• Značka

• Rychlé vyřízení objednávky
    • dopravce - přesměrování dopravcem do jiného místa vydání v jiném městě, delší doba doručení

• Kvalita.

• SKVĚLE POPSANÉ, VŠE PŘESNĚ SEDÍ A PROSTĚ JE TO TOP ZNAČKA MANŽE JE NADŠENÝ. RYCHLÉ DODÁNÍ A VELMIDOBRÁ KOMUNIKACE.

Dobrý den, Veroniko,
    děkujeme za Vaši pozitivní recenzi! Těší nás, že jste byla společně s manželem s nákupem spokojená!
    Těšíme se na Váš další nákup.

• Super rychlé jednání

Dobré ceny široký sortiment zboží

Dobrý den, Stenly,
    děkujeme za Vaši pozitivní recenzi! Těší nás, že jste byl s naší nabídkou i rychlostí dodání spokojený. Těšíme se na Váš další nákup.

Obchod neoveruje emailovou adresu, takze mi prisla objednavka ciziho cloveka

Reakce obchodu Bauer Hockey

mrzí nás Vaše recenze. Rádi bychom se dozvěděli, k jaké situaci došlo a proto nás prosím kontaktujete na adrese [email protected] a vzniklou situaci společně probereme.
    Těšíme se na další konverzaci a věříme, že vše dodatečně vyřešíme.

Obchod je velmi spolehlivý, i při výměně zboží

Reakce obchodu Bauer Hockey

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi, spolehlivost je základ! Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojený. Těšíme se na Váš další nákup.

Rychlé doručení, vše perfektně zabaleno neporušeno. Doporučuji.

Dobrý den, Davide,
    děkujeme za Vaši pozitivní recenzi! Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojený.
    Těšíme se na Váš další nákup.

• máte skladem

Reakce obchodu Bauer Hockey

mrzí nás Vaše recenze. Rádi bychom se dozvěděli, k jaké situaci došlo a proto nás bude těšit, když nás kontaktujete na adrese [email protected] a vzniklou situaci společně probereme.
    Těšíme se na další konverzaci a věříme, že vše dodatečně vyřešíme.

Rychlé dodání

Reakce obchodu Bauer Hockey

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi! Těší nás, že jste byl s rychlostí dodání spokojený. Těšíme se na Váš další nákup.

• Rychle doručení, rada doporučuji

Reakce obchodu Bauer Hockey

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi! Jsme rádi, že jste byla s nákupem spokojená. Těšíme se na Váš další nákup.

Výhodná cena, rychlé doručení.

Reakce obchodu Bauer Hockey

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi! Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojený. Těšíme se na Váš další nákup.

Objednávka i dodání zboží proběhlo zcela bezproblémově, maximální spokojenost.

Reakce obchodu Bauer Hockey

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Jsme rádi, že vše proběhlo bez problémů :). Těšíme se na Váš další nákup.

confortable, fast and easy

Reakce obchodu Bauer Hockey

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi! Těší nás, že jste byl s našim produktem i rychlostí dodání spokojený. Těšíme se na Váš další nákup.

Nemám s Firmou problémy a je na ně spolehnutí.

Reakce obchodu Bauer Hockey

děkujeme za Vaši recenzi. To rádi slyšíme, že není žádný problém :). Těšíme se na Váš další nákup.

Maximální spokojenost

Reakce obchodu Bauer Hockey

Rychlé dodání objednaného zboží.

Obchod vřele doporučuji.

• Velký výběr
    • Kvalita produktu
    • Přehledný web
    • Při výběru hokejky bych ocenil možnost filtru délka hole (60",62",64")

Reakce obchodu Bauer Hockey

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a taky podnět ke zlepšení. Těšíme se na Váš další nákup.

Rychlý bez problémů