Doručeno rychlostí kosmickou.:-)

Reakce obchodu AutoNorma

Dobrý den, děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení našich služeb. Těší nás Vaše spokojenost s nákupem. Přejeme pěkný den. Tým Autonorma.cz

• Perfektní

Reakce obchodu AutoNorma

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup a kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste si vybral právě naši společnost a těšíme se na další spolupráci. Přejeme úspěšný den. Tým Autonorma.cz

• Dobrá cena a rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu AutoNorma

Dobrý den, děkujeme Vám za kladné hodnocení. Těšíme se na další spolupráci a přejeme úspěšný den. Tým Autonorma.cz

rychlé a funkční

Reakce obchodu AutoNorma

Dobrý den, těší nás Vaše spokojenost s nákupem. Děkujeme za Vaše hodnocení. Přejeme příjemný den. Tým Autonorma.cz

funkční a rychlé dodání

Rychlost, dobré ceny.

• Rychlost a spolehlivost obchodu. Děkuji

Reakce obchodu AutoNorma

• Perfektní spolupráce, rychlost, seriózní jednání

Jsem maximálně spokojen.

spolahlivost,rychlost dodania

Reakce obchodu AutoNorma

Rychlé, dobrá cena a funguje

Super

Reakce obchodu AutoNorma

• rychlost,skvělé a ochotné jednání

Reakce obchodu AutoNorma

Dobrý den, děkujeme Vám za kladné hodnocení. Přejeme úspěšný den. Tým Autonorma.cz

• Super jednání a rychlost

Reakce obchodu AutoNorma

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní hodnocení našich služeb. Přejeme pěkný den. Tým Autonorma.cz

• rychlost - doruceni dilu nasledujici den po objednani

nic

• Rychlost, kvalita, ochota

Super!!! Konečně něco funguje i v ČR!!!!

Reakce obchodu AutoNorma

Dobrý den, těší nás Vaše spokojenost s nákupem. Děkujeme za Vaše hodnocení. Přejeme pěkný den. Tým Autonorma.cz

• jednoduche vyhledání dílu

Reakce obchodu AutoNorma

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní hodnocení našich služeb. Přejeme úspěšný den. Tým Autonorma.cz

super komunikace

Dobrý den, děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Tým Autonorma.cz

• Překvapila mě rychlost dodávky

V e-schopech nakupuji již léta, ovšem takhle vyplněný volný prostor v krabici, to jsem ještě neviděl. Žádné staré obaly ani papíry, jen lehká plnící hmota. Chytré!

Reakce obchodu AutoNorma

Dobrý den, děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení, jsme rádi, že jste byl spokojen a těšíme se na další spolupráci. Přejeme pěkný den. Tým Autonorma.cz

• Zboží dorazilo na papíře ale v krabici úplně jiné zbozi na jiný auto!

Můj názor je takový že kanceláři nevědí co mají na skladě. Ale musím podotknout že komunikace je rychlá a asi spolehlivá. Uvidím zítra co dorazí za zboží.

již poněkolikáté a vše v pořádku