• Cena zboží
    • Ochotné jednání
    • Možnosti dopravy

Celkově jsem byla s nákupem velmi spokojená, zboží za dobré ceny, velký výběr, rychlé dodání. Balíček mi dokonce poslali na vlastní náklady znovu, když jsem jej napoprvé nestihla z jistých důvodů vyzvednout. Mohu doporučit!

Reakce obchodu Beneo.cz

Ještě jednou vám děkujeme za vaši recenzi a za to, že jste si vzala čas sdílet své zkušenosti s ostatními uživateli. Oceňujeme vaši podporu a doufáme, že vás budeme i nadále naplňovat spokojeností.

S přátelským pozdravem,
    Kamila

• Rychlé doručení
    • Příznivé ceny

Skvělý obchod, autosedačku jsem zde koupila ještě levněji, než v jiných e-shopech. Od objednání za dva dny doma.

Reakce obchodu Beneo.cz

Jsme velmi potěšeni, že jste měli pozitivní zkušenost s naší společností a že jste se rozhodla ji sdílet s ostatními uživateli na Heurece. Vaše recenze má pro nás velký význam, nejen proto, že pomáhá ostatním zákazníkům v jejich rozhodování, ale také nám ukazuje, že naše úsilí a péče o naše zákazníky jsou oceněny.

za tým Beneo Kamila

• Rychle a doručení

Reakce obchodu Beneo.cz

Vaše slova nás velmi potěšily a dodávají nám jistotu, že jsme na správné cestě při poskytování kvalitních služeb.

Díky Petr Beneš

• Rychlost doručení objednávky
    • Komunikace Eshopu
    • Cenová politika

Vážení, doručení bylo bleskurychlé za 1 den od objednání., i když bylo u produktů poznámka "za 1-3 dny skladem".
    Nerozumím negativním recenzím na Eshop, každý si může vybrat možnost platby na Dobírku a následně se nemusí trápit nad tím, zda zboží přijde v uvedeném termínu. Pokud zboží nepřijde do xy dne, objednám jinde.
    Eshop mohu jen doporučit.

Velmi děkujeme za nákup a hodnocení. Za tým BENEO.CZ Pavlína

• Autosedačku jsem zde pořídila cca o 3000,- levněji než u konkurence, odeslání do druhého dne! Mohu jen doporučit!

Velmi děkujeme za nákup a hodnocení. Za tým BENEO.CZ Pavlína