• nakoupil v obchodě baliashop.cz před 3 týdny

• Přesto že obchod objednávku potvrdil, dokonce napsal že zboží je na cestě, přesto po cca 10 dnech objednávku zrušili.

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa, ale tovar sa Vám kuriér snažil doručiť tak ako to máme v obchodných podmienkach do 7 pracovných dní , čo sa aj stalo, len podľa informácii od prepravnej spoločnosti adresát nebol zastihnutý, preto kuriérska spoločnosť tovar vrátila na adresu odosielateľa. Bohužiaľ nás kuriérska spoločnosť nekontaktovala o nezastihnutí adresáta, preto bola objednávka stornovaná. Ospravedlňujeme sa ešte raz za nedorozumenie. Snažili sme sa Vám dovolať aby sme Vám situáciu vysvetlili no žiaľ neúspešne. Dúfame, že aj napriek tomuto nedorozumeniu naďalej ostanete naším zákazníkom a aj v prípade ďalšieho nákupu sa opätovne na nás obrátite.

S pozdravom

Baliashop.cz

• nakoupil v obchodě baliashop.cz před 2 týdny

Jsem spokojená s obchodem.

Dobrý deň ,

ďakujeme za pozitíva, ktoré ste u nás našli. Verím, že Vašu dôveru nesklameme ani pri ďalšom nákupe u nás a budete len spokojný.

• nakoupil v obchodě baliashop.cz před 1 měsícem

• Rychlost a super komunikace.

• nakoupil v obchodě baliashop.cz před 1 měsícem

Zboží mají v nabídce i když ho nejsou schopni dodat.

Dobrý deň Petr,

ospravedlňujem sa, že sme nevyexpedovali objednávku. Pri označení tovaru ako dostupný, taktiež odporúčame kontaktovať naše zákaznícke centrum. Na našej webovej stránke sa totiž aktualizujú stavy priebežne a teda môže sa stať, že práve Vami objednaný tovar sa vypredá. Dúfam, že napriek tomuto malému nedostatku sa aj v prípade ďalšieho nákupu opätovne na nás obrátite.

• nakoupil v obchodě baliashop.cz před 1 měsícem

• superni cena i komunikace

• nakoupil v obchodě baliashop.cz před 1 měsícem

Odmitli mi dodat na dobirku vetsi zakazku i za cenu rozdeleni na vice dodavek.

Dobrý deň,

je nám ľúto, že sme Vás u tohto nákupu stratili ako nášho zákazníka. Verím však, že napriek tejto skúsenosti sa v budúcnosti na nás opätovne obrátite, aby sme mali možnosť získať si Vašu dôveru späť.

• nízké ceny

• nakoupil v obchodě baliashop.cz před 2 měsíci

Spolehlivý a levný internetový obchod.

• velká rychlost

• nakoupil v obchodě baliashop.cz před 2 měsíci

• na zboží se čeká týden, nic nemají skladem
    • předražená doprava, nikde se nedozvíte kolik to stojí,dotaz jen na telefon, který nikdo nebere

sice levnější jak jinde, ale není to to všechno
    vyplatí se trochu si připlatit a máte zcela jiný servis

Dobrý deň,
    doručenie máme do 7 pracovných dní od objednania.Snažíme sa aby zákazníci vždy našli čo hľadajú a za prijateľnú cenu .Informácie za dopravu môžete nájsť aj na našej stránke na začiatok aj na koniec je písaný,a samozrejme aj cez telefon sa môžete poinformovať.Ďakujeme za Váš nákup :)

• rychlé jednání

• cena+kvalita+funkčnost

• Komunikace, rychlost
    • Na holicí strojky Panasonic nenabízí náhradní břity a folie.

• Cena, rychlost, komunikace

Dobrý deň Sláma z bot,

Vaše hodnotenie nás skutočne veľmi potešilo, ďakujeme za uvedenie pozitív. Tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• Reklamace proběhla výměnou zboží
    • Na odbrání vadného zboží jsem čekal 3 dny

Dobrý deň,
    Mrzí nás, že sme nevybavili výmenu skôr, žiaľ tiež sa musíme držať interných pravidiel a museli sme počkať na vyjadrenie prepravnej spoločnosti.

• nakoupil v obchodě baliashop.cz před 3 měsíci

• Při telefonickém kontaktu paní velmi ochotná.
    • Po zaslání objednávky dále obchod nereaguje, zda je zboží na skladě či nikoliv. Musel jsem telefonovat. Na únor poměrně dlouhá doba dodání zboží - 8 dnů.

Dobrý deň Ivoš,

veľmi ma mrzí, že sme objednávku nevybavili podľa Vašich očakávaní. Doručenie máme do 7 pracovných dní od objednania. Pri zmene statusu je vždy zákazníkom odoslaný mail.

• nakoupil v obchodě baliashop.cz před 3 měsíci

• Mnohem levnější než jiné obchody
    • Dražší dopravné

I přesto, že jsem platila tisícovku dopravu, tak zboží vyšlo levněji než v jinem obchodu.

Dobrý deň Martina,

snažíme sa, aby si naši zákazníci vždy našli čo hľadajú a za prijateľnú cenu :) Ďakujeme za Váš nákup.

• nakoupil v obchodě baliashop.cz před 4 měsíci

Spolehlivý, jen doufám že nebudu muset reklamovat (Slovensko).

Dobrý deň lea,
    ďakujeme za Vašu recenziu. Veríme, že budete s produktom spokojná a bude Vám dlho slúžiť.

• super

Dobrý deň,
    Ďakujeme Vám za hodnotenie.

• nakoupil v obchodě baliashop.cz před 4 měsíci

• Vše proběhlo tak jak to uvádějí na svých stránkách !!

Dobrý deň,

Vaše hodnotenie nás skutočne veľmi potešilo, ďakujeme za uvedenie pozitív, ktoré ste uviedli. Tešíme sa na Váš ďalší nákup :)