• Rychle doručení, rada doporučuji

Výhodná cena, rychlé doručení.

Reakce obchodu Bauer Hockey

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi! Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojený. Těšíme se na Váš další nákup.

Objednávka i dodání zboží proběhlo zcela bezproblémově, maximální spokojenost.

Reakce obchodu Bauer Hockey

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Jsme rádi, že vše proběhlo bez problémů :). Těšíme se na Váš další nákup.

confortable, fast and easy

Reakce obchodu Bauer Hockey

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi! Těší nás, že jste byl s našim produktem i rychlostí dodání spokojený. Těšíme se na Váš další nákup.

Nemám s Firmou problémy a je na ně spolehnutí.

Reakce obchodu Bauer Hockey

děkujeme za Vaši recenzi. To rádi slyšíme, že není žádný problém :). Těšíme se na Váš další nákup.

Maximální spokojenost

Reakce obchodu Bauer Hockey

Rychlé dodání objednaného zboží.

Obchod vřele doporučuji.

• Velký výběr
    • Kvalita produktu
    • Přehledný web
    • Při výběru hokejky bych ocenil možnost filtru délka hole (60",62",64")

Reakce obchodu Bauer Hockey

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a taky podnět ke zlepšení. Těšíme se na Váš další nákup.

Rychlý bez problémů

• Okamžité odeslání zbozí
    • Zásilka doručena druhý den

Dobrý den, Jakube,

• Bauer je Bauer . . . . . .
    • není to levný . . . . .

Dobrý den, Josko,
    děkujeme za Vaši recenzi! Těší nás Váš nákup. Pro lepší ceny a čerpání dalších výhod Vám doporučujeme stát se členem našeho věrnostního programu: https://www.bauerhockey.cz/bauer-card. Těšíme se na Váš další nákup :).

• Přijatelné ceny
    • Skvělá komunikace

Reakce obchodu Bauer Hockey

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jste byl s naším produktem i komunikací z naší strany spokojený. Těšíme se na Váš další nákup.

rychlost dodání

Reakce obchodu Bauer Hockey

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi! Jsme rádi, že jste byl s nákupem a rychlostí dodání spokojený. Těšíme se na Váš další nákup.

Dodání do druhého dne, vše v pořádku.Super

Dobrý den, Pavle,

Rychlá komunikace při stornu objednávky. Rychlé vrácení peněz na účet.

Dobrý den, Pavle,

• Rychlost, pečlivě zabaleno, bez problémů

Reakce obchodu Bauer Hockey

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi! Jsme rádi, že jste byl s naším produktem i rychlostí dodání spokojený. Těšíme se na Váš další nákup.

• Široký sortiment skladem

Kvalitní produkty za přijatelné ceny, dobrá komunikace s obchodem.

Dobrý den, Petře,
    děkujeme Vám za pozitivní recenzi! Jsme rádi, že jste byl s naším produktem i komunikací z naší strany spokojený.
    Těšíme se na Váš další nákup.

Vše super.

Reakce obchodu Bauer Hockey

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi! Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku. Těšíme se na Váš další nákup.

Solidní cena, rychlé dodání, žádný problém nebyl.

Dobrý den, Quitmane,
    děkujeme Vám za pozitivní recenzi! Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojený. Těšíme se na Váš další nákup.