rychlost, bez problémů

Reakce obchodu Babatum.cz

Dobrý den, jsme rádi, že jste byli s nákupem spokojení a těšíme se na další. Mějte se hezky. Děkujeme. Tým Babatum.cz.

vše OK

Reakce obchodu Babatum.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na případné další nákupy v našem eshopu. S přátelským pozdravem, tým Babatum.cz.

• rychlost, spolehlivost, díky :-)

Reakce obchodu Babatum.cz

Krásný den, Báro. Moc si vážíme Vašeho času, který jste věnovala hodnocení nákupu. Děkujeme . S přátelským pozdravem, tým Babatum.cz.

• Rychlé dodání kvalitní zboží
    • XXX

Skvělá komunikace a vstřícnost,rychle dodání,kvalitní zboží! maximální spokojenost!

Reakce obchodu Babatum.cz

Dobrý den, jsme rádi, že bylo vše v pořádku. Děkujeme za Vaše hodnocení. S pozdravem, tým Babatum.cz.

po objednání přišla zásilka v pořádku a rychle

Reakce obchodu Babatum.cz

Dobrý den. Moc děkujeme za Váš čas, který jste věnovala hodnocení Vašeho nákupu. Zároveň Vám přejeme krásné a pohodové Vánoce! S pozdravem, tým Babatum.cz.

• Vše ok

Reakce obchodu Babatum.cz

Dobrý den, jsme rádi, že bylo vše v pořádku a těšíme se na případný další nákup. Krásný adventní čas přeje tým Babatum.cz.

- originální zboží
    - rychlé zaslání
    - jasná komunikace

Reakce obchodu Babatum.cz

Dobrý den, děkujeme za vyplnění uživatelské recenze. Zároveň přejeme příjemně prožitý advent. Tým Babatum.cz.

• Rychlé a velmi vstřícné jednání

Reakce obchodu Babatum.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a přejeme pohodový adventní čas. Tým Babatum.cz.

• Skvělé zboží, jak kvalitní, tak krásné.
    • Super komunikace obchodu! Objednala jsem 3 položky a dodatečně ještě jednu a přišla mi SMS, jestli to není chyba, a pokud ne, zda chci obě objednávky sloučit do jedné. Takže jsem ani přes svoji neuvážlivost nemusela platit dvojí poštovné!
    • Doprava rychlá.

Reakce obchodu Babatum.cz

Dobrý den, moc děkujeme za Vaši zpětnou recenzi. Jsme rádi, že jste byla s nákupem i zbožím spokojená. S přáním hezkého dne, tým Babatum.cz.

• Brzké dodání zboží

Reakce obchodu Babatum.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. S přáním hezkého dne, tým Babatum.cz.

• Vše ok

Reakce obchodu Babatum.cz

Dobrý den, děkujeme za Vašeho hodnocení a přejeme krásný den. Tým Babatum.cz.

Dobře zabalené vše splnilo očekávání.

Reakce obchodu Babatum.cz

Dobrý den, paní Zuzano. Děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste byla s nákupem spokojená. Hezký zbytek léta přeje tým Babatum.cz.

Poslali mi špinavý použitý produkt a nereagovali na můj email. Šlo o krabici na hračky. Byly na něm všude fleky od kečupu nebo něco takového.

Reakce obchodu Babatum.cz

Vážená paní. Na Vaši reklamaci jsme reagovali ihned s návrhem dalšího postupu a od Vás dorazilo pouze vyjádření zde na Heuréce. Byla nabídnuta výměna produktu. Nicméně v žádném případě se nejednalo o použité zboží. Fleky byly zřejmě již z výroby. Není nic snazšího, než jej vyměnit, stát se to samozřejmě může. Ale bez Vaší součinnosti to nelze. Kolegyně se Vás snaží kontaktovat i telefonicky.
    S pozdravem, tým Babatum.cz

Děkuji za rychlost obchodu a krásné zabalení.

Reakce obchodu Babatum.cz

Dobrý den, paní Jano. Moc Vám děkujeme za kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem spokojená. Krásné dny přeje tým Babatum.cz.

• Rychlost vyřízení mého požadavku
    • není mi známo

Reakce obchodu Babatum.cz

Dobrý den, děkujeme za Vašeho hodnocení. Přejeme Vám pohodový den. Tým Babatum.cz.

V jednom domečku poškozená síťka, dalo so opravit. Vnoučata měla radost a to byl účel

Dobrý den, paní Květo.

Děkujeme za Vaše hodnocení a jsme rádi, že hmyzí domečky udělaly radost i přes drobnou komplikaci se síťkou.

Mějte se moc hezky.

Tým Babatum.cz.

• zboží bylo nekvalitní

Dobrý den, paní Hano.

Mrzí nás, že jste nebyla s produktem spokojená. Mohla jste ale kontaktovat náš zákaznický servis a zboží reklamovat, nebo vrátit. V tom není žádný problém. Nemáme od Vás ale žádné vyjádření, že by se šperkovnicí bylo něco špatného, takže jsme to ani nemohli nijak řešit.

Na recenzi máte samozřejmě právo a respektujeme to, ale nijak to neřeší vzniklou situaci, kterou je třeba vykomunikovat s naším zákaznickým servisem.

S přáním hezkého den, tým Babatum.cz.

Osobní jednání a ochota vyhovět

Reakce obchodu Babatum.cz

Dobrý den, paní Karhánková. Moc si vážíme Vaší recenze. Děkujeme a přejeme hezký den. Tým Babatum.cz.

• Rychlé vyřízení
    • Rychlé doručení

Reakce obchodu Babatum.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení Vašeho nákupu. S přáním hezkého dne, tým Babatum.cz.

• Velice vstřícní lidé, kteří s vámi jednají.

Reakce obchodu Babatum.cz

Dobrý den, moc děkujeme za příjemné hodnocení, kterého si opravdu vážíme. Mějte se krásně. Zdraví tým Babatum.cz.