• Nedoporučují

Reakce obchodu Bazaroveregaly.cz

na váš email jsme vás ohledně reklamace kontaktovali, bohužel jsme zatím nedostali odpověď.
    Jakmile budeme vědět přesněji o co se jedná, můžeme postupovat s reklamací.
    Tým bazaroveregaly.cz

Regál je nestabilní a hodně špatně se skládal.

Reakce obchodu Bazaroveregaly.cz

pro větší stabilitu regálu doporučujeme připevnit regál do zdi, popřípadě na naších eshopových stránkách nabízíme profesionální regály na vetší zatížení. V případě, že s regálem nejste spokojený, lze regál vyměnit, popřípadě máte nárok na odstoupení od smlouvy ve 14 denní lhůtě bez udání důvodů.
    Tým bazaroveregaly.cz

Schůdky přišly na více místech hodně poškrábané, prodejce mi naznačil, že to mohl udělat dopravce, ale to nesedělo, protože obal byl neporušený. Mohla jsem je sice reklamovat, ale vzhledem k mému vysokému věku by ta procedura byla pro mne náročná, tak jsem se s tím smířila

Reakce obchodu Bazaroveregaly.cz

velice se omlouváme za komplikace, zboží jsme mohli nechat svézt na naše náklady zpět na náš sklad a nepoškozené zboží Vám zaslat znovu.
    Nyní jsme vás kontaktovali na váš email a rádi bychom celou situaci vyřešili ve spokojenost zákazníka.
    bazaroveregaly.cz

Bohužel, péče o zákazníky je nulová, dokonce Vám i lžou. Balík byl poslán v úterý, do pátku nedorazil (mezitím jsem psal 3 e-maily, kde mě ujišťovali, že je vše odeslané a v pořádku), tak jsem čekal do pondělí a chtěl číslo balíku. Nakonec se ukázalo, že ještě nebylo odeslané, takže jsem jim vynadal, pohrozil ČOI a ještě ten den bylo zboží odeslané. Děkuji, ale už nikdy víc (když lžete, to fakt ne, jednat narovinu klidně bych počkal).

Obchod dodal zboží s jinými horšími vlastnostmi než deklaruje na stránkách. Písemně jsem požádal o návrh řešení, kompenzaci, ale ani přes opakovanou urgenci jsem neobdržel žádné vyjádření.

Reakce obchodu Bazaroveregaly.cz

velice se omlouváme za komplikace, bohužel váš email o chybném zboží jsme nedohledali.
    Nyní jsme vás kontaktovali již na váš email a rádi bychom celou situaci vyřešili ve spokojenosti zákazníka.
    Tým bazaroveregaly.cz

Na objednávku jsem čekala příliš dlouho, přestože zboží mělo být skladem.
    Když nepřišlo ani po urgenci, objednávku jsem stornovala. Z nákupu jsem byla zklamaná.

Reakce obchodu Bazaroveregaly.cz

Velice se omlouváme za komplikace která nastala u vaší objednávky.
    Nyní pracujeme na zlepšení expedice dopravy.
    Přejeme krásný zbytek dne.
    S pozdravem Bazaroveregaly.cz

• Objednávku jsem zrušila, ale zpět zaplacenou částku jsem neobdržela
    ani do 13.3.24

Reakce obchodu Bazaroveregaly.cz

platbu jsme ihned předali na účetní oddělení k vrácení platbě, podle informací od p.účetní platba byla již odeslaná.
    bazaroveregaly.cz

Doručený regál je nestabilní - kýve se, nevěřím uvedené nosnosti. Desky silně zapáchají, navíc nesedí do regálu a mají nevím proč uříznuté rohy. Nekvalitní produkt za neúměrně vysokou cenu.

Reakce obchodu Bazaroveregaly.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, velmi si ji vážíme.
    Desky jsou povrchově ošetřeny velmi tenkou vrstvou impregnace, po určité době desky nebudou jít cítit.
    Regály jsou na uvedenou hmotnost testované jsou k nim všechny potřebné certifikáty.
    Rohy u regálů nejsou vada, ale je to design od výrobce.

Tým Zebrikyzebriky.cz

Zboží 6 stupínkové schůdky musely být poškozeny před odesláním obal nebyl poškozen.

Reakce obchodu Bazaroveregaly.cz

děkujeme Vám za vaši zpětnou vazbu, velmi si jí vážíme.
    Na Váš e-mail o reklamaci jsme ihned reagovali s ochotou vyřešit tento problém doposláním nových poškozených částí, avšak již od Vás nemáme zpětnou vazbu.

Přejeme krásný zbytek dne.
    S pozdravem Tým bazaroveregaly.cz

• Nedoručení regálu.

Za 3 týdny se vám nepodařilo mě regál doručit a ptáte se jak jsem spokojen?

Reakce obchodu Bazaroveregaly.cz

velice se omlouváme za dlouhé čekání, nyní vidíme, že vaše objednávka byla doručená.
    Kontaktovali jsme vás na váš email a rádi bychom celou situaci vyřešili ve spokojenosti zákazníka.
    Tým Bazaroveregaly.cz

Velice špatná komunikace. Vlastně žádná komunikace. Čekal jsem 5 dnů po objednání a zaplacení, že zboží odešlou. Až jsem se musel sám zeptat, co se děje. Sami od sebe se vůbec neobtěžovali mě informovat, že je nějaký problém. Tak jsem objednávku stornoval a čekám, kdy mi vrátí platbu.

Reakce obchodu Bazaroveregaly.cz

vaše regály máme skladem, bohužel máme již několik objednávek a vše se snažím nebalit postupně.
    Bohužel váš email jsme nikde nezaznamenali.
    Nyní jsme Vás kontaktovali na Váš email a rádi by jsme celou situaci vyřešili ve spokojenosti zákazníka.
    bazaroveregaly.cz

• Zboží ještě nebylo odesláno.

Reakce obchodu Bazaroveregaly.cz

velice se omlouváme za časovou prodlevu, momentálně máme vícero objednávek a vše se snažíme balit postupně. Vaší objednávku jsme již zaurgovali na našem skladě, aby zásilka byla zítřejším dnem předána dopravci.
    Nyní jsme Vás kontaktovali na Váš email a rádi bychom celou situaci vyřešili ke spokojenosti zákazníka.

• Siroky sortiment podle rozmeru

26.11. jsem objednala dva regaly, objednavka obratem uhrazena a potvrzena, a od te doby ticho po pesine. Po tydnu jsem psala email s dotazem na mou objednavku, ale odpoved jsem nedostala. Chapu, ze v ramci black friday mohou byt zahlceni objednavkami, ale rozhodne by to chtelo zapracovat na komunikaci, pripadne upozornit na moznou prodlevu. Doufam, ze se zbozi brzy dockam.

Reakce obchodu Bazaroveregaly.cz

za časovou prodlevu se velice omlouváme, nyní máme vícero objednávek a vše se snažíme balit postupně.
    Nyní vidíme, že vaše objednávka byla dnešním dnem doručena.
    Kontaktovali jsme Vás na Váš email a rádi by jsme celou situaci dořešili ve spokojenosti zákazníka.
    bazaroveregaly.cz

• Zboží bylo objednáno a zaplaceno 29.11., z obchodu přišla zpráva, že objednávku jdou ihned dořešit. Nic se nedělo. 5.12. jsem volala opakovaně na zákaznický servis, co se děje. Operátorka se omlouvala, že zboží bude naskladněno ve čtvrtek a nejpozději v pondělí dorazí k nám. O několik minut později však přišel e-mail s tím, že objednávku stornovali a budou mi vráceny peníze. Dnes peníze na účtu nemám, a tak s napětím očekávám, kdy obchod své sliby splní.
    • Nulová komunikace, nespolehlivý a nedůvěryhodný obchod. Nabízí zboží, které nemají.

Reakce obchodu Bazaroveregaly.cz

velice se omlouváme za celou situaci, nyní jsme Vás kontaktovali na Váš email a rádi bychom celou situaci vyřešili ve spokojenosti zákazníka.
    bazaroveregaly.cz

Objednáno 27. 11. Nic se nedělo, na infolince mi bylo řečeno že by mi regál měl přijít 5. nebo 6. 12. Stále se nic neděje, 6. 12. jsem volal znova, paní mi řekla, že to zjistí a zavolá mi zpět. Stále nic

Reakce obchodu Bazaroveregaly.cz

Dobrý den, velice se omlouváme za časovou prodlevu, nyní máme několik objednávek a vše se snažíme balit postupně. Nyní vidíme, že objednávka byla doručena.
    Nyní jsme Vás kontaktovali na Váš email a rádi bychom celou situaci vyřešili ve spokojenosti zákazníka.
    bazaroveregaly.cz

Objenané zboží jsem ještě obdržela a nedostala žádnou odpověď na otázku, kdy mohu očekávat dodàní

Reakce obchodu Bazaroveregaly.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, již jsme Vás kontaktovali e-mailem, abychom celou situaci dořešili k oboustranné spokojenosti.

• Ne dostal zboží.

Objednal jsem zboží 17.11.2023 dneska 2.12.2023 zatím nemám žádné informací kde doporučí. Nejhorší to co zaplatil předem.

Reakce obchodu Bazaroveregaly.cz

velice se omlouváme za časovou prodlevu, nyní máme již několik objednávek a vše se snažíme balit postupně.
    bazaroveregaly.cz

Regály zatím stále nemám a nemám ani žádnou informaci, kdy dorazí.

• Zboží zatím neodeslali
    • Žádná komunikace, musel jsem sám zjišťovat proč ještě neodeslali

Reakce obchodu Bazaroveregaly.cz

velice se omlouváme za komplikace, bohužel jsme čekali na dodáni regálů od výrobce, v tu chvíli měli být regálu už skladem.
    Za celou situaci se velice omlouváme.
    bazaroveregaly.cz

• Zboží mělo být skladem, ale ve skutečnosti skladem není.
    • Mohou zaslat alternativu, ale když máte regál do určitého prostoru, tak mi je jaksi alternativa k ničemu (to si mám ten regál jako přiříznout nebo jak?)

Druhá objednávka. První v pohodě, na odeslání druhé budu čekat 3 týdny.

Reakce obchodu Bazaroveregaly.cz

Za celou situaci se omlouváme. Kontaktovali jsme Vás na váš email a rádi by jsme celou situaci dořešili ve spokojenosti zákazníka.