• Nabízí produkt který nemají

Už nikdy více

• po sesti dnech byla objednavka porad ve stavu Zpracovava se

• Příznivé ceny
    • Žádné

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme Vám za pozitívne vyjadrenie. Dúfame, že s našim obchodom budete aj do budúcna spokojný a opätovne sa na nás obrátite.

Rychlá reakce obchodu.

Baliashop.cz

• dlouhý čas od objednávky k dodávce zboží

Dobrý deň,
    ďakujeme Vám za vyjadrenie. Doručenie objednávok máme do 7 pracovných dní od objednania. Pri zmene statusu je vždy zákazníkom odoslaný mail.

Ve!mi dobré.

vše proběhlo o.k

Baliashop.cz

Kurýr přivezl zásilku přesně v čase, který oznámil - zásilka byla v naprostém pořádku.

• Výhodu

Baliashop.cz

• Vstřícnost a dobrá komunikace.

Baliashop.cz

• Vyhodne ceny, skvela komunikacia pocas procesu objednavky
    • Neposkytuju bezplatne dorucenie.

Po precitani recenzii na tento obchod som mal obavy. Tie sa rozplynuli po duruceni tovaru, ktory mi bol doruceny v poriadku tri dni po objednavke.
    Obchod bezproblemov doposlal na vyziadanie fakturu emailom.

Baliashop.cz

Vynikající přístup, zboží dodáno až domů a ve velmi krátkém termínu. Jsem velice spokojená.

Baliashop.cz

Na netu je cena jiná než za kterou produkt později nabídnou s tím že se stala chyba v systému . Po této zkušenosti již z tohoto obchodu nic kupovat nebudu

Dobrý deň,

áno, ozaj sa stala chyba v systéme začo sme sa Vám telefonicky ospravedlnili. Je nám to ľúto, ospravedlňujeme sa Vám ešte raz a dúfame , že chyby takéhoto rázu sa nebudú opakovať.

• nizke ceny
    • platba pouze dobirkou-drahe postovne

Dobrý deň ,

ďakujeme za pozitíva, ktoré ste u nás našli. Veríme, že Vašu dôveru nesklameme ani pri ďalšom nákupe u nás a budete len spokojný.

• Výhodná cena
    • Delší dodací lhůta

Dobrý deň ,

ďakujeme za pozitíva, ktoré ste u nás našli. Veríme, že Vašu dôveru nesklameme ani pri ďalšom nákupe u nás a budete len spokojný čo sa týka doručenia objednávok - doručenie máme do 7 pracovných dní od objednania. Pri zmene statusu je vždy zákazníkom odoslaný mail.

Baliashop.cz

• objednávka přišla včas a v pořádku
    • žadná není

Baliashop.cz

• rychlé vyřízení objednávky - příznivá cena

Baliashop.cz

• Vše se zdálo v pořádku komunikace , zboží dovezly přesně , ale již 2x reklamované .

Dobrý deň,

je nám to veľmi ľúto , ale my pred expedíciou nemôžeme nahliadnúť do krabice v akom stave sa nachádza výrobok. Snažíme sa čo najskôr s Vami vyriešiť problém aby ste bol v plnej miere spokojný.

• Cenově nejlacinější obchod

Jsem spokojen. Nemám co dodat.

Baliashop.cz

Komunikace s obchodem skvělá, zboží dorazilo rychle a k tomu ještě o 2000,- levněji než v jiných eshopech ;)