• Přehlednost
    • Ceny
    • Komunikace obchodu

Objednala jsem zboží, které bylo uvedeno skladem a doručení do 2 až 3 dnů, následující den po vytvoření objednávky mi volala sympatická pracovnice s informací, že bohužel jim dodavatel zboží nedodal v termínu a že bude na skladě až koncem příštího týdne, na zboží jsme spěchali, ale doručení by se mělo stihnout i tak, paní přislíbila odeslání ihned po naskladnění, nakonec mám zboží doma ještě dříve než se předpokládalo a vše proběhlo tedy hladce.

Reakce obchodu Beneo.cz

Vaše slova nás velmi potěšily a dodávají nám jistotu, že jsme na správné cestě při poskytování kvalitních služeb.

Díky Petr Beneš

• Cena zboží
    • Ochotné jednání
    • Možnosti dopravy

Celkově jsem byla s nákupem velmi spokojená, zboží za dobré ceny, velký výběr, rychlé dodání. Balíček mi dokonce poslali na vlastní náklady znovu, když jsem jej napoprvé nestihla z jistých důvodů vyzvednout. Mohu doporučit!

Reakce obchodu Beneo.cz

Ještě jednou vám děkujeme za vaši recenzi a za to, že jste si vzala čas sdílet své zkušenosti s ostatními uživateli. Oceňujeme vaši podporu a doufáme, že vás budeme i nadále naplňovat spokojeností.

S přátelským pozdravem,
    Kamila

• Rychlé doručení
    • Příznivé ceny

Skvělý obchod, autosedačku jsem zde koupila ještě levněji, než v jiných e-shopech. Od objednání za dva dny doma.

Reakce obchodu Beneo.cz

Jsme velmi potěšeni, že jste měli pozitivní zkušenost s naší společností a že jste se rozhodla ji sdílet s ostatními uživateli na Heurece. Vaše recenze má pro nás velký význam, nejen proto, že pomáhá ostatním zákazníkům v jejich rozhodování, ale také nám ukazuje, že naše úsilí a péče o naše zákazníky jsou oceněny.

za tým Beneo Kamila

• Dobré ceny