• Dobrá komunikace
    • Výběr zboží
    • Ceny

• Velký výběr zboží za skvělé ceny
    • Rychlé odeslání

• Rychlost dodání, velký výběr zboží,

• Dobře ceny
    • Velký výběr

• Velký výběr zbozi
    • Dobre ceny

• Skvělé ceny
    • i značkové zboží levnější než jinde
    • v sortimentu i levné drobné hračky
    • Po mém kontaktování skvělá komunikace
    • Delší odesílací lhůta

• dostatecne siroka nabidka za bezkonkurencni ceny u nekterych produktu

• velký výběr hraček za skvělé ceny, rychlé vyřízení objednávky,doporučuji
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• přijatelné ceny a velký výběr
    • dlouhá dodací doba

Zatím zboží nebylo doručeno. Nespěchám, je to na Vánoce, ale objednala jsem zboží ve čtvrtek a je středa. 6 dní na doručení je trochu moc.

• ceny
    • sortiment
    • komunikace

• Velký výběr a rychlost doručení.

Čajová souprava bude dárek pod stromeček, je moc hezká. Nejraději bych si ho nechala jako dekoraci. Určitě se bude líbit a i udělá radost.

• výběr,nákup z domu

• Velký výběr rozmanitého zboží.

Objednala jsem zboží a za velice krátkou dobu bylo obchodem Babymall odesláno. Jsem maximálně spokojená jak s výrobky, tak s cenou. Obchod určitě doporučuji.

• Hezké stránky, velký výběr
    • Žádná

Doporučuji rychlé odeslání

• Zboží působí velice lacině, nekvalitně, možná jsem jen měla smůlu při výběru.

• Velký výběr, super ceny, rychlost dodání

• Široký výběr produktů
    • Příznivé ceny
    • Delší doba dodání
    • Nekompletní objednávka

Nakupuji zde pravidelně, hlavně kvůli velmi příznivým cenám a velkému výběru hraček. Často ale dochází u objednávek k nějakému problému ze strany e-shopu, který je ale obchod schopný velmi rychle a ochotně vyřešit. Tentokrát jsem odjednala a ihned zaplatila čtyři hračky a pak byla nemile překvapená, když dorazily hračky pouze 3. Takže jsem to ihned řešila na zákaznické lince a chybějící hračku mi ještě ten den odeslali, takže druhý den ráno byla doručena. Vážím si vstřícné a rychlé komunikace se zákazníky, proto volím tento obchod pro své nákupy, protože vím, že i když dojde k nějakému pochybení, tak se s nimi vždycky dá vše vyřešit ke spokojenosti. Ještě bych zmínila, že doba dodání bývá o něco delší, ale já už s tím počítám, takže objednávám s předstihem.

• Široký výběr produktů
    • Příznivé ceny
    • Vstřícné jednání
    • Dlouhá doba dodání

Nakupuji zde pravidelně, protože tu mají široký výběr hraček za velice příznivé ceny a také proto, že, kdykoliv nastane nějaký zádrhel, tak se vždy ozvou a hned spolu vše vyřešíme ke spokojenosti. Jen je potřeba počítat s delší dodací dobou, která může být třeba i týden, jako v mém případě.

• Výběr zboží,přehledné stránky ,výborná komunikace a rychlé vyřízení objednávky

Super doporučuji nemohu nic vytknout