BENLEMI.

• Dodání do druhého dne
    • Kvalitni

Pěkný den, paní Evo,
    moc Vám děkujeme za milou recenzi. Jsme moc rádi, že jste byla spokojena s rychlým vyřízením Vaší objednávky a že pletený mantinel brzy dorazil. Věříme, že bude dlouho skvěle sloužit a chránit Vaše dítko před chladem i zútulní postýlku.
    Přejeme příjemné slunečné dny, tým BENLEMI.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Super komunikace
    • Super přístup
    • Milí lidé

Dobrý den, paní Hančo,
    máme velikou radost z Vaší recenze, která nás pohladila po duši :) Na našich zákaznících nám velmi záleží a snažíme se ze všech sil, aby zpracování objednávek v pořádku probíhalo a zákazníci byli spokojení. Přejeme Vaší malé princezně, spoustu kouzelných snů.