Vše jak má být.

• KOMUNIKACE NA 100%

děkujeme za kladnou recenzi. babyAndílek

Rychlá telefonická domluva i o víkendu a příjemné jednání paní Hovorkové. Mohu jen doporučit, jsem maximálně spokojená s přístupem obchodu i se zakoupeným zbožím.

děkujeme za kladnou recenzi. babyAndílek

• komunikace,vstřícnost a ochota bez najmenší ch výhrad

děkujeme za kladnou recenzi. babyAndílek

Po objednani zboží mi napsali, že už je zarezervované pro někoho jiného a další naskladňovat nebudou. Nabídli sice jiné podobné, ale už a jinou cenou. I přesto zboží bylo stále označováno v eshopu jako skladem a k objednání. Na můj dotaz, napsali, že zboží nebylo stále ještě vyzvednuto, proto se objevuje jako na skladě. Nejpřijde mi to dobré nabízet něco, co si nemohu koupit, proto negativni reakce. Jinak komunikace dobrá, rychlá a slušná.

Reakce obchodu babyAndílek

děkujeme za Vaši recenzi. U zboží, pokud je v rezervaci, je napsáno REZERVACE. Děkujeme za pochopení babyAndílek

• seriózní přístup při nedostupnosti vybraného modelu

děkujeme za Vaši recenzi.babyAndílek

• Zbozi bylo na Heurece skladem, ve skutecnosti ovsem ne.

Reakce obchodu babyAndílek

Vážený zákazníku, bohužel v období různých akcí, kterých je v současnosti velmi mnoho a ostatních okolností, kdy je zboží vyskladňované a rezervované neskutečně dlouho a to i díky nespolehlivým a neseriózním zákazníkům, bohužel se stává, že zboží je zarezervované pro zákazníky před Vaší poptávkou. Skutečný stav a expedice je potvrzena až v okamžiku ověření dodávky / viz obchodní podmínky/. babyAndílek

Do nového auta, jsem si objednala nové Autosedačky - vzhledem k ceně a dostupnosti (měly být skladem), zaplatila online přes 7tis. a je to přes 10 dní a nemám nic, děti asi aby jezdily autobusem! Jen potvrzení mejlem, že děkuji za platbu a sedačky přijdou následující týden, který dnes právě končí.. Žádný omluvný e-mail nebo telefonát, prostě nic :/

Reakce obchodu babyAndílek

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi, i když trošku mylnou. Autosedačky jste u nás kupovali na dobírku. Zboží jsme také odeslali včas, jen se díky špatně zvolenému dopravci toulaly po depech a pak se nám vrátily s celou paletou ostatních zásilek zpět. Bylo nám to vysvětleno, že díky týdnu DOPRAVY ZDARMA a BLACK FRIDAY byli pracovníci dopravních společností přetíženi a dělali chyby. Vše jsme znovu přelepili a poslali jinou /snad již spolehlivější/ dopravní společností. Autosedačky Vám budou doručovány v nejbližší době a na dobírku. babyAndílek

• I pres vznikle problemy rychla komunikace
    • Delsi doba dodani

I pres delsi dobu dodani a pote mensi komplikace s objednavkou, rychla komunikace a vse hned vyreseno

Reakce obchodu babyAndílek

děkujeme za Vaši recenzi. Omlouváme se, že pracovník našeho skladu Vám omylem nepřidal jednu z několika drobností, kterou jste u nás zakoupila. Obratem jsem Vám ji poslali poštou. babyAndílek

Bez problémů a výborná komunikace.

děkujeme za Vaši recenzi.babyAndílek

Rychle a dobře vyřízeno

děkujeme za Vaši recenzi. babyAndílek

• Osobní přístup a skvělá komunikace.

Velká spokojenost - požadovaný produkt sice nebyl aktuálně dostupný, ale obchodník ihned nabídl řešení a dostupnou variantu produktu, která splňovala můj požadavek.

děkujeme za kladnou recenzi.babyAndílek

• slušní při komunikaci
    • nemají zboží, které uvádějí na svých stránkách jako skladem
    • ze 4 objednaných věcí, byl problém u dvou

U jednoho zboží jsem byla emalilem informována, že není v barvě, kterou jsem vybrala s dotazem, jak to chci řešit. To by bylo v pořádku, domluvili jsme se tedy na jiné. Očekávala jsem už jen potvrzovací mail o odeslání. V něm mi pak bylo sděleno, krom toho, že odeslali balík, že ještě jedno objednané zboží nemají a posílají mi tedy peníze zpět na účet. To už mi v pořádku nepřipadá. Kdyby mě o tom informovali dříve, než odeslali balík, objednávku bych zrušila a objednala bych si zboží někde jinde.

Reakce obchodu babyAndílek

již jsme se Vám omluvili a je pravdou, že nám zboží, které jste si objednala, chybělo fyzicky ve skladu. Sjednali jsme nápravu a také doufáme, že se nám to již nestane. Krásný den babyAndílek

• I když zboží neměli už v nabídce, nabídli mně podobné a za stejnou (menší) cenu. Výborná komunikace a zákaznická peče. Doporučuji.

Reakce obchodu babyAndílek

moc děkujeme za krásnou recenzi. babyAndílek

• rychlost, komunikativnost

Dobrá komunikace s obchodem

Reakce obchodu babyAndílek

Děkujeme, jsme rádi, že jste s naším obchodem spokojen. babyAndílek

Naprostá spokojenost. Rychlá komunikace, rychlé dodání. Obchod se vzhledem k mé objednávce zachoval velmi velkoryse.

Reakce obchodu babyAndílek

Děkujeme za kladnou recenzi. Budeme rádi, když se k nám zase vrátíte. Krásný den babyAndílek

• Rychlost, profesionalita

Děkujeme za kladnou recenzi. babyAndílek

• Za zboží nelze ihned zaplatit kartou, ale čekáte na nějaký odkaz, který Vám pošlou obratem a nedočkáte se. V roce 2017 je to něco nemyslitelného a velká výhoda pro konkurenci. Už zde nic neobjednám

Reakce obchodu babyAndílek

Vážená zákaznice, platební bránu jako možnou platbu nenabízíme a tudíž nelze tuto platbu ani tímto způsobem provést. Nemyslím si ale, že speciálně tuto formu úhrady poskytuje 100% e-shopů. Naše společnost aby mohla nabízet zboží za co nejnižší ceny, musí své náklady na provoz snižovat. Nelze tedy nabízet současně ten nejvyšší možný komfort v platbě, dopravě, v ostatních službách a současně mít ty nejoptimálnější ceny. Volný trh je zde právě od toho, aby si zákazník mohl vybrat, co mu zrovna vyhovuje. Děkujeme za reakci a také přejeme pěkný den, babyAndilek

• náhradní řešení - vždy ke spokojenosti zákazníka

Děkujeme za kladnou recenzi. babyAndílek