• Zboží bylo skladem a doručeno dost pozdě.

Reakce obchodu babyAndílek

děkujeme za Vaši recenzi. Zboží bylo doručeno pozdě z důvodu špatně uvedené adresy zákazníkem! Vše jsme ale ochotně dořešili s přepravní společností a ta Vám balíček doručila do 5 prac. dnů.babyAndílek

• S tímto obchodem jsem velice spokojená, několikrát jsem objednávala a vždy bylo vše v pořádku a skladem, paní co vede obchod je velice příjemná, vyjde vstříc... Nevím co se ostatním nelíbí.. Já dávám 100%
    • Nic.

Tento obchod doporučuji

děkujeme za kladnou recenzi. babyAndílek

• Zboží které uvádí skladem skladem není

Zboží uvádějí skladem a nakonec napíšou že skladem není, a je nabídnuta dražší varianta se slevou. Klasický způsob jak nalákat zákazníka na nízkou cenu a pak mu nabídnout dražší zboží se slevou aby si myslel, že je to jejich ústupek.

Na můj dotaz proč nemají zboží skladem mi bylo sděleno, že je v rezervaci pro někoho jiného,když jsem se ptal proč jej i nadále uvádějí jako skladem i když mi naspali že jej nemají bylo mi pak odpovězeno, že se jedná o chybu software. Těd je to již 3 týdny od objednávky a zboží nadále uvádějí skladem v několika barevných variantách....

Pokud si přečtete jiné názory zákazníků, takhle tento obchod jedná již od roku 2014.

Reakce obchodu babyAndílek

děkujeme za Vaši reakci. Pokud se stane, že zboží skladem není, tak se Vám pokusíme nabídnout jiné. Je na Vás, zda toto zboží poté zakoupíte, nebo ne. Jsme obchodníci, proto, když už se stane, že nemůžeme vykrýt objednávku, nabídneme jiné zboží, než abychom objednávku ihned nezrušili. Je to poptávka a nabídka. Klasický princip obchodu. Každopádně děkujeme za Váš čas a je nám líto, že jste nebyl s naším obchodem spokojen. babyAndílek

• zboží skladem (3x autosedačky) je "údajně" rezervováno, i když na eshopu nadále inzerováno jako skladem. Nabídnuta jiná barva s vyšší cenou.

Naprosto nedůvěryhodný eshop

Reakce obchodu babyAndílek

Dobrý den, je nám líto, ale nikoho pod Vaším emailem jsme v objednávkách nenašli, proto se nemůžeme k této recenzi vyjádřit. Spíše to vypadá jako opětovný konkurenční boj. babyAndílek

• Na stránkách uvádí zboží, které již nemají skladem

Nedůvěryhodný eshop

Reakce obchodu babyAndílek

žádná objednávka, žádná registrace. Bohužel opět nemůžeme reagovat na anonym, konkurenční? babyAndílek

• Skvele jednani, rychle dodani

děkujeme za kladnou recenzi. babyAndílek

Byla jsem velice spokojená,kočárek přišel brzy.Mohu jen doporučit.

děkujeme za kladnou recenzi. babyAndílek

Velice oceňuji zájem a snahu prodávajícího vyhovět specifickým požadavkům k objednávce. Při mém chybném zadání dodacího místa bylo prodávajícím místo bez obtíží upraveno. S nákupem, dodáním i ochotným a milým přístupem jsem byla velice spokojena. Obchod vřele doporučuji.

děkujeme za kladnou recenzi. babyAndílek

Super komunikace a doporučení, rychle dodání. Moc dekuji za nákup ještě za super cenu

děkujeme za kladnou recenzi. babyAndílek

Dobrá komunikace s obchodem.

děkujeme za kladnou recenzi. babyAndílek

Zboží bylo skladem a mělo být ihned odesláno na prodejnu k osobnímu vyzvednutí, email o odeslání přišel hned druhý den, ale nikdo zboží fyzicky neodevzdal přepravě. To trvalo téměř 2 týdny a 10 telefonátů, kdy i když mi bylo slíbeno, že se obchodník ozve, musela jsem opět volat a urgovat já. Na potřetí udajného poslání, to už vyšlo.

Reakce obchodu babyAndílek

je nám líto, že jste nebyla s naším obchodem spokojena. Zboží se opravdu zdrželo, kvůli expedici z našeho skladu, ale určitě délka 2 týdny je přehnaná. Zboží Vám bylo doručováno do 4 dnů od objednání zboží. I tak děkujeme za Váš čas a nákup. babyAndílek

Rychlé dodání, vstřícné jednání, vše prostě proběhlo hladce. Mohu jen doporučit.

děkujeme za kladnou recenzi. babyAndílek

• rychlá komunikace, za objednané zboží, které neměli na skladu nabídli jiné lepší a nabídli jako omluvu zvýhodněnou cenu

• dobrá cena
    • rychlé odeslání

byl jsem spokojen

děkujeme za kladnou recenzi. babyAndílek

• nekomunikace ze strany obchodu, na moji emailovou urgenci vůbec nereagovali, rozhodně nedoporučuji

Reakce obchodu babyAndílek

je nám líto, ale i když jsme hledali, e-mail od Vás jsme v poště nenašli. Děkujeme za pochopení babyAndílek

Pěkný obchůdek s pěkným zbožím a dobrými cenami. Komunikace byla v pohodě, sice trochu delší doba dodání, ale to bylo vysvětelno a důvody akceptuji. S nákupem jsem spokojená a ráda se vrátím.

děkujeme za kladnou recenzi. babyAndílek

Jsem velice spokojená.Zboží je v perfektním stavu a bylo doručeno do tří dnů.Určitě doporučuji.
    Ivana

děkujeme za kladnou recenzi. babyAndílek

• Perfektní jednání, i když neměli zboží, které jsem si objednala, bylo mi nabídnuto jiné zy zvýhodněnou cenu.

děkujeme za kladnou recenzi. babyAndílek

Fajn komunikace s obchodem.

děkujeme za kladnou recenzi. babyAndílek

• Výborná telefonická komunikace.