• velmi mizerné balení, strašná doprava!!!

zakoupeny vyrobek nefunguje, prodavate neco, co neni funkcni.

Vážená paní Svobodová,

je nám líto, že jste nespokojena.
    Pokud máte se zakoupeným výrobkem nějaký problém, spojte se, prosím, přímo s reklamačním oddělením na emailu [email protected] Pracovníci reklamací se Vám budou rádi věnovat.

zákaznický servis

Krabice neobsahovala navod, stazeny navod z webu neodpovidal realne soucastkam. Bazen spis vypada jako intex (spodni nozky jsou zahnute jenom ty co jdou do bazenu). Obrazky jsou jenom ilustrativni, po slozeni vypadaji schudky jinak. Nicmene i tak chybela jedna pojistka na uchyceni odnimatelnych schudku. Provedeni odpovida cene.

Vážený pane Kubíku,

pokud Vám v balení chyběl nějaký díl, obraťte se, prosím, na naše reklamační oddělení k doposlání. S reklamacemi můžet komunikovat přímo na telefonní lince 387 020 570 v pracovní dny od 8 do 15 hodin. Naši pracovníci se Vám rádi budou věnovat.

zákaznický servis

• prodáváte poškozené výrobky a reklamace neuznáváte jen je přehazujete na někoho jiného.

Nedoporučuji.

Vážený pane Mrlíku,

reklamace se nevztahuje na mechanické poškození výrobku zákazníkem, ale pouze na výrobní vady.
    Pokud jste nespokojen s vyjádřením našeho reklamačního oddělení můžete se obrátit přímo na email [email protected]

zákaznický servis

• nevím, byla to první akce
    • zboží mi přišlo nefunkční

Vážený pane Nováku,

pokud máte se zakoupeným zbožím nějaký problém, obraťte se, prosím, na náš zákaznický servis, rádi se Vám budeme věnovat.
    Zakoupil jste u nás bazénové kartušové vložky a jejich čistič, z Vašeho hodnocení není zřejmé, zda k Vám zboží dorazilo poškozené nebo zda jste objednal špatnou velikost kartuší.