rychlá komunikace

• Som veľmi spokojný, rýchle dodanie od objednania, objednal som v stredu a v piatok som mal balík na mieste doručenia.

• V prípade reklamácie , budú od Vás chcieť dokázať poškodenie , keď im ho nafotíte všetky chyby na balení , modely alebo prebale, že poslali poškodený model, odpíšu Vám , že Ich interné video im ukázalo že bolo všetko v poriadku. Po mojej žiadosti aby mi uvedené foto alebo video poslali Vám arogantne odpovedia , že to nie sú povinný. Som sklamaný s ich arogantným prístupom a jednoznačne neodporúčam od nich

Nakoľko pre predajcov modelov nastala ťažká doba , dávajte si pozor od koho objednávate.

Reakce obchodu automodels.cz

Každý problém řešíme vždy trpělivě a pečlivě...
    Kromě případů hrubosti a lží...
    Bohužel nemůžeme citovat z dopisů této osoby, protože obsahují výrazy, které jsou ve veřejném prostoru nepřijatelné.

V pořadí:

- V reakci na první dopis byl zaslán zpětný přepravní štítek. Po 6 (slovy: šesti) dnech k odeslání nedošlo. Proč?

- Ano, máme video ze skladu, kde je názorně vidět proces kontroly a balení.
    NIKDY, PŘÍMO ANI NEPŘÍMO, jsme nepožadovali něco dokazovat.
    JE TO LEŽ!

- Ne! Foto ani videa z našeho skladu na vyžádání nezasíláme.
    Myslíte si, že je to špatné nebo nezákonné? Mýlíte se!
    A věta „...pokud mi nepošleš všechny fotky a videa, budu informovat všechny sběratele, že jsi nespolehlivý...“ nás jen pobavila!

- Klientův návrh „...stačí poslat další produkt“ nám nevyhovuje! Zboží expedujeme po obdržení balíku s reklamovaným zbožím od zákazníka a uznání reklamace.

Nezapomněli jsme na něco?

A! Ano! O "odborném" názoru tohoto... klienta o těžkých časech :) :) :)

Denně posíláme stovky balíků a platíme miliony na daních (Všechny údaje o nás jsou veřejně dostupné! Kontrolujte!)
    Proto zní legračně obviňovat klienta, že náš obchod byl vytvořen, aby mu ukradl 20 eur!
    Ne, problém není 20 eur! Situace je o chování a trpělivosti. Není třeba používat výrazy,
    které používáte v korespondenci, lhát a projevovat agresi!

P.S.
    Milujeme zvířata a jsme připraveni poslat 5 (pět krat) X20 eur do jakéhokoli českého útulku pro kočky nebo psy dle vašeho výběru! Pošlete nám mailem údaje o útulku a my obratem zašleme potvrzení o platbě!
    To bude důkaz, že situace není o penězích... ;)

Ve všech ostatních záležitostech se budeme řídit zákonem a našimi obchodními podmínkami!

• Velký výběr
    • Rychlé doručení
    • Dobře zabaleno

• Alles war sehr gut!Wie immer.
    • Blitzschnell Versand!!!

Rychlost, pravdivost, čestnost v kontaktu.

• Rychlost vyřízení objednávky, slušná nabídka produktů..
    • Nic.

Jako vždy jsem spokojen. Komunikace je výborná.

• Rýchle dodanie fantastické

Spokojenost a doporučuji

• kvalitní služby

Již jsem si zde objednával několikrát a s přístupem, kvalitou a rychlostí jsem byl vždy spokojen

• Nikde jinde jsem jej neviděl ji
    • Některé modely jsou dražší

• super