• krásné zboží za dostupné ceny

Skvělý přístup i když byl před vánoci zmatek a mela jsem v objednávce i jiné veci ;-), na což jsme přišli při kontrole. Velice milý a ochotný personál v Modřanech.

S přáním šťastného nového roku, BalestraOutlet

• nebývalá vstřícnost a laskavost ze strany obchodu
    • kvalitní zboží
    • výborná komunikace
    • vřele tento obchod doporučuji
    • Naprosto žádné nedostatky

Vřele tento obchod doporučuji,nebudete zklamáni.
    Pokojné Vánoce a požehnaný Nový rok 2016 všem přeje spokojená zákaznice

S přáním šťastného nového roku, BalestraOutlet

E-shop nabízí zboží "skladem", které ve skutečnosti skladem není. Dvakrát jsem si objednala různý typ plavek, který byl označen jako "skladem", ale dvakrát mi obchod poté zrušil objednávku s odůvodněním, že zboží skladem není.
    Do tohoto e-shopu se rozhodně nakupovat nevrátím.

Reakce obchodu Balestraoutlet

omlouváme se za Vaši špatnou zkušenost s námi. Bohužel letní oblečení je zimě u nás pouze "Na dotaz". Avšak díky Vám jsme odhalili chybu na našem eshopě, kdy Na dotaz se nezobrazovalo u plavek,právě tuto chybu opravujeme, tak aby se Vaše špatná zkušenost už neopakovala.

doporučuji tento obchod

S přáním šťastného nového roku, BalestraOutlet

• Nevraci postovne, nekomunikuje, neodpovida na dotazy

Po vraceni zbozi do 14 dnu obchod nevraci postovne, ani pres upozorneni, vubec nekomunikuje

Kvalitní zboží,spokojenost s dobrým nákupem.

děkujeme za kladné hodnocení. Doufáme, že si u nás vyberete i příště.
    S přáním příjemných svátečních dní, BalestraOutlet

Obchod už jsem doporučila kamarádce k nákupu.

Reakce obchodu Balestraoutlet

děkujeme za kladné hodnocení. Doufáme, že si u nás vyberete i příště. Také děkujeme, za doporučení přátelům.

• dobré ceny
    • rychlost dodání
    • u jiných obchodů v této kategorii je běžné poštovné zdarma nad 1000 nebo 2000, tady bohužel Česká pošta za 79,-

S přáním hezkého dne, BalestraOutlet

• velký výběr zboží a velikosti
    • poštovné, pokud Vám zboží nesedne platíte při výměně zboží znovu poštovné a to i za zboží za 2500,-

Jediná výhoda tohoto obchodu je velký výběr velikosti, jinak se dá nakoupit jinde bez poštovného a levněji.

• Zboží došlo na fakturační adresu místo na adresu, kam mělo být doručeno, navíc bez komunikace přes SMS. Takže na místě nikdo nebyl a bylo třeba si pro větší balík dojít na poštu, vystát frontu a táhnout ho domu.

Reakce obchodu Balestraoutlet

velmi se omlouváme za naši chybu. Naše zaměstnankyně přehlédla doručovací adresu. Příště už se tak nestane.
    K posílání balíčků používáme služby české pošty. Česká pošta zasílá SMS o doručení na číslo, které uvedete při objednávce.
    Doufáme, však, že využijete nabídku našeho obchodu i v budoucnosti.

• špatný systém objednání

Reakce obchodu Balestraoutlet

rádi bychom věděli co se Vám nelíbilo a v čem bychom se mohli zlepšit. Zkontaktujte mě na [email protected] pokud máte čas mi vysvětlit co jsme udělali špatně, ať se nám to už příště nestane.
    Děkuji za Váš čas a mrzí nás, že jste nebyla s našimi službami spokojena. S přáním hezkého dnem,

BalestraOutlet Team

• žádné - spolupráce je otřesná
    • vedení

1 nákup: objednala jsem balík,zaplatila převodem - balík mi ale došel na dobírku a chtěli ať převezmu, že rozdíl vrátí do 30 dní
    2. nákup: již raději na dobírku a v balíku bylo jiné zboží a úplně cizí věci
    3. objednám mikinu a dojde, že ji již delší dobu neprodávají - neaktualizují tedy web

- sice mají dobré ceny, ale sužby otřesné, s tímto shopem jsem skončila

Reakce obchodu Balestraoutlet

velice nás mrzí Vaše zkušenost s námi. Pokud je tu stále problém, který s námi řešíte, prosím zkontaktujte mě na [email protected] abych Vám jej mohl pomoci Vám vyřešit.
    S pozdravem,

BalestraOutlet Team

• Vynikající komunikace a pokud vznkne nějaký problém, tak se k němu staví tím správným směrem. Můžu vřele doporučit všem.

S přáním hezkého dne, BalestraOutlet

• Komunikace.Zboží dorazilo bez upřesnění termínu

Zboží bylo v pořádku a dodáno v krátkém čase. Obchod doporučuji!!!! Bohužel balík mi měl být doručen do ruky od České pošty, ale našla jsem pouze oznámení ve schránce....doporučila bych jiného dodavatele, ale třeba i místa pouze k uložení zásilky - klienti by tak měli mít levnější poštovné.

• -Rychle dodání
    • -volali, ze požadovanou barvu kalhot nemaji, nicmene mi nabídli bud jinou barvu, ci jiný typ kalhot, ktere byly dražší, ale cenový rozdíl byl na jejich naklady, a soucasne mi zaslali dvoje trenýrky pro manžela jako pozornost

Za me v pohode:)

Dobrý den Soňo,
    děkujeme za krásné hodnocení a přejeme pěkný den.

Zboží bylo při objednání uvedeno že je skladem. Že mi zboží nebude doručeno jsem zjistil až na můj telefonický dotaz. Následně se mi snažila pracovnice namluvit, že jsem byl již informován emailem, bohužel do dnešního dne jsem žádný email neobdržel. Jsem velmi rád, že jsem neprovedl platbu předem. Tento obchod v žádném případě nemohu doporučit.

Reakce obchodu Balestraoutlet

Dobrý den Tome, mrzí nás nesrovnalosti, které během vaší objednávky nastaly. Email jsme Vám poslali z adresy [email protected] 24.8. v 11:43 na vaši emailovou adresu, kterou nebudeme veřejně uvádět. Mohlo se stát, že mail skočil do "nevyžádané pošty" nebo "spamu". Samozřejmě při platbě předem by Vám byly peníze obratem vráceny. V případě jakéhokoli dotazu se na nás neváhejte kdykoli obrátit.

Moc se omlouváme za vzniklé nedorozumění a přejeme hezký den.

S výrobkem jsem spokojená, pouze mám připomínku k barvě spacáku - byl deklarován jako olivový, ve skutečnosti je barva petrolejová, což mě trochu zklamalo.

Reakce obchodu Balestraoutlet

Dobrý den, označení barvy jsme dostali takto od našeho dodavatele, tudíž jsme barvu označili také jako olivovou. Pokud je barva petrolejová, tak se omlouváme a dáme vše do pořádku.
    Přejeme hezký den.

• super zboží za výborné ceny, velmi rychlé dodání

Reakce obchodu Balestraoutlet

Děkujeme za krásné hodnocení a přejeme pěkný den.

• -

Objednal jsem a zaplatil zboží,obchod poslal email,nabídl jiné zboží nebo vrácení peněz-chtěl jsem vrátit peníze,které po měsíci ani po dvou urgencích nevrátili
    tento obchod nedoporučuji

Reakce obchodu Balestraoutlet

Dobrý den, moc se omlouváme za případné potíže. Měli jsme krátkodobý problém v účetním systému, který je již vyřešen. Vše by mělo být v pořádku a nastalá situace se již nebude opakovat. Přejeme pěkný den.