• Rychlé jednání

Reakce obchodu AutoNorma

Dobrý den, děkujeme za Vaše kladné hodnocení, jsme rádi, že jste byl spokojen a těšíme se na další spolupráci. Přejeme pěkný den. Tým Autonorma.cz

vše ok

Reakce obchodu AutoNorma

Dobrý den, děkujeme Vám za kladné hodnocení. Těšíme se na další spolupráci a přejeme pěkný den. Tým Autonorma.cz

Výborná komunikace ,rychlost dodání

Reakce obchodu AutoNorma

Dobrý den, děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení našich služeb. Těší nás Vaše spokojenost s nákupem. Přejeme pěkný den. Tým Autonorma.cz

• Nedodržení sjednaných podmínek
    • Nulová reakce firmy i přes opakované písemné urgence

Na první pohled se zdá, že AUTONORMA (REMANTE GROUP s.r.o.) nabízí za rozumné ceny repasované díly. Ale realita je taková, že pevně domluvenou vratnou kauci, vám bez jakéhokoliv zdůvodnění vrátí jen z malé části. Aby nemuseli vysvětlovat proč, nereagují na žádné písemné výzvy o vysvětlení a doplacení dlužné částky. První jsem jim poslal více než před měsícem!

Na základě mé zkušenosti, se tak jedná o podvodné jednání, kdy provozovatel webu AUTONORMA.CZ naláká klienta na výhodnu koupi repasovaného dílu. Domluvenou částku za vrácený původní díl Vám ale nevrátí.

Rychlost dodani

Reakce obchodu AutoNorma

• Príjemné vystupovanie a komunikácia, prozakaznicky pristup

Reakce obchodu AutoNorma

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup a kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste si vybral právě naši společnost a těšíme se na další spolupráci. Přejeme úspěšný den. Tým Autonorma.cz

Reakce obchodu AutoNorma

• Dnes objednáte zítra díly máte moc děkuji .

Jednání slušné

Rychlé dodání vše skladem

• rychlost, nabídka

Reakce obchodu AutoNorma

• Ochota a rychlost dodání.

Reakce obchodu AutoNorma

Neuznávají reklamace, z vratné kauce vrací polovic.

Reakce obchodu AutoNorma

Dobrý den, děkujeme za zpětnou reakci. V případě nespokojenosti s výsledkem reklamace je zákazníkům vždy k dispozici naše zákaznická podpora nebo přímo naše reklamační oddělení. S nimi je možné vzniklou situaci konzultovat a najít vyhovující řešení. Tým Autonorma.cz

• nekvalitní zboží
    • potíže při reklamaci vadného dílu

Objednal jsem přední brzdové třmeny. Už na první pohled povrch nevypadal jako uváděná galvanizace. Spíše to připomíná nějakou lacinou stříbřenku, která byla zejména na levém třmenu výrazně setřená již při rozbalení.
    Montáž třmenu do vozidla provedl autorizovaný servis. Během montáže technik zjistil v levém třmenu zbytek staré zalomené pružiny a celkově konstatoval, cituji: "že repase není udělaná moc dobře". Třmen musel opět vymontovat, zbytek pružiny odstranit, aby dokončil výměnu. Servis uvedenou opravu třmenu zdokumentoval a naúčtoval mi za opravu navíc 425Kč. Obrátil jsem se na AutoNormu se žádostí o podíl na úhradě nákladů za dodatečnou opravu třmenu. Po několika mailech jsem se žádostí neuspěl. Nabídli mi pouze jakousi nesmyslnou slevu na další nákup. Za prvé, nic dalšího nepotřebuji objednat a za druhé určitě ne u této firmy. To jsem měl nechat v servisu pár týdnů rozebrané auto a čekat až mi někdo v AutoNormě z třmenu vyklepne kus pružiny? Stačilo by mě, kdyby se omluvili a ze slušnosti uhradili alespoň část vícenákladů např. formou navýšení vracené kauce. Za mě naprosto neseriózní, neprofesionální a sprosté jednání.

Reakce obchodu AutoNorma

Dobrý den, děkujeme za zpětnou reakci. Na Vámi objednané zboží se vztahuje záruka 2 roky, ve které můžete zboží reklamovat. V případě, že díl nefunguje jak má, je nutné jej tedy zaslat na reklamaci, kde dojde k důslednému posouzení u našich specializovaných techniků. Vždy máte také k dispozici naši zákaznickou podporu, kde je možné vzniklou situaci ihned konzultovat a najít vyhovující řešení. Tým Autonorma.cz

• Rychlé a korektní jednání.

Rychle dodání

Vše ok. doporučuji :)

Reakce obchodu AutoNorma

Dobrý den, těší nás Vaše spokojenost s nákupem. Děkujeme za Vaše hodnocení. Přejeme příjemný den. Tým Autonorma.cz

Vše v naprostém pořádku.

Reakce obchodu AutoNorma

Dobrý den, děkujeme Vám za kladné hodnocení. Těšíme se na další spolupráci a přejeme úspěšný den. Tým Autonorma.cz

• rychlé reakce pro kupující

Po reklamaci přestali komunikovat. Přišel jsem o desetitisíce. Bude to mít soudní dohru.

Reakce obchodu AutoNorma

Dobrý den, prověřili jsme Vaši záležitost a k přerušení komunikace z naší strany nedošlo. V případě nespokojenosti s výsledkem reklamace je zákazníkům vždy k dispozici naše zákaznická podpora nebo přímo naše reklamační oddělení. S nimi je možné vzniklou situaci konzultovat a najít vyhovující řešení. Tým Autonorma.cz

• Rychlé dodání spousta dílů skladem naprosto špičkové repasy v top kvalitě profíci v oboru výborné ceny. Všem vřele doporučuji.
    • Žádné