• B&B elektro znám delší dobu, často se mi na Internetu objevují jejich nabídky a zdá se, že mají bohatý sortiment zboží.
    • Moje první zkušenost s nákupem je dosti špatná. Všechno zboží, které jsem objednal a zaplatil, bylo označeno "Skladem". Přesto je dodnes moje objednávka ve stavu "Přijatá", nedostal jsem jedinou zprávu o odbavení, na jejich telefonní číslo se nedá dovolat a na e-mail neodpovídají. Předpokládám, že zboží asi dodají, ale bůh ví kdy.

Jej mi jasné, že z jedné objednávky se těžko posuzuje, možná mám jen hroznou smůlu, ale jsem hodně zklamán.

Reakce obchodu B&B elektro

objednávka byla vytvořena 14.11. ve 23:04, hned 15.11. v dopoledních hodinách jste byl informován emailem, že jsme na skladě dohledali 4m hnědé lišty místo 6m, které měli být skladem a obratem objednáváme u dodavatele s tím, že dodání chybějící lišty je cca 7-9dní. Na žádost zda si počkáte nebo nikoli již nemáme žádnou odpověď. Koukám do historie telefonátů na ústředně a od 17.11. kdy byl státní svátek jsem Vaše telefonní číslo 724xxxx45 nedohledal.

Budeme Vás opětovně kontaktovat zda chcete objednávku dodat nebo vrátit uhrazenou částku.

Petr - B&B elektro

• Klidný výběr od kvalitní firmy a typ výrobku mnou žádaného, t.j. 3000K v mnoha běžných obchodech ani nevedou. Jinak velmi dobře propracovaný systém objednávání a velmi dobré zabalení proti poškození, což dříve přeci trochu pokulhávalo.
    • zboži dosud stále nedorazilo

• Zboží v neporušeném obalu a přesto poškozeno

Reakce obchodu B&B elektro

velice nás mrzí, že nás jako obchod nedoporučujete. Po objednání Vám byla objednávka doručena do druhého dne po objednání na Vaši adresu, že došlo k poškození v originálním balení nemáme žádnou zprávu abychom to mohli nějak vyřešit.

Petr - B&B elektro

Velmi rychlé vyřízení objednávky.

• Rychlé dodání i komunikace.

• Zboží mně nebylo dosud doučeno

Rychlé vyřízení objednávky i doručení zboží

• Vše připraveno rychle

• Dostupnost, kvalita, rychlost

• nákup z domova
    • žádná není

Pohodový nákup

rychle a bez problemů doručeno

Vše OK.

Bez problémů.

• Mám dobrý výběr a vše rovnou domů a nemusím lítat po elektrách, které stejně mají omezený výběr.
    • Zlepšit fungování zákaznické linky, mě se nepodařilo ani jedno spojení přes ni, a že těch pokusů bylo. Došlo k tomu až přes email přímo s p. Balíkem.

• vše jak má být

• Dobrý výběr z produktů