• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

tovar mi prisiel vyrazne poskodeny, nakolko to bol vianocny darcek nestihla som reklamovat.. poskodeny nebol vonkajsi ale vnutorny obal zasielky.. absolutne neodporucam

Dobrý den!

Děkuji za váš komentář! Velmi nás mrzí, že jste nebyla spokojena s našimi služby.

Vaše zpětná vazba nám pomáhá být lepší!

Pro úplnost ale dodejme pár faktů!
    - nevíme, co se stalo se zbožím, protože nás nijak nekontaktovali a problém nenahlásili
    - hodnocení komunikace obchodu 2 z 5 není pravdivé, protože k žádné komunikaci nedošlo
    - při objednávce zboží z jiné země 8 dní před Vánoci je potřeba počítat s tím, že... je málo času!
    - existují jiné způsoby platby než bankovní převod, které jsou rychlejší, to je dobírka nebo kartou online

PROTO! Napište nám svou reklamace a zašlete nám ji spolu s foto. Odstraňte svou recenzi, protože plně neodráží realitu.
    S úctou a vděčností
    tým AutoMdels.cz

Som velmi rozhorcena, pretože som dostala sms 7.12, ze tovar je na ceste a dodnes som nic nedostala

Reakce obchodu automodels.cz

z naše strany jsme udělali maximum. Objednávka byla expedovaná 07.12, hned po zaplacení. Chtěli bychom obrátit vaši pozornost na to, že bohužel ne všechno zaleží na nás. Byli bychom vděční, kdybyste zkusila aspoň prohlédnout stav vaše zásilky a kontaktovala dopravce, než hned psala bezdůvodnou negativní recenze.

Podali jsme reklamace dopravcům ohledně dodaní zásilky. Nám bylo sděleno, že "Bohužiaľ u našich slovenských partnerov ( SPS, Slovenská pošta ) môže dochádzať k miernemu zdržaniu zásielok kvôli vysokému počtu chorých. Veľa kuriérov je totiž v karanténe. Zdržanie sa môže prejaviť na Slovensku lokálne, nie plošne."
    Dodaní vaše zásilky je zaurgováno.

S pozdravom,
    AutoModels

Obchod zneužíva záujem zberateľov o produkciu modelov a nadsadzuje cenu jednotlivých modelov. Keby ich dali vyrobiť v Ázii, boli by cenovo prístupnejšie a min. rovnako kvalitné!

Dobrou noc!
    Našim zákazníkům většinou děkujeme za jejich recenze, zejména negativní. Pomáhají nám stát se lepšími.
    V tomto případě uděláme výjimku! Důvod je prostý – lež!
    1. Lež číslo jedna.
    Vámi zakoupený produkt nelze koupit levněji než u nás! Dáváme záruku! Nesouhlasíte, dejte odkaz!
    2. Lež číslo dvě. Jsme hrdí na to, že prodáváme výrobky vyrobené v České republice. A jejich kvalita není o nic horší než ta asijská. Nesouhlasíte!? Máme tisíce asijských, evropských, ruských modelů a víme, jak porovnávat. Víte, jak na to?
    3. Lež číslo tři. Hodnocení 0,5 z 5 za komunikaci. Neobdrželi jediný dopis ani telefonát. Reagujeme jako blesk. Na váš e-mail obvykle odpovídáme do 30 minut.
    4. Lež číslo čtyři. Nespokojenost s dobou odeslání. Balíček byl odeslán do 24 hodin od okamžiku převzetí. Je snadné sledovat! Skutečnost, že jste nebyli doma v době doručení ... No ... bez komentáře!
    5. Lež číslo pět ... Snad čtyři stačí!

P. S. Právě teď ve 22-30 pracujeme na objednávkách našich klientů. Pečlivě balíme, čteme poznámky, odpovídáme na otázky. Vše proto, aby nikomu nezkazit vánoční náladu. A je nám velmi líto, že musíme číst lži v recenzích. Čekáme na váš reklamační formulář a odeslání zboží zpět. Peníze vrátíme v plné výši včetně poštovného dvěma směry (toto děláme vždy při vrácení zboží!)

Zadržují mi zboží z důvodu neuhrazeného dluhu za poštovné před 3 lety,i když jsem toto poštovné ihned před 3 roky zaplatila. Dohledala jsem potvrzení a přeposlat jim ho. Čekám dál.

Dobrý den!
    Rádi bychom poznamenali, že komentář je naprosto spravedlivý a chyba byla na naší straně. U nepřevzatých balíků požadujeme úhradu pošty a poštovné bylo skutečně zaplaceno. Vyvodíme závěry a opravíme náš systém automatického uznávání plateb. Omlouváme se za tuto situaci.
    AutoModels.cz

P.S. Objednávka byla odeslána ihned po vašem emailu s potvrzením platby.

• Chtěl by někdo vánoční dárek s pomačkaným blistrem na plistr se nevztahuje reklamace.

Reakce obchodu automodels.cz

děkujeme za vaši recenzi.
    je nám líto, že jste nebyli spokojeni s našimi službami.

Bez našeho komentáře však vaše hodnocení neodráží realitu!

1. Nepodali jste reklamace!!!
    Telefonické reklamace nepřijímáme právě z důvodu nemožnosti pozdější kontroly dialogu!

2. Ano, blistry jsou PŘEPRAVNÍ obal, nikoli dárkový obal.

V našem skladu jsou tisíce zboží vhodného jako dárek.

Netajíme se tím, dokonce jsme tento okamžik označili v obchodních podmínkách jako samostatnou položku. Ne, poškozené blistry nezasíláme! Ano, poškození blistru při dodání nepovažujeme za důvod k reklamaci.
    Proč ale zapomínáte říct, že pokud odstoupíte od smlouvy, PŘIJÍMÁME zboží s poškozenými blistry a dokonce BEZ BLISTRŮ?
    Bylo vám to odepřeno? Ne!!!

tým
    AutoModels.cz

Obchodní činnost dobrá až výtečná, qalita zboží , zvláště tanků - podvozků - mzerná. Aut a létadel - uspokojivá. tanky vůbec nedoporučuji! Automobily jsou poměrně v pořádku.

Reakce obchodu automodels.cz

chtěli bychom Vás upozornit na to, že jste nakoupil modely tanku za 249 Kč. Kvalita zakoupených modelů odpovídá jejich ceně. Pokud máte zájem o modely tanků ve vyšší kvalitě máte na výběr desítky.

AutoModels

• Rychlé dodání, jednání PPL, doručení zdarma.

Rozlámaný model, model zataven v igelitu a přeci značně poškozen. Při předání PPL krabice nepoškozená, ale uvnitř utěsněn pouze tuhým papírem tak, že model kloktal. Plexi box nepoškozen. Vína toho, kdo model balil k expedici.

Dobrý den!
    Je nám velmi líto, že nejste spokojeni s našimi službami. A máme několik otázek najednou! První a nejzajímavější!
    - Proč jste nás nekontaktovali s reklamací a místo toho jste se rozhodli napsat recenzi !! ??
    O problému jsme se dozvěděli z vaší recenze a měli bysme jej mít z vašeho dopisu s fotografií a popisem problému. Obvykle vždy chodíme klientovi vstříc, i když za to může dopravce !!!
    - Nerozumíme také tomu, proč jste zásilku přijali, pokud jste slyšeli, že model kloktal uvnitř!
    - Vysoce kvalitní balení je naší výhodou, kterou si všimly stovky našich spokojených zákazníků a za kterou obvykle slyšíme jen díky! Nerozumíme, proč píšete o špatném obalu, to není pravda!
    Bez ohledu na to, čekáme na vaši reklamace. Formulář je na našem webu, pokud je to možné, připojte foto.
    A prosím smažte svoji recenzi! Byla napsána pod vlivem emocí z nepříjemné události a neodpovídá realitě!
    tym
    AutoModels.cz

• Model je ve 100% stavu, problém byl v tom že jsem si model objednal za 2499 kč. Potom se ukázalo že model má jinou cenu za 2999 kč. což mě překvapilo a tak jsem zavolal na firmu,telefon zvedla žena podle špatné výslovnosti češtiny to podle mluvení byla z jiné země,řekla že v případě že to přijde za tu větší čásku abych zavolal. Přišlo to za to spránou čásku 2499 kč. která tam byla napsána nejprve Timhle se připravujete o další zájemce nákupu modelů.

Dobrý den!

Na vaši recenzi nereagujeme okamžitě.
    A to je způsobeno tím, že nemůžeme pochopit, s čím přesně jste nespokojeni !!!

Pojďme v pořádku a fakta!
    Koupili jste model za určitou cenu.
    Nikdo vás neinformoval o změně ceny, nikdo nepožadoval, aby si připlatil, nikdo vám nevolal ani nenapsal!

Pak jste obdrželi model PRESNĚ ZA TUTO CENU, za kterou jste jej koupili!

A dovolte mi připomenout, že model byl dodán zdarma!

Vysvětlete prosím, CO jsme udělali špatně ??????????

Všimli jste si, že model po zakoupení stoupl na ceně !! ?? Ano! Ceny velmi pozorně sledujeme a v našem obchodě se mění, a to jak směrem nahoru, tak dolů. Jste překvapeni, že se ceny sběratelských předmětů mění? Žádného seriózního sběratele to nepřekvapí!

tym
    AutoModels.cz

PÍŠOU že mají zboží skladem a po objednání se omlouvají že není ,neférové jednání dodnes můžete objednávat GAZ69 1:28 ale NENÍ

Reakce obchodu automodels.cz

je nám moc líto, že došlo k chybě na skladě. Výměna objednaného modelu za podobný Vám nevyhovovala, takže je to očividně, že objednávku jsme museli zrušit.
    AutoModels

• model dorazil poníčený bez zpětného zrcátka a slibované časopisy taky nikde. Tak je nenabízejte. jinak fajn

Ceny jsou celkem dobré i rychlost dodání je pěkná až na to v jakém stavu.

Reakce obchodu automodels.cz

děkujeme za vaši recenzi.
    je nám líto, že jste nebyli spokojeni s našimi službami.
    Vždy vás žádáme, abyste si zboží co nejdříve po převzetí zkontrolovali. Nepožadujeme, abyste sepsali reklamaci hned v den přijetí ... Ale za měsíc po obdržení zásilky nahlasit, že něco chybí ...
    AutoModels.

• poškozené zboží

špatně zabelené křehké zboží.2x účtováno zabalení výsledek O

Reakce obchodu automodels.cz

děkujeme za vaši recenzi!

Je nám velmi líto, že jste s našimi službami nebyli spokojeni.
    Rádi bychom se vyjádřili k několika bodům...

1. Ve vaší objednávce 191550061 je pouze jedna vitrína, která byla doručena neporušená. Zdá se, že jste něco spletl ...

2. Dodací lhůta objednávky 191550061.
    -objednáno k 31.30.2021 19:15.
    -odesláno 01.01.21. způsobem, který jste si vybrali.
    Proč jste ohodnotili rychlost odesílání 3,5 z 5, nerozumíme.

3. Objednávka 113050285, ve které byly skutečně odeslány dvě vitríny, existuje. Ano, jedná se o křehký produkt. Připomínáme, že v popisu produktu doporučujeme osobní odběr. Pokud zboží zasílame, balíme tyto vitríny do speciálně vyrobené kartonové krabice s použitím nejlepších obalových materiálů. Ano, navzdory našemu maximálnímu úsilí může být zboží při přepravě někdy poškozena.

4. Z důvodů, kterým nerozumíme, jste napsali negativní recenzi a až poté jste nás informovali o problému. Přestože naše chyba není v problému, vaše stížnost nebyla zamítnuta a bude zpracována co nejdříve.

AutoModels.

• přišla nekompletní objednávka . Nedodaný jeden model .

Jsem přesvědčen,že nedodaný model by měl dodavatel zaslat za inzerovanou cenu a to bez poštovného.

Dobrý den!
    Vaše objednávka byla doručena v CELÉM ROZSAHU!
    Model, který jste zadali do poznámky, nebyl dodán.
    Pokud však produkt není na skladě, z přidání do poznámky se neobjeví skladem! Zboží vám také nebylo fakturováno.
    Odeberte prosím recenzi jako nepravdivou! Děkuju!
    tym AutoModels.cz

• Byla dobrá .
    • Teď nic moc.
    • Budu nakupovat jinde
    • Mají málo doplňků.

Reakce obchodu automodels.cz

je nám velmi líto, že jste s našimi službami nebyli spokojeni. Navíc jste naším stálým zákazníkem a opravdu si toho vážíme.
    Možná došlo k chybě! V tomto pořadí, na rozdíl od předchozích, jste se rozhodli platit bankovním převodem. Vzhledem k tomu, že platba nebyla dodnes na náš účet přijata, objednávka nebyla odeslána.
    Kontaktujte nás, opravíme chyby společně. Můžeme také poslat na dobírku.

AutoModels.cz

mylně jsem vyhodnotil, že se jedná o kovový model, chyba byla na mojí straně, co očekáváte od modelu vyrobeného v Rusku ?

Reakce obchodu automodels.cz

je nám velmi líto, že jste s našimi službami nebyli spokojeni.
    Děkujeme vám za přiznání vlastní chyby.

Není jasné jen to, proč píšete negativní recenzi!

V každém případě model přijmeme zpět i po 14 dnech stanovených zákonem.
    Kontaktujte nás mailem.
    AutoModels.cz

Přišlo rozbité. Nevracejí peníze!!!

Reakce obchodu automodels.cz

reklamace vyřizujeme v nejkratší možné době, nejdéle však v zákonné 30denní lhůtě. Tato lhůta začíná běžet v den přijetí zásilky na sklad.
    AutoModels

Z posledních cca 5 objednávek byl vždy nějaký problém. E shop sice následně vždy reaguje, ale neustále reklamovat je unavující. V posledním případě dokonce byl zaslán jiný model od jiného výrobce.

Opakovaně nebyly e-shopem plněny podmínky prodeje při objednávání (poštovné zdarma od určité hodnoty objednávky, pravda je, že po urgenci či reklamaci bylo napraveno). V případě již třetího upozorňování mi pak v zásilce došel poškozený model - jakoby "za odměnu " za ustavičné připomínky zaslán model zřejmě již reklamovaný - neoriginálně v celofánu nezabalená krabička (od stejného výrobce v této zásilce jiný model zavařen v celofánu, v nezafoliované krabičce chyběl stěrač, veškerý interier kabinky volně v kabince poletoval - palubni deska, volant, sedadla). Ostatní zásilky byly v pořádku.

Reakce obchodu automodels.cz

je nám moc líto, že došlo několikrát k chybě v kalkulace objednávky. Poštovně v objednávkách nad 2000 Kč upravujeme ručně, a občas dochází k chybám na naše straně. Tuto chybu jsme už upravili a vrátili jsme Vám peníze. Tato situace není spojená s tím, že Vám dorazil poškozený model. K poškozeni došlo během přepravy. Bohužel nejsme schopný ovlivnit to, jak pochybují kurýrovi s baličkami. Ale vždycky vyjedeme vstříc v takový situacích a vyměníme model za nový. Bohužel žádnou reklamace jsme od Vás nedostali. Proč jste se rozhodl napsat recenze než obrátit se k nám s reklamace tohoto modelu - bohužel nemůžeme to pochopit.
    AutoModels

Model Jaguar byl dodán v pomačkané krabičce a mírně odřený. Chtěla jsem ho jako dárek, ale to asi nepůjde.

Reakce obchodu automodels.cz

Za prvé, vaše recenze nemůže být pravdivá, protože zadaný model není zabalen v krabici. Posílá se časopis s modelem v blistru, je to napsáno v popisu produktu, takto se to stává ve skutečnosti ...

Je nám líto, že jste si rozhodla napsat negativní recenze než klidné vratit model. Žádnou reklamace jsme od Vás nedostali nebyli jsme informovaný o tom, že nesouhlasíte s něčím.

Za druhé... Uvedla jste hodnoceni dodací lhůty 2,5 z 5. Nerozumíme proč! Objednávka byla vytvořená 03.11 v 13:14, doručená Vám 5.11 v 9:57. Nejsme si jisty, že najdete rychlejší expedice doručeni zásilky než jsme učinili.

AutoModels.cz

• Prodejce slibuje dárky,které potom nepošle,takže podvodník.

Reakce obchodu automodels.cz

je nám velmi líto, že jste s naší službou nebyli spokojeni.
    V této situaci se však velmi mýlíte!¨
    Samozřejmě nejsme podvodníci !!!
    Rozdáváme spoustu dárků a chyby jsou bohužel možné.
    Ale! Vždy opravujeme své chyby a děláme to na vlastní náklady!
    Model vám bude zaslán zítra, sledovací číslo bude zasláno mailem.

tým AutoModels.cz