• Přehlednost

Doručení opravdu rychlé do dvou dnů jsem mohl začít doma pohodlně bělit.

Bělení je pohodlné a cenově dostupné. Určitě doporučuji vyzkoušet. Velkou výhodou je možnost zakoupit poloviční balení pro otestování.

Rozhodně se nejedna o padělky

• Rychlé dodání. U každého produktu je velice přehledný popis jeho vlasností, vč. důležitých upozornění. Bělící pásky i zubní pastu značky CREST 3D nakupuji pravidelně.

• Přehlednost e-shopu

Pásky jsem už zakoupila několikrát, velká spokojenost. Fungují dobře. Dentální hygienička byla překvapená, jak bílé zuby po nich jsou. Za mě super.

• Přehledné stránky, rychlé dodání

• Rychlé dodání.
    • Přehlednost webu.
    • Pomocná tabulka pro zvolení ideálních pásku dle preferencí.
    • Více možností doručení a platby.
    • Žádná.

Zboží mi bylo doručeno následující den po vytvoření objednávky.
    Pásky splnily má očekávání, i když jsem ještě nevypotřebovala celé balení.

• Velice rychlé Vyřízení objednávky
    • Skvělá komunikace s obchodem ( rychlé odpovědi na dotazy )
    • Přehledné a detailně popsané produkty

Po předchozí dobré zkušenosti s obchodem jsem si koupil Bělici zubní pastu Crest která opravdu funguje. Eshop mohu jedině doporučit. Rychle vyřízená objednávka. Značka crest je opravdu kvalitní. E-shop prodává originál z Ameriky ne z Polska

• Velmi rychlé doručení, přehledný web.

• Rychlé doručení
    • Velmi vstřícní
    • Vše bez problémů
    • Přehledný e-shop
    • K produktu zaslán i letáček s přesným návodem

Můj první nákup na tomto e-shopu a naprostá spokojenost! Platila jsem na převodem a zapomněla jsem zadat variabilní symbol. Takže jsem hned psala, že se omlouvám, poslala jsem potvrzení o provedení platby. Bylo ale okolo 10té večer a byl ještě pátek, takže jsem ani nepočítala, že bych dostala odpověď dříve než v pondělí. Pár minut na to mi ale odepsali, že moc děkují za informaci a platbu si dohledají ručně.
    Takže velké překvapení, že tak pozdě někdo pracuje a odpovídá na maily! Moc si vážím jejich ochoty a pokud se rozhodnu opět kupovat něco na bělení zoubků, tak jedině z tohoto e-shopu.