Až když jsem se po týdnu zeptal jak to vypadá s mojí objednávkou, bylo mi oznámeno že zboží asi nemají. Teď téměř po měsíci nemám ani zboží, ani peníze. A komunikace nula

• strašná zkušenost, v žádném případě nedoporučuji

Po odeslání objednávky a okamžitém zaplacení žádná odezva, po týdnu jsem urgovala, telefon nedostupný, na mail po několika dnech odpověď, že zboží již není, uběhl další týden a peníze dosud zpět nepřišly.

• blízko bydliště si mohu vyzvednout v zásilkovně, nemusím využívat služeb pošty - ta nefunguje
    • kvalita v originálním obalu

rychlost dodání byla neuvěřitelná, v úterý objednáno, ve čtvrtek připraveno k vyzvednutí

Vše v pořádku, určitě doporučuji.

Zboží bylo vyprodáno, přesto je stále v nabídce.

• vzhled stránek
    • Komunikace na bodu 0
    • Doběrečné za 89,- ?

Takřka vše u objednávky bylo špatně. Od komunikace, pokud se tomu tak dá říkat, až po očekávání.V dnešní době naprosto nepřípustné, aby se člověk nemohl dovolat po dva dny a čekat na reakci po emailu ještě dýl? Ne, děkuji. Jednou zkušenost stačila.

Super

• komunikace

Docela rychle vyřízeno ,přijatelná cena . ALE nikde zminka o tom že by se dalo zboží vrátit v případě nevhodného výběru velikosti

Reakce obchodu Balestraoutlet

Pěkný den,
    o možnosti vrácení nebo výměně zboží do 14 dní jste informován velkou ikonou na titulní webové stránce, dále v sekci ,, Obchodní podmínky,, a také v sekci ,,Vrácení zboží,, kde máte i formulář na výměnu popř. vrácení zboží. :)
    Team Balestraoutlet

• Super jednání. Krásné zboží. Děkuji

Super eshop. Krásné zboží. Rychlost.

• Komunikace funguje bez problémů, vždy jsem se dovolala na uvedené číslo.
    • Dodávku objednaného zboží jsem potřebovala změnit, pan/paní ochotně vyšli vstříc.

• Strašně dlouhá doba na vraceni peněz

Skladem dva kusy, prišlo potvrzení objednávky s tím, že k vyzvednutí bude následující den. Po pár dne přišel email se zrušením objednávky bez vysvětlení

• Velmi rychlé dodání, ochotný personál

• velmi dobre

Byla jsem velmi spokojenaskvela komunikace -doporucuji

• Nekomunikují, neprofesionální přístup, nevrátili peníze

Nedoporučuji. Po telefonu potvrdili, že vrácené zboží přišlo v pořádku a peníze zašlou na účet...tři týdny od doručení pryč, telefon vypnutý, jedno naše číslo zablokovali, na maily neodpovídají a peníze samozřejmě nikde.

NESPOLEHLIVÍ

• Moc mila obsluha

V Modřanech byl mnohem větší sortiment, je to škoda