• rychlé jednání, kompletní dodání
    • není žádná

• Rychlé doručení.

Objednávám pravidelně, vždy je vše v pořádku.

Rychle,spolehlive

Bělící pásky Crest 3D White Professional Effects a pastu 3D White ADVANCED EXPRESS WHITE jsem si objednala na základě doporučení mé kamarádky a za mě největší nadšení! Znatelný rozdíl byl vidět už po 4. aplikaci. Po dokončení mám zuby opravdu nádherně bílé, což se mi s jinou značkou nestalo, tak jsem i k těmto byla dost skeptická. Akorát mám hodně citlivé dásně, tak jsem to na nich pociťovala, ale s tím jsem počítala. Určitě budu kupovat opakovaně, pásky i pasty všem doporučuji.
    Vyzdvihnu i rychlost dodání.

• Doručeno ihned na druhý den
    • Kvalitní bělící pásky, okamžitý efekt
    • 100% spokojenost

• Kvalitní produkty

Doporučuji! Zboží mi bylo rychle a bez problémů doručeno a jsem s produkty moc spokojený.

Rychlost top. Pasky super, zuby bez citlivosti - belejsi!

• Velmi rychlé dodání
    • Detailní popis produktů na e-shopu
    • Záruka pravosti produktů (nejedná se o laciné kopie z Asie)

Tento e-shop jsem si vybral díky doporučení mé ženy, která toho vyzkoušela už hodně, včetně bělení u zubní hygieničky. Raději mi proto doporučila zubní pásky. Pro začátek jsem zvolil poloviční balení pásek Crest 3D White Professional Effects. Neměl jsem velké očekávání. Takže bylo milé, že už po několika dnech byl skutečně vidět rozdíl. Po spotřebování balení, kdy jsem chtěl ještě pokračovat, jsem sáhl po silnější variantě Crest 3D Whitestrips SUPREME Professional Exclusive. Tady už začaly být moje dásně citlivé a tak bělím jen asi 2x týdně. Ale už teď je žlutý odstín skloviny pryč, takže na to nepotřebuji spěchat.

• Skvělá komunikace
    • Výborné produkty

• Rychlé dodání,kvalitní zboží

Rychlé doručení,bělící pásky objednávám již řadu let pro jejich vysokou kvalitu,vybělené zuby při dobré péči vydrží i dva roky,objednávám pouze tuto značku

Jsem s obchodem moc spokojená kupovala jsem pasky na bělení zubů.
    Nevěřila jsem tomu ale hned po chvilce bělení jde vidět rozdíl. Zuby mě nebolí ani nejsou citlivé. Jsem velmi spokojená určitě budu nakupovat i příště:)

• Rychlé dodání, absolutně žádná výtka :-)

• Při objednávce velice rychlé doručení, do dvou dnů dorazila

Nabízí kvalitní produktu, které opravdu fungují. Kupuji opakovaně

• Zatím žádná námitka

Pásky mohu doporučit, změna byla vidět již po 3 aplikaci, citlivost zubů minimální, aplikace jednoduchá
    Objednám další sadu

• Super rychlost a kvalita na jedničku.

Objednal jsem si bělící pásky Crest již potřetí protože jsou nejkvalitnější na trhu. Tudíž hodnotím jedničkou!

• Crest originál

Dodání bylo velmi rychlé. S Crest jsem moc spokojený. Brožura, která dorazí jako návod je super! Hezky napsané a zároveň nápomocná. Není nic, co bych obchodu vytknul.

Spokojenost...objednávám každý rok. Pásky skvěle fungují!Není co vytknout.

• velmi spolehlivé a rychlé dodání
    • přehledné a snadné objednání s rychlým doručením

doporučuji tento obchod pro spolehlivost a rychlost vyřízení včetně komunikace.

• Bělící pásky opravdu fungují
    • Spolehlivý obchod
    • Originál pásky

Bělící pásky opravdu fungují. Původně jsem zuby bělila gely Opalescence, které jsem zakoupila spolu s aplikátory na míru u své hygienistky a bohužel se neděl žádný zázrak, žádná změna. Zkusila jsem bělící pásky Crest a konečně vidím změnu. Úplně bílé zuby sice nemám, ale mám za sebou pouze 4 aplikace a zuby jsou viditelně bělejší. Doporučuji!