Kdo má v Babyparku zálohu, nechť tam spěchá, jinak zřejmě o peníze přijdete !!!

• Najednou neexistuje ani webové strany ani mailová adresa!!!

• ke zboží jsem se nakonec dostala a je v pořádku
    • nepřehledné webové stránky, špatně se vyhledává zboží
    • zmatky v komunikaci, neodpovídají na mail
    • zboží k vyzednutí až po měsíci a ještě pouze díky telefonickému dotazu
    • firma je v likvidaci

Zvolila jsem možnost osobního vyzvednutí na ČM.V potvrzovacím mailu jsem byla informována, že část zboží budou objednávat, dorazí asi za 2 týdny. Po 3 týdnech, kdy se nikdo neozval, jsem se mailem dotázala, co se děje s mojí objednávkou, nikdo neodpověděl. Po osobní návštěvě obchodu - prý ještě něco doobjednávají, bude za pár dní. Opět se mi nikdo neozval, tak jsem volala do obchodu, kde mi bylo sděleno, že jsou v likvidaci, ale zboží pro mě tam naštěstí je a mám si ihned ten den vyzvednout. Takže kdybych se nezajímala, ani mi nejspíš nedají vědět a nevím, kde bych se k z velké části zaplacenému (měla jsem dárkovou poukázku)zboží dostala, když na prodejně již měli téměř všechno zabalené. Takže doporučuji nakoupit jinde.

• V tomto obchodě mají zboží,které jsem jinde neviděla.

V tomto obchodě je vše přehledné.
    Dobře se mi vybíralo.
    Obchod doporučuji všem dalším zákazníkům.
    Zde jsem byla moc spokojená,určitě si zde ještě objednám.

• Nabízejí zboží, které si nechají zaplatit a poté se omluví, že ho není možné dodat

Pozor na "výhodné" akce, zřejmě jen lákadlo pro zákazníky, inzerované zboží vůbec nemají. Za mě palec dolů a nikdy více! Vůbec neobjasnili, proč se dodávka nemůže uskutečnit, pouze strohé vyjádření, že vrací peníze a že není možné zboží dodat.

• Ochotný a kvalifikovaný personál na prodejně OC Zličín.

• Ochotný personál, skvělá komunikace.

Maximální spokojenost.

Výborná komunikace a spolehlivost,doporučuji

• Rychlost, spolehlivost, siroky sortiment

Babypark mam rada, je to nejlepsi obchod pro mne a me deti.

• Přizpůsobení potřeb zákazníka.
    • Pozitivní zkušenost z předchozího nákupu v kamenném obchodě v Brně.

Mému požadavku doručení zboží do druhého dne od objednání mi bylo vyhověno.
    Nedorozumění v objednávce kladně a neprodleně vyřešeno.

Jediné mínus, které obchodu dávám, že na jednom zboží zůstal bezpečnostní magnet, který nešel oddělat, proto jsem musela do jiného obchodu, aby mi ho oddělali. Bylo to bohužel celkem rozměrné zboží :-(

Vážený zákazníku,

Děkujeme Vám za hodnocení našeho obchodu. Zároveň se omlouváme za ponechané magnety na zakoupeným výrobku.

Bohužel naše kolegyňky občas na to zapomenou :-( Za způsobené komplikace se Vám rovněž omlouvají.

Děkujeme Vám za pochopení a přejeme Vám krásný den.

• - dodací lhůta
    • - komunikace

Vážený zákazníku,

Děkujeme Vám za hodnocení našeho obchodu. Mrzí nás, že máte špatný dojem. Vaší objednávku jsme se snažili vyřešit v co nejkratší možné době.
    Do 2 týdnů, jak je uvedeno na naších internetových stránkách, bylo zboží odesláno na Vaší adresu. V případě doručení zboží prostřednictvím PPL je třeba k době odeslání připočíst 1 až 2 pracovní dny na dopravu.

V každém případě se snažíme vyhovět zákazníkovi a informovat ho o stavu objednávky. Pokud se tak nestalo, velíce se omlouváme.
    Příslušné oddělení, které objednávku vyřizovalo, jsme již ponaučili.
    Věříme, že podobná situace již nenastane.

Děkujeme a přejeme Vám hezký den.
    Tým Babypark.

• Velký sortiment zboží pro miminka a maminky. Najdu tam téměř vše, co potřebuji pro výbavu a inspiraci prvorozenėho dítěte.
    • Lhůta dodání.

Nemohu hodnotit, kdyz jeste nemam doma prvni objednane zbozi.

Vážený zákazníku,

Děkujeme Vám mnohokrát za hodnocení našeho obchodu.

Po prověření objednávky jsme zjistili, že první část objednávky odešla v pátek (dnes / zítra bude doručená na Vaší adresu).
    Vynasnažíme se také aby zbytek objednávky Vám byl odeslán v co nejkratší možné době.

S pozdravem.

• Flexibita

Vážený zákazníku,

Děkujeme mnohokrát za hodnocení našeho obchodu.

Tým Babypark.

měli skladem požadovanou barvu kočáru za dobrou cenu a dopravu zdarma

Vážený zákazníku,

Děkujeme Vám za hodnocení našeho obchodu.

Vašeho názoru se vážíme.

Tým Babypark.

• komunikace ze strany obchodu, objednala jsem matraci do dětské postýlky o které jsem věděla, že není skladem. Doručení mělo být do dvou týdnu a po třech týdnech zatím žádná reakce ze strany obchodu ikdyž jsem zasílala emaily, že prosím o informaci. Zboží jsem zaplatila předem na účet, bohužel....

Vážený zákazníku,

Děkujeme za hodnocení našeho obchodu. Vaší objednávku jsme znovu prověřovali a máme informaci, že platba ještě neproběhla, proto objednávka doteď nebyla zpracovaná.
    Zboží od dodavatele již dorazilo na náš sklad, jakmile dorazí platba, zašleme Vám matraci na Vaší adresu.

Děkujeme Vám za pochopení a přejeme Vám příjemný den.
    Tým Babypark.

• Super ceny kočárků Bugaboo proti konkurenci + ještě k tomu velmi zajímavé akce (například autosedačku v ceně 5.000 Kč za 1 Kč)
    • + ceny a akce

Vážený zákazníku,

děkujeme za hodnocení našeho obchodu.
    Věříme, že s námi budete spokojení i nadále.

Hezký den Vám přeje tým Babypark.

• Bohužel mě nic nenapadá.
    • Kvůli dopravě zdarma.
    • Většina zboží není skaldem.
    • Když už je, tak vám ve finále řeknou, že ho skladem nemají a ještě si tam musím sama zavolat i po objednání.

Když jsme obchod navštívila osobně, tak prodavačky na Zličíně naprosto zmatené. Potetovaná prodavačka byla absolutně mimo, když jsme se jí ptali na jedinou věc jestli mají skladem a to jí na iternetu měli psanou skladem právě na Zličíně, tak vůbec nevěděla, která bije a ve finále jsme odjeli bez té věci.

Vážený zákazníku,

Děkujeme za hodnocení našeho obchodu. Zároveň se omlouváme za způsobené potíže.
    Stránky aktualizujeme denně a snažíme se aby nedocházelo k podobným problémům.

Za personál se také moc omlouváme a doufáme, že i přes tuto zkušenost občas navštívíte naší prodejnu, kde zmiňovanou prodavačku již nepotkáte.

Děkujeme Vám za pochopení a přejeme Vám hezký den.

• nevím
    • nevím

super

• vstřícnost

Velká ochota

Vážený zákazníku,

Děkujeme Vám mnohokrát za hodnocení našeho obchodu.

Přejeme Vám hezký den ;-)