Perfektní komunikace a rychle dodání

• Vše funguje jak má

Vše v pořádku jsem spokojen .

Reakce obchodu AutoNorma

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup a kladné hodnocení. Těšíme se na další spolupráci. Přejeme úspěšný den. Tým Autonorma.cz

• dlouhodobá spolupráce bez potíží

naprosto bez výhrad

Reakce obchodu AutoNorma

Dobrý den, děkujeme za Vaše kladné hodnocení, jsme rádi, že jste byl spokojen a těšíme se na další spolupráci. Přejeme pěkný den. Tým Autonorma.cz

Rychlé jednání,dodání náhradní dílů druhý den od objednání,dobrá komunikace.

Reakce obchodu AutoNorma

Dobrý den, děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení našich služeb. Těší nás Vaše spokojenost s nákupem. Přejeme pěkný den. Tým Autonorma.cz

• rychlé doručení
    • velký výběr dílů

Je to náš několikátý nákup a zboží je vždy obratem odesláno, skvěle zabaleno a funkční. Partner, na kterého je spoleh.

Reakce obchodu AutoNorma

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup a kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste si vybral právě naši společnost a těšíme se na další spolupráci. Přejeme úspěšný den. Tým Autonorma.cz

Zboží dorazilo nefunkční. Telefonát s pracovníkem firmy nic nevyřešil, na e-mail nikdo nereaguje.

• zboží doma do 48hodim

Rychlost dodání

Reakce obchodu AutoNorma

Super nákup rychlý a kvalitní

• Rychlost odeslani

Bohuzel v pripade spatne dodaného zbozi, nikdo se neomluvi a jeste budete dlouho cekat na penize.

Reakce obchodu AutoNorma

Dobrý den, za vzniklou situaci jsme se Vám omlouvali při telefonické komunikaci s Vámi a doklad na vrácení kupní částky byl proplacen do 5 pracovních dnů od převzetí vráceného dílu. Přejeme pěkný den. Tým Autonorma.cz

13.12. jsem si objednal repasované turbo co bylo skladem, Po pár dnech jsem měl telefonicky rozhovor s paní že turbo se teprve bude repasovat a nejdýl do týdne budou posílat. 4.1. jsem nevydržel a volal jsem do firmy, tam mi bylo sděleno že turbo není a nebude a že mám Smolíčka. Super jednání určitě nedoporučuji!!!!!!!!

Skvělá komunikace obchodu, zboží dodáno v pořádku.

• Rychlá dodací lhůta
    • Výrobek který jsem zakoupil byl vadný! Reklamace neuznáva z důvodu údajného poškození plomby na šroubech(asi pošťáci?). Podle zkušeností ostatních zákazníků se najedná o ojedinělý případ. Pozor na tento neseriózní obchod!!!!

Reakce obchodu AutoNorma

Dobrý den, Vaše reklamace byla vyhodnocena jako neoprávněná z důvodu porušení záručních plomb neoprávněným zásahem do celistvosti produktu. Došlo k porušení záručních plomb na elektronické regulaci, elektronická regulace byla z turbodmychadla demontována. Tento neoprávněný zásah nemohl být způsoben přepravcem. V případě nespokojenosti s výsledkem reklamace je zákazníkům vždy k dispozici naše zákaznická podpora nebo přímo naše reklamační oddělení. S nimi je možné vzniklou situaci konzultovat a najít vyhovující řešení. Tým Autonorma.cz

Kvalit, rychlost

Jako vždy,vše v pořádku

• Rychlé jednání

vše ok

Reakce obchodu AutoNorma

Dobrý den, děkujeme Vám za kladné hodnocení. Těšíme se na další spolupráci a přejeme pěkný den. Tým Autonorma.cz

Výborná komunikace ,rychlost dodání

• Nedodržení sjednaných podmínek
    • Nulová reakce firmy i přes opakované písemné urgence

Na první pohled se zdá, že AUTONORMA (REMANTE GROUP s.r.o.) nabízí za rozumné ceny repasované díly. Ale realita je taková, že pevně domluvenou vratnou kauci, vám bez jakéhokoliv zdůvodnění vrátí jen z malé části. Aby nemuseli vysvětlovat proč, nereagují na žádné písemné výzvy o vysvětlení a doplacení dlužné částky. První jsem jim poslal více než před měsícem!

Na základě mé zkušenosti, se tak jedná o podvodné jednání, kdy provozovatel webu AUTONORMA.CZ naláká klienta na výhodnu koupi repasovaného dílu. Domluvenou částku za vrácený původní díl Vám ale nevrátí.