• V poradku
    • Stav zaplaceneho zbozi se projevi az pri odeslani objednavky obchodem,trosku to mate zakazniky zda platba byla prijata v poradku,pri telefoni komunikaci bylo vse v poradku uhrazeno

Za 7 dní jsem nedostal vůbec nějakou odezvu v jakém stavu je uhrazená objednávka.

• Obchod nabízí zboží skladem, po objednání přijde info, že dodání bude cca 6 týdnů.

Reakce obchodu Beneo.cz

skladem jsme měli poslední kus, který se bohužel vyprodal. U výrobce došlo mezitím k prodloužení délky naskladnění a to jsme Vám dali obratem vědět.
    Mrzí nás vzniklá situace.
    Za tým BENEO.CZ Jana

Absolutně nulová informovanost o průběhu objednávky. Vůbec nevíme co se děje s objednávkou

Reakce obchodu Beneo.cz

u Vámi objednaného výrobku máme na e-shopu uvedenou dobu 1-2 týdny. Tato doba byla dodržena a zásilku Vám právě odesíláme. Pokud máte v objednávce uvedený správný e-mail, posíláme na něj informaci o expedici.
    Veškeré dotazy Vám také rádi zodpovíme na naší zákaznické lince.
    Děkujeme za nákup!
    Za tým Cybex-cz Jana

11. den od objednávky, kdy byl stále stav vyřizuje se, jsem sama musela zjišťovat, jak to vypadá, kdy bude doručeno. A bylo mi odpovězeno, že jeden kus zboží bude cca za měsíc. Což problém není, ale uvítala bych více informačních emailů, abych věděla jak to s mojí objednávkou vypadá a kdy bude doručena. Nejedná se o zrovna levné zboží, očekávám 100% servis.

100%spokojenost

Děkujeme za doporučení a nákup. Za tým Cybex -cz.cz Katka

+velky vyber autosedacek
    Nemohu zatim hodnotit,zbozi jeste nedorazilo,u vybrane barevne varianty byla dodaci lhuta vice nez tyden
    - bylo by fajn,kdyby obchod dal alespon automatem vedet, ze obdrzel platbu za zbozi a ze ceka na jeho dodani

• Vše bez problémů, objednávka proběhla v pořádku a rychle.
    • Trochu mě jako neznalou mátlo, zda je k Sedačce nutnost mít Isofix či nikoliv. Ale neberu to jako chybu. Ve videích o aplikaci se dalo zjistit. :)

• Kvalitní autosedačky za slušné ceny.

Obchod tvrdí, že autosedačky odesílá do 24h. Reálně je to až po 7 dnech a po dotazu na stav objednávky. Z mého pohledu nekorektní jednání. Buď produkt mám a opravdu odesílám ihned nebo netvrdím, že odesílám do 24h.

Reakce obchodu Beneo.cz

děkujeme za Vaší objednávku. Mrzí nás, že se vyřizování objednávky zdrželo. Z důvodu probíhající akce se autosedačka pro velký zájem vyprodala a čekali jsme na další naskladnění. Autosedačku jsme Vám poté obratem poslali.
    Věříme, že jste s výrobkem spokojená.
    Za tým Cybex-cz.cz Jana

• Zboží skladem jen na oko.

Několik nákupů. Vždy stejný problém. Na webu vše skladem, posléze dodání v nedohlednu. Již neobjednávám. Nedoporučuji.

• Výborná komunikace
    • Velký výběr
    • Výhodné cenové nabídky
    • Poštovné zdarma

Reakce obchodu Beneo.cz

Mockrát děkujeme za nákup a hezké hodnocení.

• Rychlé vyřízení
    • Skvělá komunikace s prodejcem

Reakce obchodu Beneo.cz

Mnohokrát děkujeme za pochvalu našich služeb.

• Rychlé jednání

Reakce obchodu Beneo.cz

Děkujeme za nákup a doporučení našeho e-shopu.
    Za tým Cybex-cz.cz Jana

• Vše fungovalo jak by mělo.

• ač uvádějí že zboží je skladem - bylo doručeno až 4 pracovní den po tel.urgenci

• Ochota vyhovět zákazníkovi
    • Skvělá komunikace

Rychlé jednání i doručení. Naprosto bezproblémový obchod.

• Otřesny přístup Dpd...

Objednal jsem autosedačku s tím ze ji v pátek budu potřebovat ,jelikož jsem jel s dětmi pryč...Kuryr mě volal a domluvily jsme se,ze si zavoláme v 14 hodin....(Byl jsem v práci)..Pak už nereagoval a nezvedal telefon!!!..Dispecink DPD my pak řekl ze sem volal 14:10 a to už kuryr byl na depu.....Me v pondělí volal opět kuryr z dpd a omlouval se mi ze na mě v pátek zapomněl...To už sem měl ale sedačku zakoupenou z kamenného obchodu...Takže přes dpd už nikdy!!!!

Rychla komunikace, dodání