• - Cena zboží: cena uváděná na heuréce ve srovnávačí není pravdivá, protože na tomto eshopu není možný odběr zdarma. Když tedy matrace stála 1400,- (dle inzerce), za 1400 ji prostě nedostanete, musíte zaplatit 1430,- (+30,- za osobní odběr).
    • Uvedené ceny jsou tedy lživé (bude nahlášeno na Heuréku).
    • - komunikace: Dotazoval jsem se, jestli položka skladem, opravdu je či nikoliv. Paní Hovorková řekla že neví, že mi dá vědět. Do druhého dne se mi však neozvala. Ikdyž tvrdila, že prý jsem byl nedostupný.. V dnešní době, kdy chodí sms, že vám někdo volal...
    • Druhý den mi bylo řečeno, že skladem je a že zítra bude k odběru.
    • Nicméně díky stylu jednání a "vstřícnosti" paní Hovorkové nákup neproběhne...

Obchod nedoporučuji !

Reakce obchodu babyAndílek

Vážení, vzhledem k tomu, že zde dle našeho systému, neproběhla žádná komunikace a ani objednávka a poptávka, a není zde se na žádný kontakt odkázat, je pravděpodobné, že se dotaz mohl uskutečnit pouze tel., a na to bohužel nemůžeme korektně reagovat. I z tohoto důvodu je vždy optimální dotazovat se písemně, abychom v případě nejasností, mohli objektivně posoudit každou událost a zareagovat. Děkujeme za pochopení a s pozdravem babyAndilek.cz

• velmi vstřícná komunikace v případě problémů

Děkujeme za kladnou recenzi. babyAndílek

• Nabizi pouze prepravu pres DPD a s timto prepravcem uz nikdy nechci mit nic spolecneho i kdybych si mela priplatit

Reakce obchodu babyAndílek

Děkujeme za recenzi. Již pracujeme na rozšíření dopravních možností pro naše zákazníky. babyAndílek

Košatá komunikace, potvrzení objednávky telefonicky, pak ještě mailem, že už brzy pošlou a pak ještě, že už posílají... a zboží přišlo za týden.
    Nicméně vše proběhlo bez problému, paní na telefonu milá, zboží v pořádku dodáno, využívají mého oblíbeného dopravce DPD, takže celkově spokojenost, doporučuji.

Reakce obchodu babyAndílek

Děkujeme za recenzi. Zboží se nám bohužel zdrželo u dopravce na depu, proto toto zpoždění s dodáním. Přejeme příjemné užívání u nás zakoupeného výrobku. babyAndílek

• Komunikativnost
    • možnost vyjednat cenu

nic

Děkujeme za kladnou recenzi. babyAndílek

• Velmi rychle dodani, prijemna telefonicka komunikace

Zbozi psane skladem skladem nebylo, ale bylo nam jako kompenzace nabidnuto zbozi z nove kolekce za stejnou cenu, coz je velke plus. Pote dorazila spatna barva, ovsem to bylo rychle vyreseno vymenou za spravnou. Obchod i pres male nedorozumeni rozhodne doporucuji, nakoupila bych znovu.

Reakce obchodu babyAndílek

Děkujeme za kladnou recenzi. Krásný den babyAndílek

• Nelze platit bankovním převodem - číslo účtu není nikde uvedeno.
    • Zboží skladem není ve skutečnosti skladem.
    • Nekomunikují - teprve po 8 dnech a po urgenci přišla informace, že objednávku ruší, protože zboží uváděné skladem nemají.

Objednáno zboží skladem. Po urgenci kam mají být zaslány peníze za objednávku 5 dnů od objednávky, když není nikde uvedeno číslo účtu (objednávka, kontakt, obchodní podmínky), přišla odpověď po 8 dnech od objednávky , že zboží není skladem. NEDOPORUČUJI.

Reakce obchodu babyAndílek

Vážená zákaznice, tato Vaše reakce není tak úplně objektivní, jak se na venek tváří. K bodu 1 lze podotknout, že číslo účtu se sděluje až po závazném potvrzení poptávky - což se nestalo. K bodu 2 co se týká skladovosti zboží, je již několikrát v předchozích reakcích vysvětleno / měli by možná zákazníci více číst obchodní podmínky/. K bodu 3 - viz vysvětleno v předchozích. Bohužel, pokud zboží na posledního zákazníka nezbyde nebo je dlouho v rezervaci, je problém to vysvětlit a již řada recenzí na tuto situaci reaguje. Jestliže zboží je ve stavu, kdy nemůžeme garantovat jeho spolehlivé odeslání, raději poptávku zrušíme nebo nabídneme alternativu. Což se i zde stalo. S pozdravem babyAndílek

• dobré ceny
    • možnost osobního odběru zboží

Spolehlivý obchod s dětským zbožím.

• Rychlou komunikaci se zakazniky

Poslali jen polovinu objednavky a ani nekontaktuji ze neco nemaji skladem i kdyz na strankach maji uvedeno skladem.

• Zboží které jsme si původně vybrali, již nebylo skladem a tak nám bylo nabídnuto zboží z nové kolekce za cenu té původní námi vybrané.
    • rychlé jednání, po zaplacení bylo zboží ihned odesláno, na druhý den doručeno
    • nevím

Rychlé jednání, po zaplacení bylo zboží druhý den u nás.

• Na webu tvrdí, že mají zboží skladem, ale není to pravda.

Reakce obchodu babyAndílek

Vážená zákaznice, bohužel při takto rozsáhlém sortimentu, se o zapínání a vypínání zboží stará software, a není do tohoto procesu možné až tak jednoduše zasáhnout ručně. Pokud by to bylo nezbytně nutné, bylo by to pouze v krajním případě, pokud by nedošlo hlášení skladu. Nedokáži si představit, že bychom museli porovnávat se skladem celou databázi. To je fakticky nemožné. Již jsme se Vám omluvili, že jsme Vám poptávané zboží nemohli dodat a proto je u nás zavedený mechanismus, který potvrzuje dodání zboží až po jeho fyzické kontrole a i tak se stane, že při balení je nalezena na konkrétním kusu vada a je nutné zákazníkovi nabídnout alternativu nebo případně objednávku zrušit. Bohužel, i toto se občas stává. S pozdravem babyAndílek

• cena, rychlost, dobrá komunikace

Doporučuji ostatním !

Siroky vyber detskych veci, rychle jednani, bezproblemove komunikace

vše bylo v pořádku a byl to jediný obchod, ve kterém mnou objednané zboží měli

• Dobrá cena,doprava zdarma
    • Nevím

Dobrý nákup

• Dobrá komunikace s majitelkou
    • dodání bylo po zaplacení ihned
    • obchod měl nejnižší ceny autosedaček
    • Zboží došlo zabalené - ale mohlo býti pečlivěji přelepení, když jde o tak drahý výrobek

S obchodem maximálně spokojená
    komunikace výborná
    kontaktování přes meil ihned

• Dobra komunikace,informace o dodani zboži :-)
    • Žadne

Vše proběhlo v pořadku a komunikace perfektni :-)

• cena, kvalita, výborná komunikace, nabídka alternativního řešení v případě, že vybrané zboží není skladem
    • -

• Výborná komunikace.

Zboží označené jako skladem nebylo k dispozici, ale dostal jsem nabídku náhrady zboží za lepší než stanovenou cenu v eshopu.