• Hezký výběr

Dodávka bez problému

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za objednávku i Vaše kladné hodnocení. Těší nás, že jsme mohli vyhovět Vašemu požadavku a doufáme, že se na nás brzy znovu obrátíte.

Dodáno do tří dnů.

• Bez problému

• Velký výběr

Málo vlastních prodejen.

• Rychlé doručení až domu

• Rychlost a dárek
    • Akční ceny

zákaznický servis

• Se vším jsem spokojena.
    • Vyřízeno obratem

Výhodný nákup

• Ochota a rychlost

Michala Tušlová
    zákaznický servis

Obchod byl výhodný, protože byl blízko.

Michala Tušlová

• Všechno se povedlo.
    • Přivezli nám to rychle.

Jsme spokojeni.