• komunikace

Celkově spokojenost. Rychlé doručení, velký výběr produktů crest. Určitě nakoupím znovu.

• dodací doba byla rychlá, pásky jsem měla do dvou dnů doma

• Velice rychlé Vyřízení objednávky
    • Skvělá komunikace s obchodem ( rychlé odpovědi na dotazy )
    • Přehledné a detailně popsané produkty

Po předchozí dobré zkušenosti s obchodem jsem si koupil Bělici zubní pastu Crest která opravdu funguje. Eshop mohu jedině doporučit. Rychle vyřízená objednávka. Značka crest je opravdu kvalitní. E-shop prodává originál z Ameriky ne z Polska

• Rychlé odeslání
    • Krásně zabaleno
    • Příjemná komunikace s obchodem v případě dotazů

První zkušenosti mohu hodnotit s pásky 18. vol. Objednala jsem dvojbalení pro sebe i manžela, ale manžel je trochu lajdák a ke konci už to flákal. Přesto jsou výsledky skvělé. (U mě tedy lepší - já jsem poctivec :D)
    Zuby jsou rozhodně bělejší, ale chtěla bych ještě trochu dotáhnout odstín...proto jsem netrpělivě čekala na doskladnění silnější verze a hned objednala. Dám si teď nějakou dobu pauzu a těším se na další kolo bělení a hlavně výsledky.
    Během kůry jsem zaznamenala pouze 1x "zvýšenou" citlivost, ale přikláněla bych se spíše k citlivosti dásní, pásky jsem si totiž v ten večer nalepila až moc přes dásně.
    Používáme s manželem i zubní pasty (kupuji různé druhy), které mají příjemnoui chuť a rozhodně zoubky bělí také - jiné pasty už ani nechceme.

• Rychlá komunikace
    • Vstřícnost
    • Velký výběr

V úterý pozdě večer jsem objednala a ve čtvrtek dopoledne již měla doma.
    Ocenila jsem velký výběr bělících produktů. A jakožto začátečník v bělení oceňuji podrobné informace k produktům včetně doporučení

Bohužel nám došla poškozená zubní pasta, ale obchod se k tomu zachoval bravurně. Ihned druhý den mi byla zaslána nová pasta.

Rozhodně doporučuji obchod :)