slušná cena,rychlé dodání

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za objednávku i Vaše kladné hodnocení. Těší nás, že jsme mohli vyhovět Vašemu požadavku a doufáme, že se na nás brzy znovu obrátíte.

zákaznický servis

• Dobrá komunikace obchodu, příznivé ceny a rychlé dodání.
    • Nevím

• Spokojenost
    • Black Friday

• Doprava zdarma

zákaznický servis

Garantují nejlepší cenu a kvalitu

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Bez problému

Rychlé dodáni,dobrá komunikace.

zákaznický servis

• Po zadání objednávky jsem neobdržel na e-mail žádné slibované informace o probíhající objednávce ani, že byla přijata, v jakém stavu je objednávka. Do dnešního dne nemám ani požadovanou fakturu za zboží, i když jsem psal na e-mail obchodu. Tedy komunikace TRAGEDIE

Vážený pane Lukáši,

informace o přijetí, zpracování a expedici objednávky odchází na email zákazníka automaticky. V databázi všech odeslaných mailů jsme je dohledali. Pokud jste se jistý, že nedošlo při zadání Vašeho emailu k nechtěnému překlepu, prosím, nahlédněte i do hromadné nebo spamové pošty.
    Vzhledem k tomu, že jste do objednávacího formuláře neuvedl fakturační údaje (tj. IČ, DIČ, název firmy) nebyla do Vaší zásilky vložena faktura, ale dodací list s reklamační částí, který slouží jako doklad o nákupu.
    V případě dalších dotazů jsme Vám k dispozici na naší zákaznické lince.

• Vše v poradku

zákaznický servis

• Nemám co dodat, max. spokojen a vřele doporučuji.
    • Nedá se zaparkovat před obchodem , ale až na cca 50m vzdáleném parkovišti.

zákaznický servis

Byla to moje první zkušenost a jsem spokojený.

Nízká cena, rychlé dodání