• Ochotni pracovnici
  • Hrozné chování zaměstnanců.

Reakce obchodu Balestraoutlet

Pěkný den,bohužel s Vámi musím nesouhlasit . Záznam o ničem takovém nesvědčí . Chtěla jste nakupovat v kamenném obchodě mikinu Volcom, kterou jste si vyhlédla za akční cenu na eshopu . Obchod přitom slouží jako samostatná maloobchodní prodejna a výdejna zboží eshopu, není jeho součástí, tak jako například Zásilkovna . Prodavačka Vás o tom profesionálně informovala . Zároveň Vám nabídla možnost na prodejně udělat eshop objednávku, kterou jste mohla mít připravenou do 30 minut. Tuto objednávku jste udělala, mikina byla pro Vás připravena ale nevyzvedla jste jí. Přesto nás mrzí Vaše nespokojenost. Za team BalestraOutlet se Vám omlouvám . Z.Indra

Objednávka rychle vyřízena. Záměna zboží byla obratem napravena, poštovné vráceno.

• velice rychlé dodání, ve středu jsem objednala a v pátek jsem již měla objednané zboží doručeno

velice dobrá zkušenost. zboží jsem sice musela vrátit, ale nebyl s tím žádný problém a peníze mám zpátky na účtu

• Ani já nemám zboží ani peníze. Obchod poslal mail se smailíkem, že předávají zásilku dopravci a nic. Neberou telefony, už nereagují na mail.Objednávka z 1.2. č.100201

Nedoporučuji

• Nemám zboží ani peníze :-(

Zboží jsem zakoupila ještě v loňském roce (obj.č. 10991), bylo bezprostředně vráceno, a to následující den po obdržení zásilky. Obchod nekomunikuje, neodpovídá na emaily. Peníze za vrácené zboží nebyly stále připsány na účet :-(

• Objednaná bunda na snowboard je krásná, předčila očekávání!
    • Mrzí mě, že byly problémy s rychlostí dodání poštou.

Asi je jednodušší si vše vyzvednout v kamenném obchodě na Chodově, kde je úžasná obsluha.

Super zboží, kvalita

• nekomunikuje!!!

Bunda a kalhoty na snowboard objednány a zaplaceny 28.12.2017.
    4.1.2018 prověřuji stav , uvedeno, že objednávka není zaplacena a posílám potvrzení o platbě. Obratem mi "poděkují" za nákup a stav objednávky se změní na vyřízeno! "Vyřízená" jsem já, protože do dneška 10.1.2018 přes veškerou mou snahu se nic neděje...asi čekají na sníh.

• Vše super

plna spokojenost

• Hezké zboží pouze na stránkách
    • Objednal jsem si kratasy za dva dny mi bylo napsáno že zboží není že ho zapoměli stáhnout tak jsem požadoval peníze zpět napsali mi že na to mají měsíc ten je pryč 1100 kč. také. Na maily neodpovídají telefony neberou.Rozhodně nedoporučuji posílat peníze předem a celkově obchod NEDOPORUČUJI!!!!!!

JEDNOZNAČNĚ NEDOPORUČUJI

Komunice katastrofální, nezvedají telefon, a když zvednou, vymlouvají se, že pošta jim nepřijala balíčky, jenom slibují, že dnes odešlou a zatím nic nepřišlo, dnes 11dnů od objednání s platbou předem a balíček nikde.Určitě bych obchod NEDOPORUČOVALA

• Lži

Objednávka trvá už přes týden a zboží stále nepředali dopravci.
    Na dotaz napíšou, že dnes posílají, 3 dny uplynuly ale dopravce zboží stále nepřevzal.

Reakce obchodu Balestraoutlet

velmi mě mrzí Vaše špatná zkušenost. Mohl by jste mi prosím poslat na email [email protected] poslat číslo Vaší obědnávky, ať to můžem co nejrychleji vyřešit?

BalestraOutlet Team

• Cena super, domluva taky super.

Mohu doporučit.

Reakce obchodu Balestraoutlet

Děkujeme za suprové ohodnocení!

BalestraOutlet Team

• Velký výběr za příjemné ceny.

Doporucuji.

Reakce obchodu Balestraoutlet

Děkujeme za suprové ohodnocení!

• Rychle dodani.

Prehledny vyber rychle vyrizeni v cetne dodani.

Reakce obchodu Balestraoutlet

Děkujeme za perfektní ohodnocení!

• Velký výběr,ceny zboží
    • O žádných nevím

Obchod je perfektní,což se nedá říct o dopravě ČP,je pomalá a nikdo nedá vědět kdy zboží dorazí.

• Čekám 7 dní na mojí objednávku nic se neděje a na Email ani radši neodpovídají hrozný!...

Moje první zkušenost s tímto obchodem a zatím špatný.

• o slevach- dobře ceny...:-)
    • spatne znaceni...cili US 12 je uk 11,5..nestaci napsat jen 11...

ok