• Rychlé a spolehlivé jednání.
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Velmi dobry přehled při objednání
    • Jednoduchá komunikace
    • Rychle dodání

• Obchod super, ves v pohodě
    • Doprava GLS CZ katastrofa, dva týdny se marně snažím vyzvednout zásilku, ale obchod má stále zavřeno. Nejdříve majitel obchodu komunikoval s tím že tam bude druhý den NEBYL, toto slíbil 2x a teď už ani telefon nebere a na SMS neodpovídá

• Krásný plyšák polštář, hezčí než na foto!

• Rychlé dodání, kvalitní vyrobek

Objednané mušelínové plenky jsou bezvadné,jemné a krasně zabalené. Velká spokojenost. Děkuji.

• Marně čekám na předem zaplacené zboží

Reakce obchodu BabyMall.cz

Dobrý den paní Horníková ,
    u Vaší zásilky vznikl problém na straně přepravce, což jsme zjistili na základě této negativní recenze. Druhá zásilka již byla v pořádku doručena. Za komplikace se ještě jednou velmi omlouváme.
    Děkujeme, obchod babymall

• vstřícnost

Můj první nákup v tomto obchodě, vše proběhlo v pořádku, rychlé doručení a zboží naprosto perfektní a za skvělou cenu, doporučuji.

Můj první nákup a maximální spokojenost. Skvělá komunikace, vše v naprostém pořádku :-)

• Dobře ceny
    • Velký výběr

• Rychle dodani

• Rychlost dodání doporučuji

• vstřícnost

• Zboží nedoručeno

Objednávala jsem jedinou položku 10.12., dnes je 5.1. A furt nebyla předána ani dopravci, komunikace ze strany obchodu proběhla pouze 13.12. Kdy se omluvili že jsou přetížení dopravci a že zboží stihne přijít do vánoc. A pak už žádná komunikace. Tento eshop už nikdy víc.

Reakce obchodu BabyMall.cz

Dobrý den paní Zralá ,
    nedoručení zásilky nás velmi mrzí, balík se nám vrátil zpět v lednu. Dle kontroly Vás přepravce neinformoval o tom, že je balíček k vyzvednutí. Moc se jménem přepravce omlouváme.
    Děkujeme, obchod babymall

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Milá zákaznická podpora
    • Nezvládnutí vánoční sezóny, obzvlášť pak komunikace před a v průběhu svátků

Přesto, že jsem objednala s předstihem, zboží nebylo i přes příslib e-shopu doručeno do Vánoc. Těžko říct, jestli to byla chyba přepravce nebo e-shopu, ale zákaznická podpora mě po Novém roce kontaktovala a vše vyřešila k mé spokojenosti.

• Neuvěřitelná rychlost v dodání a to i v předvánočním čase.

Rychlost, spolehlivost

• zbozi prislo brzy a v poradku