• nakoupil v obchodě baliashop.cz před 3 týdny

• Dobrá komunikace a zodpovězení položených dotazů
    • 10 dní do doručení

Levné, komunikativní kvalitní ale mohlo by být rychlejší - 10 dní od objednávky

Dobrý deň ,

ďakujeme za pozitíva, ktoré ste u nás našli. Veríme, že Vašu dôveru nesklameme ani pri ďalšom nákupe u nás a budete len spokojný čo sa týka doručenia objednávok - veľmi nás mrzí, že sme objednávku nevybavili podľa Vašich očakávaní. Doručenie máme do 7 pracovných dní od objednania. Pri zmene statusu je vždy zákazníkom odoslaný mail.

• nakoupil v obchodě baliashop.cz před 1 měsícem

• Až týdenní dodací lhůta, doručeno firmou GEIS, která neumožňuje platbu kartou!

• nakoupil v obchodě baliashop.cz před 1 měsícem

Objednávka proběhla zcela bez problému.

Dobrý deň,

ďakujeme za pozitíva, ktoré ste u nás našli. Verím, že Vašu dôveru nesklameme ani pri ďalšom nákupe u nás a budete len spokojný.

Rozumná cena,dodržení dohodnutých termínu

Dobrý deň,
    ďakujeme Vám za pozitívne vyjadrenie. Dúfame, že s našim obchodom budete aj do budúcna spokojný a opätovne sa na nás obrátite.

• Výhodné ceny

• solidní jdnání

Vrele nedoporučuji

Dobrý deň,

ospravedlňujem sa Vám, ak ste našli nejakú nezrovnalosť pri objednávke. Budeme radi, ak nám napíšete o aký konkrétny problém sa jednalo, keď ste náš obchod ohodnotili záporne aby sme dali danú situáciu do poriadku.

• nakoupil v obchodě baliashop.cz před 2 měsíci

Na dostupnost zboží jsem se zeptala před nákupem, bylo mi odpovězeno, že je stále skladem u dodavatele, a vše proběhlo, jak bylo sjednáno.

• nakoupil v obchodě baliashop.cz před 3 měsíci

• Přesto že obchod objednávku potvrdil, dokonce napsal že zboží je na cestě, přesto po cca 10 dnech objednávku zrušili.

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa, ale tovar sa Vám kuriér snažil doručiť tak ako to máme v obchodných podmienkach do 7 pracovných dní , čo sa aj stalo, len podľa informácii od prepravnej spoločnosti adresát nebol zastihnutý, preto kuriérska spoločnosť tovar vrátila na adresu odosielateľa. Bohužiaľ nás kuriérska spoločnosť nekontaktovala o nezastihnutí adresáta, preto bola objednávka stornovaná. Ospravedlňujeme sa ešte raz za nedorozumenie. Snažili sme sa Vám dovolať aby sme Vám situáciu vysvetlili no žiaľ neúspešne. Dúfame, že aj napriek tomuto nedorozumeniu naďalej ostanete naším zákazníkom a aj v prípade ďalšieho nákupu sa opätovne na nás obrátite.

• nakoupil v obchodě baliashop.cz před 2 měsíci

Jsem spokojená s obchodem.

• nakoupil v obchodě baliashop.cz před 3 měsíci

• Rychlost a super komunikace.

• nakoupil v obchodě baliashop.cz před 3 měsíci

Zboží mají v nabídce i když ho nejsou schopni dodat.

Dobrý deň Petr,

ospravedlňujem sa, že sme nevyexpedovali objednávku. Pri označení tovaru ako dostupný, taktiež odporúčame kontaktovať naše zákaznícke centrum. Na našej webovej stránke sa totiž aktualizujú stavy priebežne a teda môže sa stať, že práve Vami objednaný tovar sa vypredá. Dúfam, že napriek tomuto malému nedostatku sa aj v prípade ďalšieho nákupu opätovne na nás obrátite.

• nakoupil v obchodě baliashop.cz před 3 měsíci

• superni cena i komunikace

• nakoupil v obchodě baliashop.cz před 3 měsíci

Odmitli mi dodat na dobirku vetsi zakazku i za cenu rozdeleni na vice dodavek.

Dobrý deň,

je nám ľúto, že sme Vás u tohto nákupu stratili ako nášho zákazníka. Verím však, že napriek tejto skúsenosti sa v budúcnosti na nás opätovne obrátite, aby sme mali možnosť získať si Vašu dôveru späť.

• nízké ceny

• nakoupil v obchodě baliashop.cz před 4 měsíci

Spolehlivý a levný internetový obchod.

• velká rychlost

• nakoupil v obchodě baliashop.cz před 4 měsíci

• na zboží se čeká týden, nic nemají skladem
    • předražená doprava, nikde se nedozvíte kolik to stojí,dotaz jen na telefon, který nikdo nebere

sice levnější jak jinde, ale není to to všechno
    vyplatí se trochu si připlatit a máte zcela jiný servis

Dobrý deň,
    doručenie máme do 7 pracovných dní od objednania.Snažíme sa aby zákazníci vždy našli čo hľadajú a za prijateľnú cenu .Informácie za dopravu môžete nájsť aj na našej stránke na začiatok aj na koniec je písaný,a samozrejme aj cez telefon sa môžete poinformovať.Ďakujeme za Váš nákup :)

• rychlé jednání

• nakoupil v obchodě baliashop.cz před 5 měsíci