• Bělící pásky opravdu fungují
    • Spolehlivý obchod
    • Originál pásky

Bělící pásky opravdu fungují. Původně jsem zuby bělila gely Opalescence, které jsem zakoupila spolu s aplikátory na míru u své hygienistky a bohužel se neděl žádný zázrak, žádná změna. Zkusila jsem bělící pásky Crest a konečně vidím změnu. Úplně bílé zuby sice nemám, ale mám za sebou pouze 4 aplikace a zuby jsou viditelně bělejší. Doporučuji!

• Podrobný návod k použití

Opravdu velmi rychlé doručení. V balíčku byl přiložen i podrobný návod jak pásky používat pro co nejlepší výsledky.
    Já je používám zatím pár dní a už je vidět rozdíl, takže určitě všem doporučuji. Objednala jsem na zkoušku menší balení, ale určitě objednám znova.

• Široký výběr zubních past a bělících pásku
    • Žádné neshledány

Moje první zkušenost jak s tímto obchodem tak s bělícími produkty . Bělící pásky jsou opravdu zázrak , nečekala jsem to . Jsem naprosto spokojená a nadšená . Skvěle vše popsáno v informační brožuře . Naprosto jednoduché a účinné v pohodlí domova za skvělé peníze . Zubní pasta velmi příjemná krásně pění a nedráždí .Příště budu objednávat jen na BELICI-PASKY.COM

• Ryhlé dodání a pravost výrobku, nejedná se o falešné výrobky, velmi účinné produkty

Obchod je přehledný, popis ke každému výrobku pomůže a velmi ulehčí kupujícímu, který produkt si vybrat a zakoupit. Jako mně. Je velký výběr, takže určitě nedělám koupi naposled. Se značkou Crest už mám zkušenost z minulosti a tady na shopu jsem produkty kupovala poprvé. Produkty jsou pravé. Za mě také velmi rychle přišla zásilka, takže budu objednávat už pouze tady. Jsem spokojená, bělící pásky a zubní pasta velmi účinná a jdou rychle vidět výsledky.

• Přehlednost

Doručení opravdu rychlé do dvou dnů jsem mohl začít doma pohodlně bělit.

Bělení je pohodlné a cenově dostupné. Určitě doporučuji vyzkoušet. Velkou výhodou je možnost zakoupit poloviční balení pro otestování.

Rozhodně se nejedna o padělky

• Nespatřuji

S výrobky jsem spokojen již z minulosti, opakovaná objednávka fungujících produktů.

• Rychlost doručení zboží

Doporučuji obchod. Zboží odpovídá popisu. Jedná se o spolehlivý nákup. Děkuji.

Skvělé, rychlé dodání.

Již léta zde nakupuji bělící pásky, které by měly být běžnou součástí dentální domácí péče. Vždy rychlé dodání, adekvátní cena, výborný výsledek.

Bělící pásky splnily očekávání. Doporučuji. Určitě to nebyla poslední objednávka a až bude potřeba, koupím je zas. Stačilo poloviční balení a to nejsem ještě u konce a už je znát rozdíl.

• Široký výběr pásků i zubních past
    • Nejlepší ceny
    • Podrobný popis u každého výrobku

Eshop je přehledný, informace u každého výrobku jsou přesné a podrobné, nechybí návod na výběr správných bělících pásků i past. Dodání zboží je velice rychlé, pásky skutečně zuby vybělují, objednali jsme opakovaně :)

• Rychlé doručení

Všechno proběhlo v pořádku a vzhledem k tomu, že balíček byl poslán ze Slovenska, tak doručení bylo rychlé.

• Rychlé doručení, součástí balení byl i podrobný návod.

S obchodem jsem spokojená.

• Rychlost a kvalita

S obchodem mám už dlouholetou zkušenost a nedám na něj dopustit. Vždy rychlé dodání, dobré ceny a hlavní kvalitní produkty.

Super rychlé dodání,pásky a pastu mám již podruhé a jsem opravdu velmi spokojená s výsledkami po používání.

Jsem moc spokojená s nákupem. Pásky jsem objednala již podruhé, opravdu fungují. Skvělý e-shop, rychlé dodání, velký výběr produktů. Určitě doporučuji!

• Rychlé doručení
    • Kvalitní produkty

Určite e-shop doporučuji.Kvalitní originální pásky,které vždy pomůžou a vybělí zuby.

Již několikátý nákup, rychlé dodání. Doporučuji.

• Rychlé doručení (do24)
    • Zboží dobře zabaleno, vše v naprostém pořádku
    • Zakoupené zboží (bělící pásky a pasta fungují)
    • Žádné nevýhody

Bělicí pásky fungují skvělé,již po druhé aplikaci bylo vidět, že zub je bělejší. Ja objednala poloviční balení po 10. Zatím proběhlo 8 aplikaci a zuby jsou opravdu znatelně bělejší..

• Kvalitní výrobky

Přehledné webové stránky. Moc chválím možnost volby mezi normální pastou a pastou pro citlivé zuby. Díky odkazu - Jak si vybrat, si vybere opravdu každý. Vše stručné a přehledné.