Super rychlost dodání.

Reakce obchodu Babatum.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za hodnocení. Rádi čteme, že vše proběhlo v pořádku. Na rychlé expedici si opravdu zakládáme. S pozdravem, tým Babatum.cz.

• Rychlost a Kvalita

Dobrý den, pane Filipe,

jsme rádi, že jste byl s nákupem v našem eshopu Babatum.cz spokojený.

S přátelským pozdravem,

tým Babatum.cz.

Rychlé doručení.

Reakce obchodu Babatum.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Krásný den přeje tým Babatum.cz.

vše v pořádku

Reakce obchodu Babatum.cz

Dobrý den, děkujeme za ohodnocení Vašeho nákupu. Ceníme si, že jste si na to udělala chvilku čas. Těšíme se na případné další nákupy v našem eshopu. Tým Babatum.cz.

Vše proběhlo v pořádku.

Reakce obchodu Babatum.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení Vašeho nákupu. S přátelským pozdravem, tým Babatum.cz.

serióznost, vše v pořádku

Reakce obchodu Babatum.cz

Dobrý den, moc děkujeme za hodnocení a přejeme úspěšný vstup do nového roku 2023. Tým Babatum.cz.

spokojenost

Reakce obchodu Babatum.cz

Dobrý den, moc děkujeme a přejeme úspěšný vstup do nového roku 2023. Tým Babatum.cz.

Rychlé dodání a krásné křeslo.

Reakce obchodu Babatum.cz

Rychlá komunikace a nadstandardní přístup k zákazníkovi.

Reakce obchodu Babatum.cz

• Rychlé doručení, bezvadná komunikace, ochota

Reakce obchodu Babatum.cz

Dobrý den. Jsme rádi, že jste byla s nákupem v našem obchodu spokojená. Přejeme Vám krásné vánoční svátky. Tým Babatum.cz.

Rychlé dodání a super komunikace. 100%doporučuji nákup!

Dobrý den, paní Markéto.

Moc děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení. Těšíme se na případný další nákup.

Krásné a pohodové Vánoce přeje tým Babatum.cz.

Vybírala jsem noční přenosné světýlko pro děti a s výrobkem jsem spokojená, stejně jako s rychlostí dodání a kvalitou zabalení.

Reakce obchodu Babatum.cz

Dobrý den, velmi nás potěšila Vaše recenze. Děkujeme za ni a přejeme krásné a pohodové Vánoce. Tým Babatum.cz.

Rychlé dodání

Reakce obchodu Babatum.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Hezký adventní čas přeje tým Babatum.cz.

rychlost dodání a vše v pořádku:-)

Reakce obchodu Babatum.cz

Dobrý den, děkujeme za ohodnocení Vašeho nákupu. Těšíme se na případné další objednávky. Tým Babatum.cz.

Spokojenost s obchodem ,vše O.K můžu jen doporučit

Reakce obchodu Babatum.cz

Dobrý den. Moc děkujeme za hodnocení a těšíme se na případný další nákup. Neustále pracujeme na rozšiřování sortimentu. S pozdravem, tým Babatum.cz.

bezproblémová objednávka

Reakce obchodu Babatum.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. S přátelským pozdravem, tým Babatum.cz.

• Velice rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Babatum.cz

Dobrý den, paní Věro. Děkujeme za Vašeho hodnocení. Vždy děláme maximum, aby u Vás byla objednávka co nejdříve. S pozdravem, tým Babatum.cz.

Bleskové zaslání, krásně a bezpečně zabaleno a zboží nááádherné- maximální spokojenost. Určitě rádi nakoupíme znovu .

Reakce obchodu Babatum.cz

Dobrý den, jsme potěšeni, že jste byli s nákupem spokojení. Děkujeme za hodnocení, vážíme si toho. S přáním hezkého dne, tým Babatum.cz.

• Perfektní jednání
    • Rychlost od objednání k dodání

Reakce obchodu Babatum.cz

Dobrý den, moc děkujeme za hodnocení Vašeho nákupu. Těšíme se na případnou další spolupráci. S přáním hezkého dne, tým Babatum.cz.

Pěkné zboží, přiměřené ceny, milá komunikace, rychlé zaslání.

Reakce obchodu Babatum.cz

Dobrý den, velmi děkujeme za Vaši recenzi a zejména za čas, který jí byl věnován. Krásné léto přeje, tým Babatum.cz.