• cena+kvalita+funkčnost

Dobrý deň ,

ďakujeme za pozitíva, ktoré ste u nás našli. Verím, že Vašu dôveru nesklameme ani pri ďalšom nákupe u nás a budete len spokojný.

• Komunikace, rychlost
    • Na holicí strojky Panasonic nenabízí náhradní břity a folie.

Dobrý deň ,

• Cena, rychlost, komunikace

Dobrý deň Sláma z bot,

Vaše hodnotenie nás skutočne veľmi potešilo, ďakujeme za uvedenie pozitív. Tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• Reklamace proběhla výměnou zboží
    • Na odbrání vadného zboží jsem čekal 3 dny

Dobrý deň,
    Mrzí nás, že sme nevybavili výmenu skôr, žiaľ tiež sa musíme držať interných pravidiel a museli sme počkať na vyjadrenie prepravnej spoločnosti.
    S pozdravom tím baliashop.cz

• Při telefonickém kontaktu paní velmi ochotná.
    • Po zaslání objednávky dále obchod nereaguje, zda je zboží na skladě či nikoliv. Musel jsem telefonovat. Na únor poměrně dlouhá doba dodání zboží - 8 dnů.

Dobrý deň Ivoš,

veľmi ma mrzí, že sme objednávku nevybavili podľa Vašich očakávaní. Doručenie máme do 7 pracovných dní od objednania. Pri zmene statusu je vždy zákazníkom odoslaný mail.
    S pozdravom tím baliashop.cz

• Mnohem levnější než jiné obchody
    • Dražší dopravné

I přesto, že jsem platila tisícovku dopravu, tak zboží vyšlo levněji než v jinem obchodu.

Dobrý deň Martina,

snažíme sa, aby si naši zákazníci vždy našli čo hľadajú a za prijateľnú cenu :) Ďakujeme za Váš nákup.

S pozdravom tím Baliashop.cz

Spolehlivý, jen doufám že nebudu muset reklamovat (Slovensko).

Dobrý deň lea,
    ďakujeme za Vašu recenziu. Veríme, že budete s produktom spokojná a bude Vám dlho slúžiť.

• super

Dobrý deň,
    Ďakujeme Vám za hodnotenie.

• Vše proběhlo tak jak to uvádějí na svých stránkách !!

Dobrý deň,

Vaše hodnotenie nás skutočne veľmi potešilo, ďakujeme za uvedenie pozitív, ktoré ste uviedli. Tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

Výborné, rychlé spolehlivé

• Velmi dobré ceny

Vše proběhlo jak mělo, takže mohu jen doporučit.
    Na popisu produktu a celkově webových stránkách by měli ještě hodně zamakat. Jinak ale ok.

Dobrý deň Marek,

ďakujeme, tešíme sa na Váš ďalší nákup, s ktorým budete, verím, rovnako spokojný:)

Zboží na stránkách skladem. Po objednání odpověď, že skladem není. žádné nabídnutí alternativy atd. Pouze odpověď, že objednávku tedy zruší.

Dobrý deň,

ospravedlňujem sa, že sme nevyexpedovali objednávku podľa Vašich očakávaní. Pri označení tovaru ako dostupný, taktiež odporúčame kontaktovať naše zákaznícke centrum. Na našej webovej stránke sa totiž aktualizujú stavy priebežne a teda môže sa stať, že práve Vami objednaný tovar sa vypredá. Dúfam, že napriek tomuto malému nedostatku sa aj v prípade ďalšieho nákupu opätovne na nás obrátite.

• Vyskladnění a odeslání kolem dvou dnů
    • Dárek k Vánocům zabalili prostě do fólie a poslali kurýrem ,takže zásilka přišla s velkým poškozením
    • Geis přepravce k ničemu , pošlou zprávu že vám balíček přijede ale už neuvedou kdy a kam , radši jsem si to nechal poslat do trafiky

Objednáno celkem s předstihem před Vánoci , zboží dorazilo zalepené do černé fólie a utažené jako když balíte cihly .
    Navrchu krabice viditelná rýha od nože když skladnik otevíral krabici

Dobrý deň,
    ospravedlňujeme sa Vám za poškodený obal v mene prepravnej spoločnosti Geis. Pravdepodobne pri takom množstve zásielok, ktorý majú pred Vianocami nedávajú až taký pozor na balíky ako v priebehu roka. Dúfame, že funkčnosť výrobku to neovplyvní a s výrobkom budete spokojný. Ďakujem Vám za hodnotenie.

Velmi příznivé ceny, rychlá dodávka zboží. Jsem spokojen.

Dobrý deň,

Dlouhá dodací lhůta, špatný dopravce

Dobrý deň,

je nám ľúto, že sme Vás u tohto nákupu stratili ako nášho zákazníka. Veríme však, že napriek tejto skúsenosti sa v budúcnosti na nás opätovne obrátite, aby sme mali možnosť získať si Vašu dôveru späť. Ďakujeme Vám za hodnotenie.

• Velmi slušní pánové ,co dovážejí zboží.
    • Krabičky se zbožím byly pomačkané.Mám je jako dárek a nevypadá to dobře.Byly zabalené jen v černé folii.

Dobrý deň,
    Ďakujeme Vám za hodnotenie.

Při nákupu jsem měl trochu obavy, že je to e-shop ze slovenska.
    Po dodání zboží, ale všechny obavy přestaly.
    Zboží které je u nás téměř nesehnatelné, měly v e-shopu o více než 1500 kč levnější. Zboží bylo perfektně zabalené a dorazilo bez úhony.
    Až na trochu delší vyexpedování zboží a málo informací v popisu zboží, můžu tento obchod vřele doporučit.

Dobrý deň CHOZE,

dobry zakaznicky servis, dobra komunikace mezi dodavatelem a zakaznikem..vse dorazilo v poradku a na cas..velice dekuji a urcite doporucuji ..Peskova

Dobrý deň Terka,

ďakujeme Vám za uvedené pozitíva a dúfam, že ďalší nákup sa rozhodnete zrealizovať taktiež cez nás a budete rovnako pozitívne hodnotiť aj ďalšie skúsenosti :)

bezvadný obchod

Dobrý deň,

ďakujeme za odporúčanie a príjemné hodnotenie :). Tešíme sa na Váš ďalší nákup u nás.

Kvalita, rychlost, spolehlivost.

Dobrý deň,

ďakujeme, že ste sa zapojili do hodnotenia nášho obchodu:)